Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
strażak napisał:
Z tego forum jest jedna pozytywna rzecz. Jak widac jest tylko jedna osoba o tak wysokim IQ w Polsce. Hmmm...
Widac, że nie uczyli Cię czytac ze zrozumieniem. Żałosne. Żegnam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
Masz rację ta dyskusja nie ma sensu, bo jesteś człowiekiem niereformowalnym. Wybacz, ale nie muszę się przedstawiac, ty też się nie przedstawiłeś. Dlatego nie masz prawa wymagac tego ode mnie. Chociaż moi znajomi z PSP mają pewne podejrzenia, co do twojej tożsamości. Ale cóż, nie jest to przedmiotem dyskusji. Kurs podstawowy strażaka ochotnika mam, byłem przy kilku akcjach, także nie jest tak, że nie mam żadnej wiedzy na ten temat. Cały czas się szkolę, znam sprzęt, umiem go obsłużyc, udzielic pierwszej pomocy itp, ale moje prawdziwe wykształcenie nie jest związane z pożarnictwem. I to, co pisałem nie jest wyobrażeniem, a faktem. Polska to nie koniec świata, istnieją tu OSP warte uznania. Tylko ty jesteś za ciemny, żeby to zobaczyc. Pogratulowac. Żegnam.
Przynajmniej w dwóch rzeczach sie zgadzamy - rozczarowany że aż tyle;) P.s."istnieją tu OSP warte uznania" wcale tego nie podważam - chodź jak widać Ty widzisz rzeczy, których ja nie pisze, cóż... Może i jestem ciemny nie wiem nie będę komentował bo mogę być nie obiektywny, ale przynajmniej mam takie IQ, dzięki któremu widzę coś więcej niż tylko czubek własnego nosa... Ha "byłem na kilku akcjach" - żal!!!Pogratulować. Żegnam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja napisał:
Widac, że nie uczyli Cię czytac ze zrozumieniem. Żałosne. Żegnam.
No widzisz jaki Ty za to genialny jesteś!!! Wszystko wiesz, wszystko umiesz, innego zdania niż swoje nie widzisz i nie jesteś w stanie przyjąć do wiadomości, a już przyznać się, że może nie masz racji to już w ogóle..., lepiej robić z siebie błazna - godne uwagi i naśladowania GENIUSZU, tak dalej daleko zajdziesz - powodzenia! Nie wpadłeś na to, że kpię... Tak zgadzam się jesteś żałosny! ha... również żegnam Geniuszu!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widać u Was już, że wasza dyskusja ukierunkowana jest na własne tematy, że nawet już mylicie kto skad jest.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W Białymstoku komendant miejski z polecenia wojewódzkiego też okrada, niby na podstawie  opini , to nic że (spiskowych) kto to bada. A szanowny pan komendant wojewódzki twierdzi że  nie wie kto ile ma dodatku służbowego i jaką nagrodę otrzymał. Wszystko w wielkiej tajemnicy wbrew rozsądkowi i logice.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...