Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Napiszcie gdzie w Polsce nie ma korupcji?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Napiszcie gdzie w Polsce nie ma korupcji?
Jest wszędzie, od samej góry na dół gdzie człowiek nie POpatrzy,dlatego Tuskowi i tym komuchom już dziękujemy,nie panują nad niczym,wszystko TO się tylko  POgłębia.
0
Zdałam nie za pierwszym razem, a za drugim i nikomu płacić nie musiałam, a ci co zapłacili to w ogóle nie powinni na drodze sie poruszać, z resztą, życie weryfikuje takich kierowców, stłuczki na parkingach, wyprzedzanie na przejściu dla pieszych, nie ustepowanie pierszeństwa na skrzyżowaniach równorzędnych itp,, można wymieniać bez końca. Uważam nawet że kierowcy powinni co 5 lat przechodzić obowiązkowy exam, nie zdał, na kurs  B)
0
To nic nowego ,ani dziwnego,bo to firma marszałka lubelskiego.To w zasadzie wszystko wyjaśnia!!!PSL!!!
0
Czy we wszystkich komentarzach, wszystko jedno do jakiego artykułu na dzienniku wschodnim musi być polityka? Czy o psie, czy kocie, czy samochodzie, wszędzie tylko i wyłącznie albo psl, albo po, albo inne partie
0
I znowu widzimy komentarzyk Pani Doroty w ktorym pluje na polski rzad i opowiada niestworzone historie. Ewidentnie widac ze dostaje za takie komentarze pieniadze - nie ladnie.
0
To nic nowego ,ani dziwnego,bo to firma marszałka lubelskiego.To w zasadzie wszystko wyjaśnia!!!PSL!!!
ale powiedz co ci dworska gnido wyjaśnia?, może nie wiesz ale w WORD rządzi PO i pozostałości PIS-u
0
ale powiedz co ci dworska gnido wyjaśnia?, może nie wiesz ale w WORD rządzi PO i pozostałości PIS-u
Dlatego gnido dworska ja też uważam że Tusk musi odejśc,on już nie panuje nad niczym,tak się zajął  tępieniem PISu.
0
Dlatego gnido dworska ja też uważam że Tusk musi odejśc,on już nie panuje nad niczym,tak się zajął  tępieniem PISu.
Ale ty jesteś głupi
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: