Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Akademiki strzegą studenckiej moralności

Utworzony przez daro, 1 października 2008 o 12:26 Powrót do artykułu
Przecież to są już dorośli ludzie a nie dzieci.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Prawda jest taka,ze poza kulem nikt nie bedzie robil z tego problemu.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Studiowałem na UMCS (skończyłem 3l. temu) i mieszkałem w akademikach( m.in Ikar). Pary bez ślubu mieszkały razem i był na to dość prosty sposób. Wystarczyło jak się dogadały między sobą dwie pary. Warunek był jeden zarówno faceci jak i dziewczyny musiały mieć przyznane pokoje 2 os. Meldowali się do swoich dwójek ( męskiej, żeńskiej), dzielili na pary i tak mieszkali cały rok. Nikt nie mógł sprawdzić z kierownictwa akademika jak jest naprawdę. Zawsze można było się tłumaczyć, że się przyszło do dziewczyny na jedną noc. Oficjalnie meldunek był w inny pokoju. A do przyznania dwójki małżeńskiej uprawnia już akt ślubu cywilnego. Czasami pary na starszych latach studiów też decydowały się i na taki krok.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
KUL-awa TEOLOGIA MORALNA: Jak z tą moralnoscią bywa - szczególnie wśród zakłamanego duchowieństwa piastującgo (skrycie niczym Jezusa w najs. sakr.) własne potomstwo. Obie strony sa dokładnie straszone prez e-PiSkopat i b-pów: dzieciaty ksiadz, żeby wyzbył się potomstwa (w KULejce stoi pozbycie się...), potomstwo ma się nie przyznawać do Ksiedza_Taty!! Nie tak dawno też doszło do twórczego spotkania - jak na złosć dotyczy to KUL-u: Mądzika (Arysty) z Mitorajem (Artysta). KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIE SZTUK CUDOWNYCH z Katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJA SIE POLACY zaproponował samemu Maestro Mitoraj, aby wyrzeźbił mitorajskich rozmiarów Adama i Ewę z członkami wzniesionymi do nieba - nie tylko o oczy chodzi!! Ustawiwszy takie monstra przed kosciołami, a nawet na KUL-u - dążąc na modły, po uprzednim napatrzeniu się do syta grzechem będzie nie zgrzeszyć! Nawet sam pan bóg zapomniał o moralności zostawiajać Adama i Ewę z gołą d..., sam będząc w lichym przyodziewku... (PODPISANO: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Co za hipokryzja i pruderyjność, takie coś tylko w Polsce. Kradnij byle cie nikt nie złapał za rękę. Fajnie że Dziennik o tym pisze Proszę więcej tekstów dla studentów i o studentach.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: