Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Alarm o skażeniu miasta. Zawyły syreny

Utworzony przez ech, 26 marca 2009 r. o 18:44 Powrót do artykułu
A za przeproszeniem na cholerę to komu potrzebne? Chyba sprzęt można sprawdzić bez robienia hałasu na całe miasto? Proponuję zrobić lepszy alarm - rozpylić jakieś świństwo, wyć syrenami, a potem sprawdzić kto się pochował, a kto wykitował. To będzie świetny test, polecam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja mieszkam na Czubach i nic nie słyszałem. Niedobrze... a uszczerbku na słuchu nie mam
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Fallout 4 chapter 1: Catastrophe in Lublin City
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja słyszałem! Żeby jakiś Czernobyl a tu tylko ćwiczenia...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkam na Bronowicach tuż przy Majdanku no i slyszałam alarm ale jak otworzyłam okno a tak to musiałabym sie niezle wsluchać żeby usłyszeć wycie-a przecież w razie prawdziwego alarmu nie wszyscy tu będa mieć okna otwarte-myśle że siłę dzwięku należałoby zwiększyć ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kośminek - nic nie bylo slychac przynajmniej u mnie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na miasteczku slychac bylo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w Centrum to ledwo na dworze było słychać, w domu kompletnie NIC
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jakby to był prawdziwy alarm to co trzeba robić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A gdyby to nie były ćwiczenia, to co właściwie trzeba robić? Uciekać do schronów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Na łęgach nic nie było słychać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mieszkam tez na czubach i nic nie słyszałem ;/ i jak coś sie stanie to się e nie dowiemy a do schronu mamy raczej daleko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mówiąc krótko nigdzie nie było słychać W bloku przy Orkana pomimo starych okien w środku od strony osiedla coś tam było słychać ale trzeba było się nieżle wytężyć a od strony ulicy cisza:) Mówiąc krótko... ZA CICHO!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NA Cyprysowej kompoletna cisza. NIC
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bbronowice suPer-bardzo słyszalny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na Sławinku nic nie było słychać..ale tak to już jest na wiosce:P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A mnie zastanawia taka kwestia - gdyby naprawdę był alarm, to czy ludzie nie pomyślą sobie... TO TEST, SIEDŹ W DOMU ZDZICHU.... ? A to np. byłoby naprawdę. I co wtedy? Kiedy wiadomo, czy to test, czy nie, skoro nikt dodatkowo op tym teście nie informuje.... że będzie....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czechow tez bardzo wyraznie ...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na czechowie bylo slychac, chlopak sie wystraszyl, ze doszla do nas zabojcza promieniotworcza chmura
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
NO I KONIEC...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...