Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Afera w lubelskiej policji. Antyterroryści po kieliszku

Utworzony przez matijas77, 26 kwietnia 2014 r. o 08:34 Powrót do artykułu
Ciekawe kto zadzwonił?Niestety to już prawie normalne-anonimy,donosy,życzliwe telefony itd.A kto?Sami na siebie.Pewnie jakiś plecak chce grupę i awans póki wujek,ciotka,tata,mama jest na stołku i przepchnie mende wyżej.Patologia i tyle.Komisarzyny z niewielkim stażem rządzą doświadczonymi starymi gliniarzami,często wysokimi oficerami i jak ma być dobrze? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli wśród antyterrorystów jest menda która sprzedaje współpracowników mediom to chyba coś jest z wami nie tak panowie. To powinien być priorytet, żeby znaleść wesz. Ten który nie ma oporów przed sprzedawaniem kolegów mediom tym bardziej nie ma oporów sprzedawać kolegów kryminalistom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak po pracy to guzik was to obchodzi co pracownik robi, pieprzonego kapusia nie wzięli z sobą do picia i nie moze przeboleć, a fu, dorośli ludzie a podpierdalają, zachowują się jak dzieci , co niektórzy to całe życie będą dziećmi i takich mamy niedorośniętych  policjantów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Afera goni aferę,afera za aferą,jak długo jeszcze ? tusk razem z tym całym czerwonym,komunistyczno-konfidenckim łajnem musi odejść !!! nie panuje już nad niczym, ładny pasztet.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Afera goni aferę,afera za aferą,jak długo jeszcze ? tusk razem z tym całym czerwonym,komunistyczno-konfidenckim łajnem musi odejść !!! nie panuje już nad niczym, ładny pasztet.
Chleją sQrwysyny a POtem prowadzą po pijanemu !!!  kto to jest w stanie sprawdzić? Kontrola wewnętrzna leży ,nic nie działa,wszyscy chleją razem, czy ktoś nad tym jeszcze panuje ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kilka lat temu podobna sprawa była w kmp miała byc straszna afera a skonczyło sie na tym ze policjanci stanęli przed sadem który ich uniewinnił .nie było kieliszków .alkoholu a policjanci tez byli po słuzbie i przyznali sie ze spożywali alkohol ale nie na terenie jednostki . aby nie powielac błędów doradze aby bsw czy inny inspektorat dał sobie spokój i zajął sie innymi powazniejszymi sprawami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kilka lat temu podobna sprawa była w kmp miała byc straszna afera a skonczyło sie na tym ze policjanci stanęli przed sadem który ich uniewinnił .nie było kieliszków .alkoholu a policjanci tez byli po słuzbie i przyznali sie ze spożywali alkohol ale nie na terenie jednostki . aby nie powielac błędów doradze aby bsw czy inny inspektorat dał sobie spokój i zajął sie innymi powazniejszymi sprawami
    Dokładnie. np. Parkowaniem prywatnych samochodów na Okopowej...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Afera goni aferę,afera za aferą,jak długo jeszcze ? tusk razem z tym całym czerwonym,komunistyczno-konfidenckim łajnem musi odejść !!! nie panuje już nad niczym, ładny pasztet.
  a to pieprzone solidaruchy z lat 80 zniszczyły nasz kraj, a teraz pojechali modlić się na kanonizacji, najgorsze mendy to te niby "najświętsze"    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
  a to pieprzone solidaruchy z lat 80 zniszczyły nasz kraj, a teraz pojechali modlić się na kanonizacji, najgorsze mendy to te niby "najświętsze"             a mnie nie stać nawet na normalne życie, bo już 6 lat zamrozili mi płace i dalej mama mieć zamrożoną do 2017 r., gdzie zarabiam najniższą krajową, prawie już przed emeryturą, najwyżej się pomodlę w domu oby szlag trafił tych co doprowadzili do tego, że po tylu latach pracy dostają jałmużnę, a oni pławią się w luksusach.        
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wcześniej strażacy, teraz oni ! Dlaczego służby chlają ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wcześniej strażacy, teraz oni ! Dlaczego służby chlają ?
Dlatego alkomat w każdym radiowozie,w każdym aucie służbowym,pijany to nie POjedzie,POmysł już był,a co z realizacją ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
    a to pieprzone solidaruchy z lat 80 zniszczyły nasz kraj, a teraz pojechali modlić się na kanonizacji, najgorsze mendy to te niby "najświętsze"             a mnie nie stać nawet na normalne życie, bo już 6 lat zamrozili mi płace i dalej mama mieć zamrożoną do 2017 r., gdzie zarabiam najniższą krajową, prawie już przed emeryturą, najwyżej się pomodlę w domu oby szlag trafił tych co doprowadzili do tego, że po tylu latach pracy dostają jałmużnę, a oni pławią się w luksusach.          
