Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A może by tak reżyser jednak trzymał się faktów ekranizując książkę opowiadającą o realnych wydarzeniach i prawdziwych ludziach? Jak chciał kręcić sensacyjnego gniota mógł się brać za Klossa...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Oglądałeś?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zarzuty dla bezpodstawne, ludzie w filmie są ludzcy i autentyczni dzięki temu. a jak dla mnie to najlepszy polski film wojenny jaki powstał od wielu lat, warto przekonać się samemu i ocenić. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłam na pokazie przedpremierowym. Film jest niesamowity. Na koniec, po napisach i piosence Dawida Podsiadło, rozległa się długa cisza, dopiero po chwili wszyscy bili brawo. To chyba mówi samo za siebie.. W internecie wypowiada się już grono znawców, mimo że premiery jeszcze nie było :) Film bardzo mi się podobał, jest w innej konwencji niż książka, ale tak jak napisano w artykule - reżyser twierdzi, że ksiązka była  napisana podczas okupacji, ku pokrzepieniu serc, teraz żyjemy w wolnej Polsce więc taka konwencja by się nie przyjęła. Film mówi o wielkim bohaterstwie, ale takim, które jest dzisiaj wiarygodne i realne!    
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie jest ekranizacja tylko ADAPTACJA, a to są zupełnie różne rzeczy, a film oglądałem i uważam, że jest doskonały, polecam każdemu - nie tylko młodym ludziom.  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam nadzieje, że mi się też spodoba. Na razie zapowiada się dobrze, zwłaszcza jak Sabat na grać jedną z głównych ról. :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie te argumenty, że film nie pokazuje prawdziwego obrazu harcerzy jest po prostu śmieszny. Gdyby natomiast Gliński zrobił film co do joty pokazujący bohaterów jak w książce, to pojawiły by się głosy, że film jest nudny, patetyczny i przewidywalny. Nie da się więc wszystkich zadowolić. Dla mnie bardzo dobrze, że reżyser wyszedł po za utarty schemat, że należy sfilmować dzieło tak jak zostało przedstawione w książce. Wszelkie uwspółcześnienia tylko nadają autentyczności filmowi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie rozumiem fali negatywnych komentarzy i "bojkotu", głównymi autorami są zapewne osoby, które nie widziały filmu. To śmieszne, gdzie ku obiektywna informacja... na długo przed pokazami już pojawiały się komentarze o negatywnym charakterze. Ja polecam film, miałam przyjemność go widzieć na jednym z pokazów :))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widziałem film i nie moge zrozumieć skąd ta fala hejtów. Skoro to nie adaptacja to reżyser może pozwolić sobie na przedstawienie swojej wizji. Ja mogę z ręką na sercu, że jest to film, który warto zobaczyć, zwłaszcza na wielu debiutantó wystepujących, którzy świetnie sobie poradzili.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tacy już są Polacy, lubimy hejtować (nie wszyscy oczywiście :)). Dlatego nie zważając na opinie innych sama się przekonam jaki naprawdę jest ten film. Bo wydaje mi się, że jednak większości się ona spodoba.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...