Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
....zadumalam sie nad slowami tego "duchownego" i wciaz nie moge zrozumiec, coz takiego moje rodzinne miasto zawdziecza JPII. Nikt mnie o tym nigdy nie mowil. A mam lat trzydziesci dwa.....
  a ja mam dużo więcej  i nic nie zawdzięczam, jedynie to, że żyję na skraju nędzy po przepracowaniu 38 lat   .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeżeli to prawda to dlaczego nie mamy prawa jej poznać, zrobić badania DNA i po krzyku, narzekaliście na komunę, że ukrywała prawdę, to pokarzcie teraz, że jesteście inni,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja chciałabym się dowiedzieć [ już od 4-lat ] co się wydarzyło tak naprawdę,jakie były przyczyny,jaki jest stan śledztwa w sprawie tzw. ZAMACHU ŚMOLEŃSKIEGO  i niestety napotykam taki sam jak ty  mur zmowy i milczenia ze strony komuchów,konfidentów i wciąż licznej grupy pachołków Moskwy,taki dziki kraj,jak nie będziemy tego zmieniać to samo się nie zmieni.
To już tak będzie. MAJDAN potrzebny !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
inne narody są dumne z tego że taki Wielki Polak wyswobodził świat z tej czerwonej zarazy
  Kpisz czy ćpasz?  
Oglądaj jedynie słuszną telewizję państwową lub TVN i tego się Jasiu trzymaj.  HAWK !!!  tam czasem coś na ten temat żydy czy komuchy pier dolną.  HAWK !!!
  Skoro Jasio się niczego nie trzyma. Prosi jedynie o wyjaśnienie słów Budzika. Co nasze miasto zawdzięcza JP2? Zamiast ciętych ripost, obelg itp., wystarczy zwięzła wypowiedź uzasadniająca trafność takiego sformułowania, która zamknie usta wszystkim "żydom i komuchom".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  a ja mam dużo więcej  i nic nie zawdzięczam, jedynie to, że żyję na skraju nędzy po przepracowaniu 38 lat   .  
Dlatego Tusk razem z tym czerwonym,komunistyczno - konfidenckim łajnem musi odejść,bo dobrze w tym dzikim kraju nigdy nie będzie,ta czerwona zaraza nigdy nie została wycięta i wypalona do cna,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlatego Tusk razem z tym czerwonym,komunistyczno - konfidenckim łajnem musi odejść,bo dobrze w tym dzikim kraju nigdy nie będzie,ta czerwona zaraza nigdy nie została wycięta i wypalona do cna,
  masz rację, tylko,, że do tej biedy przyczyniły się też solidaruchy z lat 80, pooglądaj sobie zdjęcia jak wałęsa dba tylko i wyłącznie o siebie nie wypłacając mi tych moich 100 milionów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
masz rację, tylko,, że do tej biedy przyczyniły się też solidaruchy z lat 80, pooglądaj sobie zdjęcia jak wałęsa dba tylko i wyłącznie o siebie nie wypłacając mi tych moich 100 milionów
Musi NARÓD zrobić mu MAJDAN i wszyscy do tej jego wiili po te swoje 100mln każdy POLAK musi iść !!!! sami nie weżmiemy to nikt nam tego nie odda !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
masz rację, tylko,, że do tej biedy przyczyniły się też solidaruchy z lat 80, pooglądaj sobie zdjęcia jak wałęsa dba tylko i wyłącznie o siebie nie wypłacając mi tych moich 100 milionów
 
Musi NARÓD zrobić mu MAJDAN i wszyscy do tej jego wiili po te swoje 100mln każdy POLAK musi iść !!!! sami nie weżmiemy to nikt nam tego nie odda !!!
Do tej pory komuchy nas oszukują i będą oszukiwać,a walka z kościołem to tylko dla zamydlenia nam oczu !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...