Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
proponuję aby trenerem polskiej drużyny piłkarskiej został ortodoksyjny żyd. ciekawe jakie będą miny psełłłłłłłłłłłdo kibiców.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
to zwykli bandyci a to że akurat nienawidzą żydów to przypadek bo za chwilę mogą znienawidzieć ciebie bo nosisz niebieską czapkę albo lubisz kotlety. patologia. ci ludzie nie potrafią żyć w społeczeństwie gdzie każdy jest innym człowiekiem. wysłać ich do korei północnej tam wszyscy są tacy sami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W tym kraju można bezkarnie pluć na Polaków, katolików, można torturować islamistów, ale powiedzenie do żyda: żydzie - to przestępstwo. To Polska jeszcze?
co ty pieprzysz deklu? według ciebie tutaj chodzi tylko o powiedzenie "Żydzie"... nie czujesz różnicy? to jawny antysemityzm, w dodatku skandal, bo ten barbarzyńca pracował na majdanku. byłeś tam w ogóle kiedykolwiek??? wiesz co to jest?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie no, to mi się nie mieści w głowie. rośnie nacjonalizm, odradza się faszyzm, powstają neofaszystowskie partie, propaguje się nienawiść na tle rasowym, którą ci bandyci próbują przewrotnie zakamuflować - nagle łapie się takiego na gorącym uczynku, a tu pod artykułem są tacy którzy mają co do tego wątpliwości i bronią takiego czegoś... masakra, co za konserwatywny antysemicki i ksenofobiczny zaścianek
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ANTIFA miała RACJĘ...a takie było oburzenie i nagonka, że niby "faszystę" znaleźli...i po dwóch latach okazało się że faktycznie znaleźli, ostrzegali, i co teraz prawicowe dupki, łyso pod kopułą???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już się na forum zleciało kibolskie ścierwo z avionetki i motorynki, by bronić swoich kolegów, też faszystów :) Już tu bredzą o rzekomym pluciu na Polaków i katolików, zapewne mają to robić Żydzi i zapewne dlatego szerzenie nienawiści wobec Żydów (i nie tylko) jest usprawiedliwione :) Jakie to żałosne, modlić się do ŻYDÓW JEZUSA I MARYI i jednocześnie nienawidzić Żydów. Schizofrenia czy skrajny idiotyzm? :)   ŚMIERĆ FASZYSTOM :) Módlcie się do swojego żydowskiego boga, antysemici, bo kiedy Twój Ruch dojdzie do władzy zrobimy z wami porządek raz na zawsze :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...zanim zabiora sie za karanie tych "tytanow intelektu" nalezaloby poddac ich szczegolowym badaniom psychiatrycznym.... Przeciez nikt zrownowazony nie zadaje sie z narodowo-socjalistycznymi ugrupowaniami!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no proszę a ja nie okazałem się być faszystą? czy też jeszcze nie okazałem się nim być?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Najpierw zacznę może od sprawy słynnej już listy Antify wydaje mi się  że będzie to na miejscu ponieważ to w sumie dzięki mnie Kurier Dziennik i Gazeta napisały o tym że Antifa wzywa swych członków do podjęcia działań przeciwko osobom umieszczonym na tej liście wiedziałem tez że jedną z osób umieszczonych na tej liście jest Krzysztof K. - od 20 lat pracownik Muzeum na Majdanku czy nie tak było? póki co nikt mnie jeszcze nie aresztował więc będę pisał i przypominał jak było...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aaaa..to ataki na nasz poslki Kosciol sa cacy, ale jak grupa patriotycznych osob zaprotestuje, a nawet potraktuje lewaka cegla, nie w glowe, ale tak symbolicznie, to juz zlatuja sie szczekacze "POlskiej" husarii i pluja jadem.... Takiej zescie chcieli ojczyzny, ze wyrazic protestu nie mozna wobec zatracenia idei o wolnej, niezawislej i czczacej wiare naszych ojcow ojczyznie? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Tak więc najpierw Antifa - wiecie chyba że jest to nieformalna grupa przestępcza która posługuje się fizyczną przemocą wobec osób które uzna za swoich przeciwników czasem wystarczy że ktoś jest "nieodpowiednio" ubrany czasem że był na "nieodpowiednim" marszu - jak w Lublinie kiedy to grupa bojowa Antify pobiła na przeciwko KUL-u kilku chłopców ( w tym jednego idącego o kulach) Antifa doskonale radzi sobie w sądach - potrafi zastraszać biegłych - znów można podać przykład lubelski ... słynna lista Antify - była podobno sporządzona w oparciu o listę klientów pewnego sklepu internetowego - sklepu odzieżowego - według Antify klienci tego sklepu to faszyści... takie było ówcześnie oficjalne tłumaczenie powstania listy ... miałem jednak już wtedy na ten termat inne zdanie przypomnę je wam za chwilę
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Leniak, ty się lepiej zajmij redwatch, a nie kłapiesz dziobem o jakiejś liście Antify. Oni przynajmniej nie propagują nienawiści wobec ludzi tylko za to, że ci mają inny kolor skóry lub pochodzenie, a jedynie tępią faszystów, ktorym jak najbardziej się należy :) Po ktorej stronie jesteś? Redwatch cię nie boli, a zwalczanie faszystów tak? Więc chyba jednak jesteś tym faszystą, bo nikt inny tego ścierwa nie broni, jak oni sami :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie pier*** Marcin jestem socjalistą i jestem zawsze po tej samej stronie - po stronie prawdy i sprawiedliwości ... i dlatego będę bronił tych ludzi o których tu mowa
Ostatnio edytowany 24 stycznia 2014 r. o 16:36
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Leniak, dlaczego bronisz faszystów i występujesz przeciwko antyfaszystom? Czyżbyś był faszystą? :) A kiedy na stronie redwatch od lat propaguje się nienawiść, od lat umieszcza na niej zdjęcia różnych "wrogów rasy" i nawołuje do ich MORDOWANIA tylko dlatego, że mają odwagę wystąpić przeciwko faszyzmowi, to już ci to nie przeszkadza? :) Jesteś żałosny, aż żal cokolwiek do ciebie pisać, bo i tak nie dotrze do twojego zakutego, łysego łba :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zanim dokończymy wspominki chciałbym się jednak odnieść do tego co dziś czytam zacznę od Dziennika Wschodniego "Policjanci zatrzymali sześć osób, odpowiedzialnych za propagowanie antysemityzmu. " Do zatrzymań doszło w nocy ze środy na czwartek – mówi Janusz Wójtowicz, rzecznik KWP. – Sześć osób zostało już doprowadzonych do prokuratury. Cztery usłyszały zarzuty.   jestem naprawdę ciekaw cóż to za zarzuty i z jakich konkretnie paragrafów te zarzuty wreszcie dlaczego tylko czterem osobom postawiono zarzuty czy jest wśród nich pracownik Muzeum na Majdanku? Pozostali mężczyźni wpadli w swoich domach. Policjanci zatrzymali Krzysztofa K. z Lublina oraz 29-letniego Rafała I. z powiatu kraśnickiego. W Łodzi zatrzymano 34-letniego właściciela firmy, który drukował antysemickie banery. Według prokuratury zatrzymane osoby związane są z atakami antysemickimi w Lublinie, do których dochodziło od grudnia 2009 r.   wpadli? znaczy rozumiem że policja mając odpowiednie nakazy w ich domach ich nocą aresztowała...W ich mieszkaniach znaleziono odręczne notatki z hasłami, które znajdowały się później na plakatach. Wśród haseł były m.in.: "Lublin stolicą bolszewizmu", "Palić wieszać wysterylizować", "Syjoniści won z Lublina", "Nasze ulice nasze kamienice". Zatrzymani mieli również listę miejsc, gdzie planowali powiesić plakaty. Były to miejsca, których nie obejmuje monitoring - mówi Janusz Wójtowicz. jak rozumiem posiadanie odręcznych notatek o treści takiej jak napisano powyżej stanowi jakieś przestępstwo   Oczywiście nie wiem co tak naprawdę się wydarzyło - liczę że wkrótce się dowiem a zatrzymani przez "specjalny oddział policji" ludzie żywi wyjdą na wolność i będą mogli opowiedzieć o wydarzeniach wczorajszej nocy... Uważam że bez tego nie można nic powiedzieć o tej sprawie i potrafię ten pogląd uzasadnić pamiętacie jak to dziennikarz Gazety wyborczej Karol Adamaszek opisywał wielki sukces policji w postaci znalezienia w szafie jakiegoś chłopaka munduru SS i innych historycznych artefaktów? wydawało się wtedy że rozbito lubelski legion SS terroryzujący Pietrasiewicza ale sprawa dziwnie ucichła... w kolejnych postach wyjaśnię wam czemu tak się stało
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Leniak, dlaczego bronisz faszystów i występujesz przeciwko antyfaszystom? Czyżbyś był faszystą? :) A kiedy na stronie redwatch od lat propaguje się nienawiść, od lat umieszcza na niej zdjęcia różnych "wrogów rasy" i nawołuje do ich MORDOWANIA tylko dlatego, że mają odwagę wystąpić przeciwko faszyzmowi, to już ci to nie przeszkadza? :) Jesteś żałosny, aż żal cokolwiek do ciebie pisać, bo i tak nie dotrze do twojego zakutego, łysego łba :)
występuję zawsze przeciwko bandytom - bo jestem człowiekiem który tak ma po prostu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ok teraz chciałbym pokazać wam co pisze Kurier zacznijmy od lidaPolicjanci ze specjalnej grupy Wydziału Kryminalnego zatrzymali sześciu członków zorganizowanej grupy przestępczej, którzy m.in. rozwieszali w Lublinie antysemickie plakaty. Jednym z zatrzymanych jest pracownik Muzeum na Majdanku, który drukował na służbowej drukarce treści antysemickie. zorganizowana grupa przestępcza to jest pojęcie prawne - w potocznym języku mówimy mafia jak widzicie Kurier pojechał nieco bardziej niż Dziennik Wschodni Kurier opowiada tez nieco bardziej szczegółową historię- Do pierwszego zatrzymania trzech podejrzanych doszło w nocy ze środy na czwartek - mówi Janusz Wójtowicz, rzecznik komendanta policji w Lublinie. - Było to ujęcie na gorącym uczynku. Mężczyźni umieścili w gablotach przystanku przy ulicy Doświadczalnej dwa plakaty z napisami: „Syjoniści won z Lublina” i „Nasze ulice! Nasze kamienice!”. jest też filmik - ale nie wiem jak go tu wkleićDo kolejnych zatrzymań doszło w czwartek. Zatrzymany został 35-letni Krzysztof K., 34-letni Bartłomiej I. i Łukasz P. (wszyscy to bezrobotni mieszkańcy Lublina) oraz 50-letni Krzysztof K. - To pracownik Muzeum na Majdanku - informuje Janusz Wójtowicz nie podając jednocześnie co należało do obowiązków zatrudnionego mężczyzny. - Zabezpieczyliśmy komputer i drukarkę należącą do Muzeum, a do której dostęp miał Krzysztof. K. Biegły stwierdził, że wydrukowano na niej co najmniej dwa plakaty o treści antysemickiej.   