No nie może tak przecież Qurwa być !!!  tusk musi odejść !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Wcześniej strażacy, teraz oni ! Dlaczego służby chlają ?
Chlali,chleją i będą chlali,tradycja taka,widziałeś żeby kiedykolwiek dmuchali na drodze w balon ?  tak już po KWACHU i Siwcu  zostało jak się tak POtężnie  ochlał,ten czerwony cham w Katyniu !!!  Nasi rodacy-weterani to ze wstydu się chyba w grobie po przewracali,to jest dopiero CHAMSTWO !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No nie może tak przecież Qurwa być !!!  tusk musi odejść !!!
Towarzyszu Marco to ty.? :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Towarzyszu Marco to ty.? :)
A kto tam znowu pyta ?? Miękka pyta ??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chlali,chleją i będą chlali,tradycja taka,widziałeś żeby kiedykolwiek dmuchali na drodze w balon ?  tak już po KWACHU i Siwcu  zostało jak się tak POtężnie  ochlał,ten czerwony cham w Katyniu !!!  Nasi rodacy-weterani to ze wstydu się chyba w grobie po przewracali,to jest dopiero CHAMSTWO !!!
 
Chlali,chleją i będą chlali,tradycja taka,widziałeś żeby kiedykolwiek dmuchali na drodze w balon ?  tak już po KWACHU i Siwcu  zostało jak się tak POtężnie  ochlał,ten czerwony cham w Katyniu !!!  Nasi rodacy-weterani to ze wstydu się chyba w grobie po przewracali,to jest dopiero CHAMSTWO !!!
To tylko  zwykła POmroczność jasna lub tajska choroba miękkich kolan. BYDŁO czerwone i tyle w tym temacie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To tylko  zwykła POmroczność jasna lub tajska choroba miękkich kolan. BYDŁO czerwone i tyle w tym temacie.
  pomroczność jasna to nie po tylko sama świętość, z wizerunkiem świętym na klapie  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CBA odpuszcza prezydentowi Zamoyskiemu Centralne Biuro Antykorupcyjne nie będzie podejmowało dalszych działań w sprawie prezydenta Zamościa. CBA zarzucało Marcinowi Zamoyskiemu naruszenie ustawy antykorupcyjnej. W ubiegłym tygodniu wojewoda zdecydował, że nie odwoła Zamoyskiego ze stanowiska. Chodzi o gospodarstwo rolne, które Marcin Zamoyski posiada wraz z żoną. To 462 ha, a osoby pełniące funkcje publiczne mogą mieć tylko do 300 ha. CBA, które kontrolowało oświadczenia majątkowe prezydenta uznało, że takie gospodarstwo należy traktować jako zwykłą firmę, a samorządowcowi nie można prowadzić działalności gospodarczej. – Od samego początku sprawy oświadczałem, że nie prowadzę gospodarstwa     a ja oświadczam, że nie mam na życie, bo od 6 lat nie mam podwyżki, nawet tej zagwarantowanej ustawą inflacyjnej  i pracuję za jałmużnę, kuźwa dotrze to do was, czy nie      
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
CBA odpuszcza prezydentowi Zamoyskiemu Centralne Biuro Antykorupcyjne nie będzie podejmowało dalszych działań w sprawie prezydenta Zamościa. CBA zarzucało Marcinowi Zamoyskiemu naruszenie ustawy antykorupcyjnej. W ubiegłym tygodniu wojewoda zdecydował, że nie odwoła Zamoyskiego ze stanowiska. Chodzi o gospodarstwo rolne, które Marcin Zamoyski posiada wraz z żoną. To 462 ha, a osoby pełniące funkcje publiczne mogą mieć tylko do 300 ha. CBA, które kontrolowało oświadczenia majątkowe prezydenta uznało, że takie gospodarstwo należy traktować jako zwykłą firmę, a samorządowcowi nie można prowadzić działalności gospodarczej. – Od samego początku sprawy oświadczałem, że nie prowadzę gospodarstwa     a ja oświadczam, że nie mam na życie, bo od 6 lat nie mam podwyżki, nawet tej zagwarantowanej ustawą inflacyjnej  i pracuję za jałmużnę, kuźwa dotrze to do was, czy nie
Napisz do Tuska,co ci ja jestem winien.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Napisz do Tuska,co ci ja jestem winien.
  a ja chcę aby wałęsa mi oddał te 100 milionów i już wystarczy mi  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...