Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Alarm 24: Przedstaw się, jak wchodzisz do urzędu

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 3 kwietnia 2017 r. o 19:42 Powrót do artykułu
To się Pan Bartosz Radkowiak z Philipsa będzie musiał często podpisywać.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zwolnic tych urzednikow.a portier nie ma prawa dotykac dokumentow tozsamosci to podlega karze .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gdzie taki przepis masz? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zwolnic tych urzednikow.a portier nie ma prawa dotykac dokumentow tozsamosci to podlega karze . Gdzie taki przepis masz?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To rzeczywiście "afera" godna artykułu. Kilka razy miałem okazję być w tej instytucji. Podałem nazwisko, cel i osobę, do której się udawałem, ale nikt nie żądał dowodu osobistego. Nie rozumiem, o co chodzi, skoro na Facebooku ludzie podają wiele informacji o sobie, często osobistych. A może ta pani ma potrzebę " polowania " na afery za wszelką cenę, nawet za cenę śmieszności.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi to nowości, teraz trzeba większość zakładów okazać dowód, żeby wejść na teren zakładu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gorzej jak za komuny,należałoby jeszcze podać czy delikwenty chrzczone,i czy po kolędzie przyjmują i ile dają kasy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Łale łafera ,to sie narobiło...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest porostu chore
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale dowali Pisuarom. My POkraki i Kmioty braliśmy dane od lat. A Pisuarom tego nie wolno. O tym mówi nasi Konstytucja ta sama co zabrała Obywatelom 200 mld PLN z OFE. I było wsio w poriadku .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Państwo w państwie. Ale najciekawszy jest casus tzw. ,,pasa drogowego''. Ostatnio byłem u znajomych. Ich posesja wyróżnia się tym ( a sąsiednia zabudowa jest dosyć rozciagnięta w obu kierunkach) że mają ogrodzenie cofnięte od strony drogi o 2m. Stawiali nowy płot i zamiast w miejscu starego dostali wytyczne przesunięcia o 2m w głąb działki. Spytałem czyje to jest za płotem? - nasze, podatek płacimy. Żadnej propozycji wywłaszczenia, rekompensaty za ograniczenie praw własności. To jest BANDYTYZM. I to najgorszego rodzaju - w majestacie prawa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Państwo w państwie. Ale najciekawszy jest casus tzw. ,,pasa drogowego''. Ostatnio byłem u znajomych. Ich posesja wyróżnia się tym ( a sąsiednia zabudowa jest dosyć rozciagnięta w obu kierunkach) że mają ogrodzenie cofnięte od strony drogi o 2m. Stawiali nowy płot i zamiast w miejscu starego dostali wytyczne przesunięcia o 2m w głąb działki. Spytałem czyje to jest za płotem? - nasze, podatek płacimy. Żadnej propozycji wywłaszczenia, rekompensaty za ograniczenie praw własności. To jest BANDYTYZM. I to najgorszego rodzaju - w majestacie prawa. Pisz na temat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy sprawa dotyczy drogi krajowej? Jeśli tak to proszę o kontakt i więcej szczegółów, które pozwolą odpowiedzieć na ten temat.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...