Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Czy ateista to to samo co bliźni ? Pytam się !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie Budziku !!! Powinniście się wstydzić sukienkowa wspólnoto wzajemnej adoracji !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie Budziku !!! Powinniście się wstydzić sukienkowa wspólnoto wzajemnej adoracji !!!
Rzucają kamieniami do góry i mają pretensje, że im spadają na łeby. To wpis przepełniony miłoscią, może zmądrzeją?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
alle zrobili CYRK! lepszy niż cyrk!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....zadumalam sie nad slowami tego "duchownego" i wciaz nie moge zrozumiec, coz takiego moje rodzinne miasto zawdziecza JPII. Nikt mnie o tym nigdy nie mowil. A mam lat trzydziesci dwa.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Budzik, ty nie śpij, tylko się obudź ! Twoja reakcja powinna być zdecydowana, bo inaczej te lewackie mendy nie rozumieją. Boże, kiedy będziemy mieli wreszcie w Lublinie arcybiskupa z jajami ?!!!...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
....zadumalam sie nad slowami tego "duchownego" i wciaz nie moge zrozumiec, coz takiego moje rodzinne miasto zawdziecza JPII. Nikt mnie o tym nigdy nie mowil. A mam lat trzydziesci dwa.....
  Masz lat 32 i chyba takie samo IQ. Sprawdź sobie w tzw. "skalach binetowskich" co jest odpowiednikiem takiego ilorazu. Znajdziesz na wikipedii.   Serdecznie pozdrawiam,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wstydzić to się powinni księża, bo solidnie sobie zapracowali na tego typu akcje, wstydzić to się powinni za to że wmawiają ludziom grzech że żyją bez ślubu, czy stosują prezerwatywy,  a sami co wyprawiają   to że żyją z kobietami i mają dzieci właściwie staje się normą, troche jeszcze może dziwią związki homoseksualne, ale pewnie i do tego przyjdzie się przyzwyczaić   gdyby nie obłudne obyczaje części kleru pewnie nie byłoby takich akcji    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstydzić powinien się kler za to, co robi z Polski, jak otumania i okrada Polaków, no i z tego, że zrobili bożka z Wojtyły, dla wielu ważniejszego od samego boga!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
badania DNA i będzie po problemie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do GAUSA.Nie przejmuj się bardzo - młody jesteś.Ja mam lat dwa razy tyle i też nie wiem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
budzik.... Ty się obudź. Tu i teraz jest XXI wiek a ty ze swoją ciemnotą jesteś gdzież na początku poprzedniej epoki. Dziesiaj już nie nastraszysz nas diabłem,. bo wielu z was czarnosukienkowych jest diabłami skoro bierzecie się za dzieci. Obdź swopje sumioenie i swpoich kamratów budzik... Już niedługo skonczy się panowanie kleru, niech no tylko  z rządu przepędzimy Tusków , Klamczyńskich, Gówinów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
garstka kochasi lenina  Stalina i ich dzieci, robi zamęt w głowach Polaków .inne narody są dumne z tego że taki Wielki Polak wyswobodził świat z tej czerwonej zarazy a że tyfusu,dżumy  nie da się do końca zlikwidować to takie czerwone knury zaśmiecają umysły Polaków takimi banerami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
garstka kochasi lenina  Stalina i ich dzieci, robi zamęt w głowach Polaków .inne narody są dumne z tego że taki Wielki Polak wyswobodził świat z tej czerwonej zarazy a że tyfusu,dżumy  nie da się do końca zlikwidować to takie czerwone knury zaśmiecają umysły Polaków takimi banerami
To wszystko wina tego bękarta Stalina,co on teraz wyprawia na tym Krymie ?? nie mówiąc już o naszych pachołkach Moskwy,to dopiero zaraza !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstydzę się że mieszkam w Lublinie. Człowiek za chwilę będzie ogłoszony świętym. Brak szacunku dla zmarłych. Widzisz Boże i nie grzmisz :(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wstydzę się że mieszkam w Lublinie. Człowiek za chwilę będzie ogłoszony świętym. Brak szacunku dla zmarłych. Widzisz Boże i nie grzmisz :(
Możesz na KRYMIE spróbować tylko lojalkę musisz bękartowi Stalina podpisać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... poddancza uleglosc pijawkom w kieckach wprost przebija przez wpisy osob, moim zdaniem bezwolnych i otumanionych potrzeba posiadania jakiegos wyjatkowego "bohatera"! Nikt natomiast nie odniesie sie do slow Pana Budzika, ktory twierdzi, ze Lublina >tak wiele zawdziecza< osobie Karola Wojtylly. Nie uciekajcie w patos i mity, ale podajcie namacalne przyklady... Po co wyzywac ludzi od  komunistow itp. jesli mozna im unaocznic bledne postrzeganie rzeczywistosci. Ja chcialbym sie dowiedziec o zaslugach K.W. pozniej zwanego JPII, dla naszego miasta!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
FUCK YOU, too !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... poddancza uleglosc pijawkom w kieckach wprost przebija przez wpisy osob, moim zdaniem bezwolnych i otumanionych potrzeba posiadania jakiegos wyjatkowego "bohatera"! Nikt natomiast nie odniesie sie do slow Pana Budzika, ktory twierdzi, ze Lublina >tak wiele zawdziecza< osobie Karola Wojtylly. Nie uciekajcie w patos i mity, ale podajcie namacalne przyklady... Po co wyzywac ludzi od  komunistow itp. jesli mozna im unaocznic bledne postrzeganie rzeczywistosci. Ja chcialbym sie dowiedziec o zaslugach K.W. pozniej zwanego JPII, dla naszego miasta!!!!
Oglądaj jedynie słuszną telewizję państwową lub TVN i tego się Jasiu trzymaj.  HAWK !!!  tam czasem coś na ten temat żydy czy komuchy pier dolną.  HAWK !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
... poddancza uleglosc pijawkom w kieckach wprost przebija przez wpisy osob, moim zdaniem bezwolnych i otumanionych potrzeba posiadania jakiegos wyjatkowego "bohatera"! Nikt natomiast nie odniesie sie do slow Pana Budzika, ktory twierdzi, ze Lublina >tak wiele zawdziecza< osobie Karola Wojtylly. Nie uciekajcie w patos i mity, ale podajcie namacalne przyklady... Po co wyzywac ludzi od  komunistow itp. jesli mozna im unaocznic bledne postrzeganie rzeczywistosci. Ja chcialbym sie dowiedziec o zaslugach K.W. pozniej zwanego JPII, dla naszego miasta!!!!
A ja chciałabym się dowiedzieć [ już od 4-lat ] co się wydarzyło tak naprawdę,jakie były przyczyny,jaki jest stan śledztwa w sprawie tzw. ZAMACHU ŚMOLEŃSKIEGO  i niestety napotykam taki sam jak ty  mur zmowy i milczenia ze strony komuchów,konfidentów i wciąż licznej grupy pachołków Moskwy,taki dziki kraj,jak nie będziemy tego zmieniać to samo się nie zmieni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...