Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Alarm 24: Przedstaw się, jak wchodzisz do urzędu

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 3 kwietnia 2017 o 19:42 Powrót do artykułu
To się Pan Bartosz Radkowiak z Philipsa będzie musiał często podpisywać.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
zwolnic tych urzednikow.a portier nie ma prawa dotykac dokumentow tozsamosci to podlega karze .
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Gdzie taki przepis masz? 
Zaloguj się, aby oddać głos
0
zwolnic tych urzednikow.a portier nie ma prawa dotykac dokumentow tozsamosci to podlega karze . Gdzie taki przepis masz?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
To rzeczywiście "afera" godna artykułu. Kilka razy miałem okazję być w tej instytucji. Podałem nazwisko, cel i osobę, do której się udawałem, ale nikt nie żądał dowodu osobistego. Nie rozumiem, o co chodzi, skoro na Facebooku ludzie podają wiele informacji o sobie, często osobistych. A może ta pani ma potrzebę " polowania " na afery za wszelką cenę, nawet za cenę śmieszności.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Mi to nowości, teraz trzeba większość zakładów okazać dowód, żeby wejść na teren zakładu.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
gorzej jak za komuny,należałoby jeszcze podać czy delikwenty chrzczone,i czy po kolędzie przyjmują i ile dają kasy
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Łale łafera ,to sie narobiło...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
To jest porostu chore
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ale dowali Pisuarom. My POkraki i Kmioty braliśmy dane od lat. A Pisuarom tego nie wolno. O tym mówi nasi Konstytucja ta sama co zabrała Obywatelom 200 mld PLN z OFE. I było wsio w poriadku .
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Państwo w państwie. Ale najciekawszy jest casus tzw. ,,pasa drogowego''. Ostatnio byłem u znajomych. Ich posesja wyróżnia się tym ( a sąsiednia zabudowa jest dosyć rozciagnięta w obu kierunkach) że mają ogrodzenie cofnięte od strony drogi o 2m. Stawiali nowy płot i zamiast w miejscu starego dostali wytyczne przesunięcia o 2m w głąb działki. Spytałem czyje to jest za płotem? - nasze, podatek płacimy. Żadnej propozycji wywłaszczenia, rekompensaty za ograniczenie praw własności. To jest BANDYTYZM. I to najgorszego rodzaju - w majestacie prawa.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Państwo w państwie. Ale najciekawszy jest casus tzw. ,,pasa drogowego''. Ostatnio byłem u znajomych. Ich posesja wyróżnia się tym ( a sąsiednia zabudowa jest dosyć rozciagnięta w obu kierunkach) że mają ogrodzenie cofnięte od strony drogi o 2m. Stawiali nowy płot i zamiast w miejscu starego dostali wytyczne przesunięcia o 2m w głąb działki. Spytałem czyje to jest za płotem? - nasze, podatek płacimy. Żadnej propozycji wywłaszczenia, rekompensaty za ograniczenie praw własności. To jest BANDYTYZM. I to najgorszego rodzaju - w majestacie prawa. Pisz na temat.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Czy sprawa dotyczy drogi krajowej? Jeśli tak to proszę o kontakt i więcej szczegółów, które pozwolą odpowiedzieć na ten temat.
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: