Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
to skandal przecież całe to grono fachowców jak Siemiński, Kowalczuk, Żuk, Krawczyk, Komorski, Mieczkowska dba o rozwój tego miasta dniami i nocami a takie insynuacje jakoby tworzyli sztucznie i obsadzali jakieś państwowe stanowiska to kłamstwo !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Stop Pislamizacji Lublina
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a PISowska Fundacja dalej szuka sPISków, im bliżej wyborów tym większy smród próbują zrobić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie było żadnego podsłuchu tylko donos Pisowca!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Juz nie wypowiada się Jakubowski tylko Kowalik? A czemu? Bo poszła fama w internecie że Jakubowski w 2010 startował do rady miasta z list PiS?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W normalnym kraju to by już pożegnali się ze stanowiskami... Bury startuje jako 1. w Rzeszowie itd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ale mogą być podstawą do oceny etycznej, rodzącej odpowiedzialność polityczną.  
  Widać na czym tej fundacji zależy - wojenka polityczna z Żukiem, to ich interesuje a nie żaden interes mieszkańców, NIE W SMAK IM PREZYDENT Z PO DLATEGO PEWNIE BĘDĄ KOLEJNE ODSŁONY TEJ KOMEDII
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nadejdzie kiedyś taki dzień, w którym autorzy wpisów zostaną ujawnieni, a w tedy w całej okazałości zobaczymy tych, którzy próbują nałożyć kaganiec Fundacji Wolności. Tak tylko dla przypomnienia nadmienię, że zakres działalności Fundacji Wolności reguluje jej Statut i Konstytucja RP. Szkoda, że przeciwnicy tego podmiotu tym samy rezygnują ze swoich niezbywalnych praw do prawdy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niedługo dziennik wschodni poprowadzi relację LIVE z afery podsłuchowej :lol: będą informować ile h śpi prokurator, co je na kolacje, z kim śpi i inne bzdety. Zajmijcie się poważnymi sprawami bo jak na dłoni widać, że nie było żadnego ustawionego konkursu. Nie do końca wiadomo czemu służy to odgrzewanie kotleta po raz 145. Jest taka jedna partia która na okrągło próbuje kwestionować wyroki sądów, prokuratur i innych organów państwa a o niezawisłości mówią tylko wtedy gdy sąd nie wsadza do więzienia Biereckiego i innych bliskich im osób o wątpliwej reputacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakie dokumenty ? przecież p.Żuk w oświadczeniu stwierdził ,że żadnych dokumentów dotyczących konkursu w ratuszu nie ma. PISIORY JAK ZWYLE SIĘ CZEPIACIE cyt"Kowalczyk i Siemiński nie „ustawiali” wyników konkursu." On był "ustawiony" zanim się zaczął :::::::))))))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS nie spocznie póki Kowalczyk nie zniknie z lubelskiej sceny politycznej. Mam nadzieję, że na złość tej partii, będzie przewodniczącym RM jeszcze 100 lat :)))))))))))))))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja chcę by ta fundacja w końcu zniknęła i przestała szukać dziury w całym bo jej działania zaczynają wyglądać groteskowo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lublinianie mają prawo wiedziec o czym rozmawiali ludzie, którze biora pieniadze z naszych podatkow. Tyle w temacie. Brawo dla fundacji za dzialania.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie wiem jak inni ale ja bym nie chciał, żeby ktoś upubliczniał moje prywatne rozmowy. Niczemu dobremu to nie służy. Skoro nie ma dowodów i na tych nagraniach[o ile takowe w ogóle istnieją] nic nie ma to nie widzę żadnego sensu by upubliczniać treść rozmów, dane konkretnych osób, itd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pis musi mieć wtyki w DW że gazetka niemal codziennie przypomina o tej sprawie a kolejne artykuły praktycznie nic nowego nie wnoszą do sprawy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejna wtopa mafii Zuka, rozwalenie cukrowni, puste stadiony, puste baseny, pusto we łbie. Lublin traci mieszkańców. Igrzyskami się mieszkańców nie zatrzyma. Zuk, podajcie sie do dymisji!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zuk, szkodniku. P-rzeproście O-dejdźcie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pis musi mieć wtyki w DW że gazetka niemal codziennie przypomina o tej sprawie a kolejne artykuły praktycznie nic nowego nie wnoszą do sprawy
Kochanieńki  mylisz się  śmiedzi "trupem' na kilometr
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kolejna wtopa mafii Zuka, rozwalenie cukrowni, puste stadiony, puste baseny, pusto we łbie. Lublin traci mieszkańców. Igrzyskami się mieszkańców nie zatrzyma. Zuk, podajcie sie do dymisji!
  pod każdym artykułem ten sam wpis wklejany metodą kopiuj/wklej - dlaczego nikt nie banuje tego politycznego płatnego trolla za SPAMowanie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiS jątrzy ... to próba przejęcia władzy w mieście
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...