Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Mam wątpliwości, aby wpływ na wybudzenie mieli lekarze czy ktolokwiek. To loteria. Nikt nie wie kiedy i czy wogóle uda się wybudzić człowieka. To zależy od odnowienia połączeń neurnalnych pomiędzy mózgiem i organizmem. Połączenia te odnawiają się w różnym tempie, którego nikt nie jest w stanie obecnie sprawdzić ani przyspieszyć. Co nie zmienia faktu, że ta klinika powinna być.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Życzę dziecku szybkiego powrotu do zdrowia... ale kto jej dał takie beznadziejne imię? Żyjemy w Polsce czy w stanach?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A ja życzę dziecku szybkiego powrotu do zdrowia...bez żadnych więcej debilnych uwag.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mam wątpliwości, aby wpływ na wybudzenie mieli lekarze czy ktolokwiek. To loteria. Nikt nie wie kiedy i czy wogóle uda się wybudzić człowieka. To zależy od odnowienia połączeń neurnalnych pomiędzy mózgiem i organizmem. Połączenia te odnawiają się w różnym tempie, którego nikt nie jest w stanie obecnie sprawdzić ani przyspieszyć. Co nie zmienia faktu, że ta klinika powinna być.      masz rację ale, ale żeby doszło do<< odnowień>> jak piszesz potrzeba stymulacji
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To cud, że nieszczęście Pani Ewa Błaszczyk potrafiła obrócić w szczęście tylu ludzi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
------->                                                             Najlepszy radar komórkowy już dostępny w sieci. Teraz nikt ani nic się przed tobą nie ukryje.   http://fw.pl/radardokladny     Technologia sił specjalnych dostępna dla każdego.                                                                               Najlepszy radar komórkowy już dostępny w sieci. Teraz nikt ani nic się przed tobą nie ukryje.   http://fw.pl/radardokladny     Technologia sił specjalnych dostępna dla każdego.                                                                                       Najlepszy radar komórkowy już dostępny w sieci. Teraz nikt ani nic się przed tobą nie ukryje.   http://fw.pl/radardokladny     Technologia sił specjalnych dostępna dla każdego.                                                                     ..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam...cieszę się bardzo -razem z rodzicami Amandy :) - wiem,co czują,bo przeszłam to razem z moją córeczką...26 lat temu-też w CZD...nie było "Budzika" wtedy, ale i tak - tamte dni..godziny..minuty..-pamiętam-jakby to było dziś..Magda "spała" 2 miesiące-po b.ciężkich urazach(została potrącona na przejściu przez pijanego funkcjonariusza..jechał w mundurze-po imprezowej nocy..). Dziś-córka umysłowo i psychicznie wróciła.."blisko normy", ale nie porusza się  sama. Wszystkim rodzicom "wybudzonych dzieci" - życzę bardzo dużo cierpliwości...i mnóstwa sił witalnych...pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dużo zdrowia maleńka!!! Jesteś śliczna dzielna dziewczynka, dasz radę! Teraz już tylko do przodu!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tylko szkoda takiej ładnej i miłej dziewczynki dla takiego imienia.Jednak najważniejsze że jest coraz lepiej,trzymam kciuki!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A tak naprawdę Stefan ze Starych Bronowic , wyciągną ją z pod wody  gdy się topiła i zaczą reanimacje .. Widziałem to na własne oczy .. Trzymam kciuki za ciebie Amando . I wielki szacun do Bohater , który jako pierwszy wskoczył do wody żeby cie szukać  ..!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktoś może pomóc 18 letnia dziewczyna jest w śpiączce w Lublinie Jakieś namiary rady wszystko jest ważne
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...