Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
PiSdzielce same już nie wiedzą jakich sposobów się chwycić, byle tylko zaistnieć jeszcze raz, na pewno sami porozwieszali te gówna i płaczą że lewactwo ich gnębi. A gdzie wolność wypowiedzi?
JUDE ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tam jest monitoring, czyżby dziennikowi nie udało się dotrzeć do tego nagrania i zobaczyć, która firma naklejała te plakaty? Na to potrzeba dobrej godziny, to nie jest tak, że nikt nic nie widział. Nie popieram Kaczyńskiego, ale na gender nie pozwolę. Zboczeńcy powinni się leczyć, a nie manifestować swoje wykolejenia.
co wy z tym gender, z tego co piszesz to nawet nie wiesz o co chodzi, a chodzi o równość płci, żeby kobiety były równe mężczyznom a nie że facet zarabia więcej na tym samy stanowisku co kobieta. A plakaty mi się podobają, PiS niech wypierdQla z tego kraji i powalony Jarosław wiecznie dziewica
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiSdzielce same już nie wiedzą jakich sposobów się chwycić, byle tylko zaistnieć jeszcze raz, na pewno sami porozwieszali te gówna i płaczą że lewactwo ich gnębi. A gdzie wolność wypowiedzi?
Tępy i głupi zaprzańcu, to nie kto inny jak żyd kaszubski z innym komuchami nie tak dawno chciał cenzurę wprowadzić wszędzie [ A.C.T.A. ] dobrze że społeczeństwo wybiło to z głowy tym czerwonym komunistycznym zjebom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobre ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co wy z tym gender, z tego co piszesz to nawet nie wiesz o co chodzi, a chodzi o równość płci, żeby kobiety były równe mężczyznom a nie że facet zarabia więcej na tym samy stanowisku co kobieta. A plakaty mi się podobają, PiS niech wypierdQla z tego kraji i powalony Jarosław wiecznie dziewica
JUDE ???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jarosław Polskę zbaw!!! Wybuduj te 3 000 000 mieszkań albo wpompuj bilion w polską gospodarkę i ludzie w końcu przestaną się z Ciebie śmiać!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To zobacz tępy,czerwony BUCU jaki WAŁ teraz komuchy z PO strzelili na 600mln w ZUSie,oby to się teraz tylko nie przeniosło na nasz gminny grunt. Rąbią teraz na POtęge bo ich czas się już kończy.
  CO ZA BEZMÓZGOWIE !! Dzieci idźcie do pisakownicy, a nie sie wypowiadać.   po 1. Czy jeśli widziałem że za czasów PISu było źle.... to znaczy że jestem komunistą? O zgrozo... padaka.   po 2. Kochany oświecony zwolenniku patologii politycznej powiedz mi czy Ci pracownicy, którzy brali udział w aferze zaczeli pracę za czasów rządów tzw. PO ? Czy wcześniej? Czy Ci ludzie są związani z partią polityczną? A więc idąc Twoim tropem jak na ulicy okradł mnie złodziej i rządziło SLD..... to na pewno to wina Buzka, jak rządiło PIS... to wina Kaczyńskiego.  A nie tych konkretnych ludzi którzy chcieli kasę dla siebie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PiSdzielce same już nie wiedzą jakich sposobów się chwycić, byle tylko zaistnieć jeszcze raz, na pewno sami porozwieszali te gówna i płaczą że lewactwo ich gnębi. A gdzie wolność wypowiedzi?
Tępy i głupi zaprzańcu, to nie kto inny jak żyd kaszubski z innym komuchami nie tak dawno chciał cenzurę wprowadzić wszędzie [ A.C.T.A. ] dobrze że społeczeństwo wybiło to z głowy tym czerwonym komunistycznym zjebom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
One nie są kontrowersyjne lecz szkalujące i jest to pomówienie. A ta "społeczna akcja" to pewnie kilku lewackich oszołomów o poglądach zbliżonych do Palikota, którzy udają społeczeństwo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
BRAWO BRAWO BRAWO1!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!TAK TRZYMAC Z DEBILIZMEM TRZEBA WALCZYC I GO OBNAZAĆ NAWET W KOLEBCE PISU LUBELSZCZYŻNIE.................
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jarosław Polskę zbaw!!! Wybuduj te 3 000 000 mieszkań albo wpompuj bilion w polską gospodarkę i ludzie w końcu przestaną się z Ciebie śmiać!!!
Niech nawet nie buduje,tylko niech zrobi POżądek jak należy z tym całym czerwonym,komunistyczno-konfidenckim łajnem !!!  Antek znowu jest POtrzebny,bo nie ma innego bata na to czerwone łajno,dopiero wtedy wstaniemy z kolan jako NARÓD.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szambiarz z Biłgoraja  wychodowany na cycku słońca peru i jego ferajny nie śpi ,zaczyna go oblatywć strach przed rozliczeniem z jego działalności biznesowych oszukania poprzedniej małżonki, kupowania głosów przez podstawione osoby .Przychodzi czas że musisz szambiarzu się z tego rozliczyć .Nikczemniku nie pomogą ci szmatwałe bilbordy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i rządziło SLD..... to na pewno to wina Buzka,
  Oczywiście chciałem napisać Millera. Mój błąd przez szybką wypowiedź.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To zobacz tępy,czerwony BUCU jaki WAŁ teraz komuchy z PO strzelili na 600mln w ZUSie,oby to się teraz tylko nie przeniosło na nasz gminny grunt. Rąbią teraz na POtęge bo ich czas się już kończy.
To jest mały pikuś do tego co kaszubski żyd wraz z innymi komuchami wyciągnał POprzez Amber-Gold i co ,i  gów no, i nadal cisza bo cisza musi być.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Naprawde nie rozumiem, jak mozna, po tylu latach rzadów PO, winic za wszystko PiS.  Nie jestem fanką partii Kaczynskiego, ba - przez całe lata glosowałam na PO, ale w obliczu tego, co sie obecnie w Polsce dzieje, nie mogę nie stwierdzić, ze drugiej tak wrednej, chamskiej i cynicznej partii jak PO, po prostu nie ma. Piszę to w obliczu kolejnych skandali z udzialem funkcjonariuszy tej partii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest mały pikuś do tego co kaszubski żyd wraz z innymi komuchami wyciągnał POprzez Amber-Gold i co ,i  gów no, i nadal cisza bo cisza musi być.
6-lat kadencji i tyle czasu  nas okradają i nikt jeszcze za to nie siedzi,dług zwiększył się prawie trzykrotnie i nikt z tym nic nie robi a zegar Balcerowicza zapier dala.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A według mnie to akcja Kowalczyka i Żuka. To oni rządża bilboardami w miescie. A poza tym są przerazeni możliwością (a teraz to już pewnością) zwyciestwa PiS który sprawdzi ich wszystkie przekrety z czasów kiedy rządzili
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To nie akcja przeciw głupocie....ale strach przed tym, że PIS wygra wybory i znowu Ci, którzy wiedzą jak powinni żyć ludzie w tym kraju...biednie, cicho i pokornie...przestaną być bezkarni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dno... chwytać się tak tandetnej prowokacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A według mnie to akcja Kowalczyka i Żuka. To oni rządża bilboardami w miescie. A poza tym są przerazeni możliwością (a teraz to już pewnością) zwyciestwa PiS który sprawdzi ich wszystkie przekrety z czasów kiedy rządzili
Mam nadzieje że PIS rozliczy tych złodziei co do złotówki,tylko w nich teraz nadzieja.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...