Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Adam Wasilewski bez absolutorium. \"To decyzja polityczna\"

Utworzony przez Adam, 23 kwietnia 2010 r. o 08:32 Powrót do artykułu
Lublin to wielka kupa, panie prezydencie, a realizacja założeń budżetowych w prawie 100 % w sytuacji, gdy nie widać efektu świadczy o tym,że budżet był źle skonstruowany. Założenia były takie - wypłacić pensje urzędnikom i trochę na pomoc społeczną - udało się!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a na co miał niby liczyć leniuszek ? robić się nie chciało bezabsolutoryjnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To czego jest tak źle,skoro jest tak dobrze?Pan Wasilewski żyje w swoim jakimś baśniowym świecie,a jego ekipa skutecznie tworzy mur odgradzający go od rzeczywistości.To może jeszcze niech powie że mieszkańcy go lubią i go nie opluwają tylko deszczyk pada.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Inwestycje widać / remonty szkół. nowe drogi, wyremontowane ulice w osiedlach, Teatr Stary prawie na ukończeniu, gotowy , bardzo wysokiej klasy tor rowerowy, uzbrojone tereny pod strefę ekonomiczną, nowe autobusy na ulicach, wielka rozbudowa Centrum Kultury, inwestycje nad zalewem, zakup budynku pod Sąd Elektroniczny i inne/. Lublin ma wykonaną realizację budżetu inwestycyjnego na 4 miejscu w Polsce wśród 12 największych polskich miast ito można sprawdzić. Pisowcy, ktorzy w Radzie MIasta uchwalili pieniądze na te inwestycje /a nie inne/ tego nie chcą widzieć bo tak im każe J, Kaczyński/ uderzyć w PO w Lublinie to tak jak uderzyć w Palikota. Ruki po szwam i jednogłośnie walnąć w prezydenta, bo każdy sukces Platformy to ich klęska. A tu wybory się zbliżają a sondaże pokazują gdzie jest ich miejsce, więc zwarci, silni i gotowi , nie zważając na dobro miasta głosują tak jak każe im ich naczalstwo albo siła kościelna / sprawa ul. Sławinek kontra Ul. Chiary Lubich/ bądż tez tak jak podpowiada im głupota i ciasne horyzonty myślowe/ brak zgody na zagospodarowanie Górek Czechowskich i budowę wiaduktu przy AL. Solidarności/ albo pierwotny brak zgody na to by biznesmen p. Kawa za własne pieniądze zbudował przystań jachtową nad zalewem. Głupota i szkodnictwo nabiera coraz większego polotu i inwencji, czego jeszcze mogą zakazać w strachu przed narażeniem się naczalstwu i moherowemu wyborcy? Tyle że takich radnych , bez własnego zdania nam nie potrzeba. Zaraz rzuci się na mnie całe to "towarzystwo"., które dla dorażnych celów i interesików zawiera pakt z "diabłem" czyli lewicą aby tylko dorwać się do władzy i szkodzić w Mieście. Tyle,że ja ich mam głęboko gdzieś... Prawda obroni się sama bo liczą się fakty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Szczegóły z działalności Pana Prezydenta na www.adamwasilewski.pl
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jamil napisał:
Szczegóły z działalności Pana Prezydenta na www.adamwasilewski.pl
Mali ludzie w swych małych manipulacjach mogą tylko pokazać swoje małe intrygi. Złodzieje nazwisk i manipulatorzy materiałami własnej produkcji powinni zapaść się pod ziemię za swoje krętactwa. Jeszcze nikt nie zrobił prawdziwej kariery na oczernianiu przeciwnika, błoto się rozpryskuje , brudzi, ale też uderza rykoszetem w obrzucającego. Życzę wam tego samego co robicie Prezydentowi. I nie udawaj panie Jakubowski radnego bo nigdy nim nie będziesz zważywszy na partię, którą reprezentujesz i metody,którymi się posługujesz. Obrzydliwość rodzi obrzydliwość i tego ci życzę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jan napisał:
Inwestycje widać / remonty szkół. nowe drogi, wyremontowane ulice w osiedlach, Teatr Stary prawie na ukończeniu, gotowy , bardzo wysokiej klasy tor rowerowy, uzbrojone tereny pod strefę ekonomiczną, nowe autobusy na ulicach, wielka rozbudowa Centrum Kultury, inwestycje nad zalewem, zakup budynku pod Sąd Elektroniczny i inne/. Lublin ma wykonaną realizację budżetu inwestycyjnego na 4 miejscu w Polsce wśród 12 największych polskich miast ito można sprawdzić. Pisowcy, ktorzy w Radzie MIasta uchwalili pieniądze na te inwestycje /a nie inne/ tego nie chcą widzieć bo tak im każe J, Kaczyński/ uderzyć w PO w Lublinie to tak jak uderzyć w Palikota. Ruki po szwam i jednogłośnie walnąć w prezydenta, bo każdy sukces Platformy to ich klęska. A tu wybory się zbliżają a sondaże pokazują gdzie jest ich miejsce, więc zwarci, silni i gotowi , nie zważając na dobro miasta głosują tak jak każe im ich naczalstwo albo siła kościelna / sprawa ul. Sławinek kontra Ul. Chiary Lubich/ bądż tez tak jak podpowiada im głupota i ciasne horyzonty myślowe/ brak zgody na zagospodarowanie Górek Czechowskich i budowę wiaduktu przy AL. Solidarności/ albo pierwotny brak zgody na to by biznesmen p. Kawa za własne pieniądze zbudował przystań jachtową nad zalewem. Głupota i szkodnictwo nabiera coraz większego polotu i inwencji, czego jeszcze mogą zakazać w strachu przed narażeniem się naczalstwu i moherowemu wyborcy? Tyle że takich radnych , bez własnego zdania nam nie potrzeba. Zaraz rzuci się na mnie całe to "towarzystwo"., które dla dorażnych celów i interesików zawiera pakt z "diabłem" czyli lewicą aby tylko dorwać się do władzy i szkodzić w Mieście. Tyle,że ja ich mam głęboko gdzieś... Prawda obroni się sama bo liczą się fakty.
Od tych sukcesow PO az w glowie sie kreci. Lublin, dzieki nim , jest rzeka miodem plynaca, a Pan Prezydent najznamienitszym zarzadzajacym..Ot, propaganda wciaz w natarciu...Czy ten wpis tez zostanie usuniety, jak moj wczorajszy ? Bo cenzura w Dzienniku zatrwazajaca. Owszem, mozna zamiescic niewygodny komentarz, tylko zostanie zamieszczony na stronie, ktorej oficjalnie sie nie udostepnia. Sa bowiem 2 strony : ta oficjalna, ktora czytamy, i ta fruwajaca w cyber przestrzeni. Ohyda !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie widzisz wyremontowane ulice? na którym osiedlu? Fica? jestem rowerzystą, i jak słyszę o milionach zmarnowanych na tor - chce mi się wyć. Ścieżki trzeba robić, a nie tor dla garstki zapaleńców. Autobusy? do cholery, przecież to jest odpłatna usługa i płacimy w biletach za te autobusy. Miasto nam ich nie funduje. Inwestycje nad zalewem? Przecież to też jest odpłatne. Poza tym to żenada - zamiast obiecanego aquaparku mamy plastikowe baseniki obok brudnego zalewu i może 10 ławek nad zalewem - ufundowanych przez Browar. Wiesz ile kosztuje kilkukilometrowy spływ kajakiem miejskim od tamy do Grafa? Dalej nie chce mi się pisać. Dno. A najgorsze jest to ciągłe założenie - NIE DA SIę,A NA PEWNO NIE W TYM ROKU i drugie - ZASTANOWIMY SIę NAD TYM W PRZYSżłOśCI.
Jan napisał:
Inwestycje widać / remonty szkół. nowe drogi, wyremontowane ulice w osiedlach, Teatr Stary prawie na ukończeniu, gotowy , bardzo wysokiej klasy tor rowerowy, uzbrojone tereny pod strefę ekonomiczną, nowe autobusy na ulicach, wielka rozbudowa Centrum Kultury, inwestycje nad zalewem, zakup budynku pod Sąd Elektroniczny i inne/. Lublin ma wykonaną realizację budżetu inwestycyjnego na 4 miejscu w Polsce wśród 12 największych polskich miast ito można sprawdzić. Pisowcy, ktorzy w Radzie MIasta uchwalili pieniądze na te inwestycje /a nie inne/ tego nie chcą widzieć bo tak im każe J, Kaczyński/ uderzyć w PO w Lublinie to tak jak uderzyć w Palikota. Ruki po szwam i jednogłośnie walnąć w prezydenta, bo każdy sukces Platformy to ich klęska. A tu wybory się zbliżają a sondaże pokazują gdzie jest ich miejsce, więc zwarci, silni i gotowi , nie zważając na dobro miasta głosują tak jak każe im ich naczalstwo albo siła kościelna / sprawa ul. Sławinek kontra Ul. Chiary Lubich/ bądż tez tak jak podpowiada im głupota i ciasne horyzonty myślowe/ brak zgody na zagospodarowanie Górek Czechowskich i budowę wiaduktu przy AL. Solidarności/ albo pierwotny brak zgody na to by biznesmen p. Kawa za własne pieniądze zbudował przystań jachtową nad zalewem. Głupota i szkodnictwo nabiera coraz większego polotu i inwencji, czego jeszcze mogą zakazać w strachu przed narażeniem się naczalstwu i moherowemu wyborcy? Tyle że takich radnych , bez własnego zdania nam nie potrzeba. Zaraz rzuci się na mnie całe to "towarzystwo"., które dla dorażnych celów i interesików zawiera pakt z "diabłem" czyli lewicą aby tylko dorwać się do władzy i szkodzić w Mieście. Tyle,że ja ich mam głęboko gdzieś... Prawda obroni się sama bo liczą się fakty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PANIE WASILEWSKI .. NIE PSUJ PAN JUZ POWIETRZA I ZREZYGNUJ PAN JUZ TERAZ .. MOZE RESZTKI HONORU URATUJESZ PAN CHOCIAZ ......
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech Wasilewski z koleżkami wyskoczy na weekend do Rzeszowa i zobaczy ile zależy od prezydenta. Chwalenie się w kółko jakimś zadupiastym jarmarkiem z miodem i kiełbasą, albo starówką z przed wieków, której nawet w należytym porządku nie mogą utrzymać, to jest maksimum możliwości tych władz!? Lublin potrzebuje równych dróg (bo te zaczynają się w gdzieniegdzie poza granicami miasta) i produkcyjnych miejsc pracy, a nie kolejnych galerii handlowych wyciągających resztki zasiłków albo 1200-złotowych pensji!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Spokojnie, Adaś szykuje się na reelekcję, tylko że nikt go nie chce!!! W samej PO trwa walka pomiędzy dawnym obozem Pana Friday opuszczonym przez zdrajcę Jacusia (kandydat Beetle) a obozem PłonącegoKota gdzie wspierany jest Adaś. A jak wiadomo kto ma kasę ten ma przewagę i tak tez jest, Bo januszek zamówił w znajomej firmie badań opinii publicznej badania wg których to Adaś ma miażdżyć Beetle 65 %-35 %. Wiem to z dobrego źródła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jan napisał:
Inwestycje widać / remonty szkół. nowe drogi, wyremontowane ulice w osiedlach, Teatr Stary prawie na ukończeniu, gotowy , bardzo wysokiej klasy tor rowerowy, uzbrojone tereny pod strefę ekonomiczną, nowe autobusy na ulicach, wielka rozbudowa Centrum Kultury, inwestycje nad zalewem, zakup budynku pod Sąd Elektroniczny i inne/. Lublin ma wykonaną realizację budżetu inwestycyjnego na 4 miejscu w Polsce wśród 12 największych polskich miast ito można sprawdzić. Pisowcy, ktorzy w Radzie MIasta uchwalili pieniądze na te inwestycje /a nie inne/ tego nie chcą widzieć bo tak im każe J, Kaczyński/ uderzyć w PO w Lublinie to tak jak uderzyć w Palikota. Ruki po szwam i jednogłośnie walnąć w prezydenta, bo każdy sukces Platformy to ich klęska. A tu wybory się zbliżają a sondaże pokazują gdzie jest ich miejsce, więc zwarci, silni i gotowi , nie zważając na dobro miasta głosują tak jak każe im ich naczalstwo albo siła kościelna / sprawa ul. Sławinek kontra Ul. Chiary Lubich/ bądż tez tak jak podpowiada im głupota i ciasne horyzonty myślowe/ brak zgody na zagospodarowanie Górek Czechowskich i budowę wiaduktu przy AL. Solidarności/ albo pierwotny brak zgody na to by biznesmen p. Kawa za własne pieniądze zbudował przystań jachtową nad zalewem. Głupota i szkodnictwo nabiera coraz większego polotu i inwencji, czego jeszcze mogą zakazać w strachu przed narażeniem się naczalstwu i moherowemu wyborcy? Tyle że takich radnych , bez własnego zdania nam nie potrzeba. Zaraz rzuci się na mnie całe to "towarzystwo"., które dla dorażnych celów i interesików zawiera pakt z "diabłem" czyli lewicą aby tylko dorwać się do władzy i szkodzić w Mieście. Tyle,że ja ich mam głęboko gdzieś... Prawda obroni się sama bo liczą się fakty.
ZMIEŃ DILERA ALBO BIERZ POŁOWĘ
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ul. Krochmalna wizytówką Pana Wasilewskiego i (bez)radnych. Dziury w drodze z fotoradarem obok, upadła cukrownia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kończ Waść wstydu oszczędź.....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A rudy ryj Łątka, pseudo-pozyskiwanie inwestorów w krajach trzeciego świata przez ludzi ze znajomością angielskiego na poziomie FCE, i reklamy za 300tys to też polityka?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kto z tych urzedasow zna biegle jezyk obcy ??!! Cudzoziemiec, pytajacy o droge naszego policjanta, czy straznika miejskiego, czy sprzedawce w sklepie, czy pania sprzedajaca bilety w kasie PKS lub PKP, musi uzyc rak i jezyka migowego, aby zadzialala komunikacja...Jestesmy zasciankiem, nieukami, frustratami..Dlaczego ? Bo nikt nas nie motywuje. Nasz wlodarz ukochany- Prezydent, i cale to zaplecze szczekajacych pieskow, tylko statystyki potrafia robic, i to nieudolnie. Moze mieszkancy Lublina w koncu dadza odpor tej demagogii, partyjniactwu i zsobaczeniu / od sobaka: pies, po rosyjsku /....Jestem ciekawy, czy cenzura Dziennika przepusci ten post, czy tez posle go do wiecznego fruwania w cyber space, razem z innymi, niewygodnymi komentarzami...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Adaś, odpuść - niewiele potrafisz a upierasz się, że jesteś gwiazdą. Odpuść adaś - miasta szkoda!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...