dziś mamy piątek a biegły już dokonał oceny że na drukarce którą zabrano wczoraj z Muzeum wydrukowano co najmniej dwa plakaty... ktoś zna nieco procedury laboratorium kryminalistycznego? ja nieco znam... ale nie mogę się wymądrzać zawsze... dalej Kurier zastanawia się kim jest Krzysztof K. - ten 50 letni i opisuje historie z lista Antify o której wam już przypomniałem i nie widzę by ktoś twierdził że kłamię w jej sprawie...Rozsyłał m.in. protest przeciwko koncertowi w lubelskim klubie Tektura.Dokument podpisał imieniem i nazwiskiem, podał swój adres. Wówczas domagał się odwołania występu rosyjskiego zespołu Love Cult. Imprezę reklamował plakat ze Stalinem i czaszkami zabitych w Katyniu. Miała się odbyć w czasie żałoby po katastrofie w Smoleńsku. do tego fragmentu jeszcze wrócę bo jakby nie patrzeć jestem w dokładnie takiej samej sytuacji jak ów Krzysztof K. w sprawie tego koncertu znaczy nie - bo ja nie tylko protestowałem pod nazwiskiem w tej sprawie ale i w dniu koncertu pojechałem do Lublina z wielką siekierą... i pod Tekturą odbyłem sobie wtedy bardzo ciekawe rozmowy - np rozmowę z Piotrem Chorosiem albo tę z dwoma agentami ochraniającymi Tekturę...- Wszyscy zatrzymani działali w ramach zorganizowanej grupy przestępczej. Żaden z nich nie usłyszał jednak zarzutu działalności sprawczej - mówi Agnieszka Kępka z Prokuratury Okręgowej w Lublinie. - Czterem osobom postawiono już zarzut nawoływania do nienawiści na tle różnic narodowościowych, znieważenia grupy ludności na tle przynależności rasowej, a także nawoływania do popełnienia przestępstwa. Grozi im do 5 lat pozbawienia wolności. działanie w ramach zorganizowanej grupy przestępczej jest przestępstwem samoistnym opisanym w Art. 258 Kodeksu karnego:§ 1. Kto bierze udział w zorganizowanej grupie albo związku mających na celu popełnienie przestępstwa lub przestępstwa skarbowego, podlega karze pozbawienia wolności od 3 miesięcy do lat 5. § 2. Jeżeli grupa albo związek określone w § 1 mają charakter zbrojny albo mają na celu popełnienie przestępstwa o charakterze terrorystycznym, sprawca podlega karze pozbawienia wolności od 6 miesięcy do lat 8. § 3. Kto grupę albo związek określone w § 1 w tym mające charakter zbrojny zakłada lub taką grupą albo związkiem kieruje, podlega karze pozbawienia wolności od roku do lat 10. § 4. Kto grupę albo związek mające na celu popełnienie przestępstwa o charakterze terrorystycznym zakłada lub taką grupą lub związkiem kieruje, podlega karze pozbawienia wolności na czas nie krótszy od lat 3. gdyby o zorganizowanej grupie przestępczej mówił ktoś inny niz rzecznik prokuratury mógłbym domniemywać że nie wie co mówi ale w ustach rzecznika prokuratury te słowa to oskarżenie o konkretne ciężkie przestępstwo jak rozumiem taki zarzut padnie - inaczej bowiem pani rzecznik znalazłaby się w sytuacji gdy pomawia publicznie określone osoby o przestępstwopoki co zarzuty sa jednak zupełnie inne i nie wobec wszystkich zatrzymanych tak czy siak zarzuty musi ocenić sąd - dopiero przed nim oskarżeni bedą się mogli bronić póki co nie mogą - ani przed prokuratorskimi stwierdzeniami ani przed działalnością prasy... kto nie może sie bronić tego łatwo atakować... szczególnie gdy nie pisze się pod nazwiskiem- Jest takie powiedzenie "Sprawiedliwości stało się zadość", które bardzo dobrze oddaje tę sytuację - komentuje. - Nie mogę mówić, że czuję jakąś satysfakcję, bo nie jest to tego typu uczucie. To dobrze jednak, że te osoby udało się zatrzymać. Chciałbym im spojrzeć teraz w oczy żeby dowiedzieć się skąd wzięło się w nich tyle niczym nieuzasadnionej nienawiści. Pietrasiewicz chce w oparciu o historię lubelskich ataków antysemickich przygotować program edukacyjny. Znajdą się w nim także informacje o zatrzymaniach. - To, że wśród sprawców jest pracownik Muzeum na Majdanku jest jakimś absurdem - uważa Pietrasiewicz. - W jakiej schizofrenii musiała żyć ta osoba robiąc coś zupełnie przeciwnego swoim prawdziwym poglądom. Pietrasiewicz jednak używa swojego własnego nazwiska. Ja również..          
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I cóż takiego zrobili ci zatrzymani przez "naszą, dzielną" Policję. To, że pokazali prawdę na plakatach. Za co Bauman dostał krzyż walecznych? Oczywiście za głaskanie polskich patriotów po główkach. Nie, za ich mordowanie, tak, że do tej pory nie wiadomo gdzie są ich groby. Szabes goj Palikot wprowadził zboczeńców do polskiego parlamentu - to za to walczyli nasi bohaterowie. Kochani ZATRZYMANI całym sercem jestem z wami.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no to lewactwo ma ból d**y, bo żaden z zatrzymanych nie należy do ONR
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Idźmy dalej do Gazety Wyborczej tam jest już kilka tekstów na ten temat dużo do omówienia niektóre sprawy szczególnie ciekawe np żądanie Pawła Reszki  o wyjaśnienia  dyrekcji Muzeum związane z tym że nie realizowała ona zaleceń Antify:Chciałbym się także dowiedzieć, w jaki sposób dyrekcja wyjaśniła sprawę obecności nazwiska swojego pracownika na liście opublikowanej przed dwoma laty przez antifę, na której mieli znaleźć się sympatycy neonazistowskich, faszystowskich i skrajnie prawicowych witryn internetowych? tak napisał właśnie Paweł Reszka... napisał jeszcze ciekawsze rzeczy np.Chciałbym się dowiedzieć, co dyrekcja muzeum zrobiła po tym, gdy policja w środę rano skonfiskowała drukarkę, z której korzystał grafik muzeum?   z tego wynika że policja skonfiskowała drukarkę z muzeum zaniom doszło do zatrzymania na gorącym uczynku trzech rozlepiaczy plakatów - to jest bardzo ważna informacja - naprawdę ważnaWśród trzech mężczyzn, których w nocy z środy na czwartek policjanci ze specgrupy złapali na wieszaniu antysemickich plakatów jest 35-letni bezrobotny Krzysztof K. - To syn byłego profesora UMCS słynnego niegdyś z ksenofobicznych poglądów - dowiedziała się "Wyborcza" Karol Adamaszek razem z Reszką twierdzą zatem że najpierw aresztowano drukarkę a potem po całym dniu zwłoki złapano trzech idiotów którzy nie zaważając na aresztowanie drukarki postanowili jednak rozwiesić wydrukowane na niej plakaty poleca to waszej uwadze waszemu rozsądkowi - czytelnicyZimą 1998 zdawałam u niego egzamin z logiki - opowiadała nam przed laty absolwentka politologii UMCS. - Wylosowałam pytanie, on wziął indeks i nagle stwierdził, że moje nazwisko nie brzmi "po polsku". Potem zerwał się z miejsca i oświadczył: "gdybyśmy kiedyś im pokazali, to teraz takich nazwisk by nie było". Nie pozwolił mi dokończyć odpowiedzi na pierwsze pytanie. W ciągu całych studiów logika była jedynym egzaminem, który oblałam. Zawsze dostawałam czwórki i piątki. Wtedy też sporo się uczyłam. Kiedy wyszłam z egzaminu, nie mogłam powstrzymać łez. i myk w grupie przestępczej znalazł się Tadeusz K. dalej zresztą o tym jak to Reszka logiką pogromił... przejdźmy jednak do porannego tekstu gazety w kolejnym poście już jęśli pozwolicie wy im cenzorzy      
Ostatnio edytowany 24 stycznia 2014 r. o 17:36
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...