Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
"Mamy świadomość pewnych wad dokumentacyjnych, pewnych braków i że to nie zostało zrobione doskonale " to może niech powiedzą co zrobili doskonale ... bo obserwując obecną kadencję nie mogę się niczego takiego doszukać
Zaloguj się, aby oddać głos
0
"Zdaniem Wasilewskiego, miasto nie straciło. – Wydaliśmy 6,5 mln zł, a dostaliśmy majątek wart 43 mln zł – mówi prezydent." to zdanie poraża i przeraża udaje albo nie rozumiem, powinien poprosić profesorów od matematyki i logiki z Politechniki żeby to wytłumaczyli, dlaczego z tego prostego działania wynika ze miasto straciło 6,5 mln. podpowiem, to zdanie powinno brzmieć: "Wydaliśmy 0 zł, a dostaliśmy majątek wart 43 mln zł" w kasie miasta powinno zostać 6,5 mln zł, mozna by wydać te pieniądze na coś na co zabraklo tych pieniedzy.
0
kto zastąpi Adama W.? Janusz P. ma jakąś koncepcję?
0
Palikot na prezydenta Lublina. Gwarantowana rewitalizacja Centrum. Małpi gaj sięgnie aż do Ratusza.
0
W ramach Przymierza dla Lublina głosuję za art. 231 Kodeksu karnego i zasądzeniem zwrotu pieniedzy do kasy miasta .
0
Faktycznie Pani Anno M. nie zostalo to zrobione doskonale skoro afera wyszla na jaw 6.5 mln troche grosza jest a kolejne wybory lada chwila trzeba sie ustawic. Wydaje sie 6.5 mln na wiadukt ktory i tak powinien powstac a Aquapark dla ponad 400 tysiecznego miasta jest nadal na papierku Mam nadzieje ze my wyborcy wystawimy slony rachunek za taka " gospodarnosc "
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: