Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Alarm o skażeniu miasta. Zawyły syreny

Utworzony przez ech, 26 marca 2009 o 18:44 Powrót do artykułu
A za przeproszeniem na cholerę to komu potrzebne? Chyba sprzęt można sprawdzić bez robienia hałasu na całe miasto? Proponuję zrobić lepszy alarm - rozpylić jakieś świństwo, wyć syrenami, a potem sprawdzić kto się pochował, a kto wykitował. To będzie świetny test, polecam.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ja mieszkam na Czubach i nic nie słyszałem. Niedobrze... a uszczerbku na słuchu nie mam
0
Fallout 4 chapter 1: Catastrophe in Lublin City
0
A ja słyszałem! Żeby jakiś Czernobyl a tu tylko ćwiczenia...
0
Mieszkam na Bronowicach tuż przy Majdanku no i slyszałam alarm ale jak otworzyłam okno a tak to musiałabym sie niezle wsluchać żeby usłyszeć wycie-a przecież w razie prawdziwego alarmu nie wszyscy tu będa mieć okna otwarte-myśle że siłę dzwięku należałoby zwiększyć ...
0
Kośminek - nic nie bylo slychac przynajmniej u mnie
0
na miasteczku slychac bylo
0
w Centrum to ledwo na dworze było słychać, w domu kompletnie NIC
0
A jakby to był prawdziwy alarm to co trzeba robić?
0
A gdyby to nie były ćwiczenia, to co właściwie trzeba robić? Uciekać do schronów?
0
Na łęgach nic nie było słychać
0
mieszkam tez na czubach i nic nie słyszałem ;/ i jak coś sie stanie to się e nie dowiemy a do schronu mamy raczej daleko
0
Mówiąc krótko nigdzie nie było słychać W bloku przy Orkana pomimo starych okien w środku od strony osiedla coś tam było słychać ale trzeba było się nieżle wytężyć a od strony ulicy cisza:) Mówiąc krótko... ZA CICHO!!!
0
NA Cyprysowej kompoletna cisza. NIC
0
Bbronowice suPer-bardzo słyszalny
0
na Sławinku nic nie było słychać..ale tak to już jest na wiosce:P
0
A mnie zastanawia taka kwestia - gdyby naprawdę był alarm, to czy ludzie nie pomyślą sobie... TO TEST, SIEDŹ W DOMU ZDZICHU.... ? A to np. byłoby naprawdę. I co wtedy? Kiedy wiadomo, czy to test, czy nie, skoro nikt dodatkowo op tym teście nie informuje.... że będzie....
0
Czechow tez bardzo wyraznie ...
0
na czechowie bylo slychac, chlopak sie wystraszyl, ze doszla do nas zabojcza promieniotworcza chmura
0
NO I KONIEC...
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: