Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
„wykorzystując ten fakt mogła wynieść segregator z zamiarem uczynienia użytki skierowanego przeciwko urzędowi” – twierdzi Andrzej Jedziniak, dyrektor wydziału w wyjaśnieniach składanych w toku kontroli. „w odczuciu wydziału (...) dokumenty te zostały po prostu skradzione z wydziału celem wywołania (jak się okazało) medialnego efektu sensacji”. Co to za język? Zamiast przyznać się do bałaganu panującego w urzędzie próbuje się zamotać całą sprawę jakimś pseudonaukowym bełkotem.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
PRZECIE MY URZĘDNICY MY NIE WINNE MY TYLKO SE SIEDZIM NA STOŁKACH ,TEGO BEŁKOTLIWEGO TŁUMACZENIA NAWET SIĘ CZYTAĆ NIE DA ,OD 20 LAT RZĄDZĄ NAMI NIEUDACZNICY KTÓRZY SĄ NASTAWIENI NA BRANIE ZAWYŻONYCH POBORÓW I ZAŁATWIANIE SWOICH KRĘTYCH INTERESÓW,TAK WYGLĄDA MÓJ LUBLIN,GDZIE PREZYDENT ,PANIE NIE ZACHOWUJ SIE PAN JAK STRUŚ ,JEDEN NIEUDACZNIK PRUSZKOWSKI STRACZY
Zaloguj się, aby oddać głos
0
jeżeli nie ma pieniędzy na szafy, ludzie siedzą jeden na drugim, dokumenty leżą gdziebądź: na podłodze, na parapetach, poupychane w pudłach zamiast spokojnie zostać zarchiwizowane to nic dziwnego wszystko to wina ciasnoty w pomieszczeniach biurowych i braku kasy teraz będą wieszać psy na kimś kto tak naprawde nie zawinił, kontrolowac, pisać tony pism i opinii, które i tak prędzej czy później wylądują w jakimś pudle na korytarzu....
Zaloguj się, aby oddać głos
0
JAK NIE TAK DAWNO....I NIECO DAWNIEJ ,PISALIŚCIE, ŻE Z LUBELSKIEGO IPN-u WYNIESIONO KAWAŁEK HISTORII I W ŻADEN,ALE TO W ŻADEN NAWET NAJBARDZIEJ "FILOZOFICZNY" SPOSÓB NIE DA SIĘ OKREŚLIĆ ZA CZYJĄ SPRAWĄ SIĘ TO STAŁO ?TU CHOCIAŻ KTOŚ PRZYNIÓSŁ SPOWROTEM SEGREGATOR ,A TAMTE PRZEPADŁY ...JAK AMEN W PACIERZU-NIE WIADOMO CZY NAWET KTOŚ SIĘ Z TEJ KRADZIEŻY WYSPOWIADAŁ ? BO TO TAJEMNICA SPOWIEDZI OBOWIĄZUJE.....AJ JAJ JAJ TO SIĘ NAROBIŁO.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Szczytem kretyństwa należy nazwać brak odpowiedzialności i nadzóru w zakresie archiwizacji dokumentów wszelkich .
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Szczytem kretyństwa należy nazwać brak odpowiedzialności i nadzóru w zakresie archiwizacji dokumentów wszelkich .
Zaloguj się, aby oddać głos
0
NIe ma racjonalnego wytłumaczenia ,zginęły dokumenty ,ktoś je wyniósł ,pewnie nie ma instrukcji nt.przechowywaniua i archiwizacji a jesli jest to nie działa . Należy prześwietlić osoby odpowiedzialne ,ktoś w hierarchii urzędu za to odpowiada .
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: