Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
korzystalem z uslug adw macieja jestem b zadowolony wszstko super pomogl wielu chlopakom wszystko ok i uczciwie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest właśnie Lublin ! Każdy każdego obsmaruje obłotem ...nie umiecie żyć w zgodzie w tym zaścianku ! Czepiliście się Chłopa a wyrok nie jest prawomocny ! natomiast jeśli chodzi o Macieja brata Wojciecha to nie znam lepszego adwokata w Lubelowie niż Maciek ! Spoko koleś i obrotny a to ,ze bierze kasę za sprawy to jest chyba normalne w cywilizowanym kraju ! Przynajmniej płacisz Hajs i wiesz za co ! Bo jest efekt ! Ale jak ktoś jest gołodupce to niech bierze papugę z urzędu i się nie podnieca w internecie anonimowo jak szczur ! Tyle w temacie ! Pozdrawiam Lubelaki,Cebulaki z Zaścianku !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krzysztof Warszawa - Sulejówek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Krzysztof Warszawa-Sulejowek Przepraszam za błędy mój bardzo drogi Apple czasem sam pisze ...jak wiecie co to
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz racje Przyjacielu tylko w Lu takie śmieszne rzeczy się dzieją ! Mi Maciek ogarniał kilka lat sprawę i wywalczył odszkodowanie w Strasburgu kilka set tysięcy ,za co mu jestem wdzięczny , Pozdrawiam wszystkich internautów . Jacek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z tego co wiem to Wojciech pożyczał kasę na lichwiarski procent …
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe co u Pawlaka ?! To jest lepszy temat niż takie gowna ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Z tego co wiem to Wojciech pożyczał kasę na lichwiarski procent …
O, to najprawdziwsza, klasyczna przyjaźń. Od nieruchomości/kancelarii, przez mercedesa... po ostatnią koszulę - od Armaniego. Aż żal, że się skończyła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
TO NAZWISKO JUZ NIC NIE ZNACZY ! W lubelskiej palestrze !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
tylko garstka nabiera sie na te tanie hwytki ! oni nie sa juz adwokatami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
matoł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...