Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Antyaborcyjny konkurs dla dzieci. Zobacz nagrodzone prace

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 26 marca 2017 r. o 20:02 Powrót do artykułu
To akurat nie są nagrodzone prace. Wybrane zostały wybiórczo z wystawy, którą można obejrzeć na holu Lubelskiego Urzędu Wojewódzkiego. Zapraszam obejrzenia i dokonania własnej oceny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Konkurs jest ZA życiem, ZA szacunkiem do człowieka, ZA Rodziną, ZA dobrem i pięknem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba było przyjść na galę wręczenia nagród i manifestować swoje bycie za aborcją, patrząc w oczy dzieci niepełnosprawnych z grupy teatralnej Zwierciadło, które tam występowały.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Apele do etyki dziennikarskiej do autorów DW nie na miejscu - to zwykłe pismaki z przypadku.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hm, to przepraszam, jeśli konkurs promujący szacunek do każdego człowieka jest zły, to czego wy chcecie uczyć dzieci? -Obrażaj innych, nie szanuj, dokuczaj upośledzonym albo z krzywym nosem czy brzydką kurtką? Gdzie ja żyję?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i bardzo dobrze! trzeba za wszelką cenę propagować wartość życia i uwrażliwiać dzieciaki na krzywdę i potrzeby innych, bo taka znieczulica jak postępuje, tak tragiczne, egoistyczne wychowanie stosują "Rodzice" że naprawdę powinniśmy obawiać się kogo wychowamy, a potem będzie duże zdziwienie że na starość dostaniemy od własnych dzieci kopa w d u p ę.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
Jestem jaknajbardziej za, ale Czy dzieci w podstawowce są na tyle dojrzałe żeby zrozumiały problem aborcji? Czy na "ślepo" wpaja się im ochronę życia od poczęcia? Czy one już wiedzą czym jest poczecie?
tak, Gościu, ja jestem za i tak, należy wpajać  na "ślepo" ochronę życia . Po prostu musi to być IMPERATYW i koniec, tak oczywisty jak słońce. Pozdrawiam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skandaliczny konkurs i to na dodatek plityczny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Świetny konkurs. Popieram
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeczytałam, że konkurs jest z okazji Narodowego Dnia Życia ustanowionego przez Sejm RP w 2004 r. To o co ten jazgot? Jak to jest bezprawne, to idźcie pod Sejm, koniecznie na czarno...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No cóż. Nie ma co liczyć na szkołę w naszym Klechistanie i trzeba będzie samemu wytłumaczyć młodemu skąd się biorą dzieci i jak to jest z tą bozią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Biedne kodziarstwo: nie zdążyło do szkół z ideologią gender, nie utrwaliło w społeczeństwie miłości do tęczowych przedstawicieli trzeciej płci i płacze...jak mi nie przykro! :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
straszne! co gorsza to rodzice pomagali dzieciakom, wszyscy dają się wkręcić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli perfidia i przewrotność dorosłych głosi: ZAKAZ ABORCJI ZABIJA, i na dodatek transparent taki wkłada się do rąk dziecku, to może lepiej, by dzieci wzięły te sprawy w swoje ręce?... Mają jeszcze jasne, niezryte umysły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co jest tak bardzo strasznego w tym konkursie? Że został zorganizowany z okazji Narodowego Dnia Życia, że promuje poszanowanie życia dla osób niepełnosprawnych? Co Was tak wszystkich boli, że ktoś mówi o wartości życia, wartości rodziny?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Glupota i lizusowstwo wojewody i kuratora siega zenitu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
szukaj na fb: kz nszz solidarnosc organistów (z do-PiS-kiem: 2; 3; 4; 5; 6; 7; 8; 9 i 10 ) Resztę obejm u je PiS – lamowska CENZURA!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nienawiść zwolenników PO, KOD i innych tego typu dziwacznych organizacji sięga zenitu. Co złego jest w promowaniu życia? Co złego jest w akcji przeciwko zabijaniu dzieci? Dzieci muszą uczyć się od małego, że aborcja jest złem, bo jest zawsze morderstwem. Co w tym konkursie jest złego? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...