Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Ciekawe ile osób wypowiadających się w tym wątku zna osobiście chociaż jednego Żyda. Mówię o zwykłych przeciętnych Żydach, nie o ortodoksyjnych. Ortodoksyjny Żyd to często taki sam idiota jak ortodoksyjny muzułmanim albo ortodoksyjny Polak-katolik. I zapewniam was że "przeciętny" Żyd nie różni się od "przeciętnego" Europejczyka (w tym Polaka) czy Amerykanina. Wiem bo znam wielu.
Ja znam przeciętnego żyda. To gnida.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co ty pieprzysz deklu? według ciebie tutaj chodzi tylko o powiedzenie "Żydzie"... nie czujesz różnicy? to jawny antysemityzm, w dodatku skandal, bo ten barbarzyńca pracował na majdanku. byłeś tam w ogóle kiedykolwiek??? wiesz co to jest?
Na Majdanku mordowano również inne nacje - również Polaków. Dlaczego wy żydzi kłamiecie? Tylko niewielki odsetek ofiar II wojny światowej to żydzi. Potraficie tylko oskarżać i obrażać Polaków - mimo że pozwoliliśmy wam mieszkać w naszej Ojczyźnie. Jak wam się nie podoba to wracajcie do Izraela.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dzięki za przerywnik w moim monologu - tego mi było potrzeba tak więc poranny tekst Reszki i Adamaszka Od ponad trzech lat w Lublinie regularnie atakowano ludzi związanych z upamiętnianiem Holokaustu. Sprawcy za każdym razem byli dla policji nieuchwytni. Policja w końcu zatrzymała sześciu mężczyzn, z których trzech akurat wieszało antysemicki plakat szkalujący Tomasza Pietrasiewicza, dyrektora Teatru NN .   to lid w którym zwrócę waszą uwagę na to że niby atakowano "osoby związane z upamiętnieniem holokaustu" ale mnie bardziej niż związek znanego geja i wielbiciela biofilii Kitlińskiego z upamietnianiem holokaustu interesuje co Gazeta pisze o liście antifyDwa lata temu grupa hakerska Anonymous włamała się na neonazistowskie, faszystowskie i nacjonalistyczne witryny internetowe. Wydobyła z nich bazy danych - listy nazwisk. Znalazło się tam wtedy właśnie nazwisko Krzysztofa K., na Majdanku zajmującego się tworzeniem wystaw upamiętniających Holokaust. - Nigdy nie udzielałem się na stronach organizacji neofaszystowskich, nie kupowałem również niczego w ich sklepach internetowych - zapewniał. - Patrząc na działalność pana K., nie możemy powiedzieć, że jest zaangażowany w jakąkolwiek działalność niezgodną z prawem - podkreślała Agnieszka Kowalczyk, rzeczniczka muzeum. jak widzicie ani słowa o antifie ani o sklepie (zmienił się on w witrynę neonazistowską) doprawdy nie wiadomo czemu ten Krzysztof K. tak się zarzeka że nic nie kupował w sklepach internetowych...   ok ale teraz jest najważniejsze  Czterej mężczyźni - w tym Krzysztof K. - mają już zarzuty udziału w grupie przestępczej.   z kontekstu i miejsca tego zdania w tekście artykułu wynika że Pracownik Muzeum na Majdanku usłyszał zarzut udziału w mafii na koniec Adamaszek po raz kolejny chwali się że poznał zawartość szafy osoby którą zajmowała się lubelska prokuraturaPod koniec 2012 roku przeszukano za to mieszkania mężczyzn powiązanych z ONR. U jednego z nich znaleziono kilka nazistowskich "gadżetów". To m.in. książka o metodach bojówek ONR z lat 30., kiedy ta organizacja słynęła z ataków na Żydów, dwa wzorniki do robienia znaków SS np. na murach czy przystankach, oryginalna kurtka od munduru esesmana z odznaką dowódcy brygady, zapalniczka ze swastyką, kordzik oficerski z orłem Trzeciej Rzeszy i emblematem SS, wojenny krzyż zasługi ze swastyką, przedwojenna kurtka esesmana, dwie opaski na ramię ze znakiem SS, plakat zapowiadający Marsz Niepodległości. jak czytacie Adamaszek uzyskał dostęp do materiałów śledztwa a następnie je opublikował o tym że to jest przestępstwo wie chyba każdy prawnik Adamaszkowi jednak nic się nie stało - w prokuraturze nie przeprowadzono też chyba nawet postępowania wyjaśniającego jakim cudem dziennikarze uzyskują dostęp do informacji o zawartości szaf ludzi których o nic nie oskarżono... sprawa jest moi mili arcyciekawa i wszystko jedno czy zza krat oskarżony o coś co ukrywałem nawet sam przed sobą czy tez z wolnej stopy będę o niej pisał Oko w oko z Voldemortem który za wieloma rzeczami stoi... ostatni tekst gwL własnie temu mocarzowi jest poświęcony  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wkleję ten tekst w całościTomasz Pietrasiewicz, atakowany dyrektor ośrodka dokumentującego historię lubelskiej społeczności żydowskiej, nie ukrywa satysfakcji z powodu zatrzymania ekstremistów, którzy wzięli go na cel. Zapowiada, że... chciałby się z nimi spotkać - Bardzo się cieszę, że policji udało się w końcu dokonać zatrzymań - mówi "Wyborczej" Tomasz Pietrasiewicz, dyrektor Ośrodka Brama Grodzka - Teatr NN. - Chciałbym spojrzeć zatrzymanym w oczy. Być może udałoby mi się zrozumieć niezgłębioną tajemnicę polskiego antysemityzmu. Dla środowisk prawicowych nie zawsze to dyrektor Teatru NN był ofiarą. W listopadzie 2012 r. podczas konferencji zorganizowanej przez ONR w siedzibie lubelskiej "Solidarności" sympatycy obozu sugerowali, przy milczącej aprobacie członków związku, że Pietrasiewicz atakuje się sam. - To prowokacje prowadzone przez rzekomo samego poszkodowanego - mówił Tomasz Kozyra związany z ONR. myślę że warto by było przypomnieć jak doszło do powstania specgrupy policyjnej bez tego nie da się zrozumieć konstrukcji całego tego przestępstwa to nastąpi oczywiście ale już nie na forum a na facebooku na profilu Lubelska mafia https://www.facebook.com/pages/Lubelska-Mafia/ tekst o drukowaniu na drukarce chyba juz omówiłem? jęsli nie to nie szkodzi tam są jedynie mniej ciekawe rzeczyKrzysztof K. projektował m.in. okładki książek wydawanych przez muzeum - np. do wydanej w ubiegłym roku pracy "Obóz zagłady w Bełżcu w relacjach ocalonych i zeznaniach polskich świadków". Redaktorem tomu był dr hab. Dariusz Libionka, szef działu naukowego Muzeum, profesor Instytutu Filozofii i Socjologii PAN w książce były też teksty m.in. Roberta Kuwałka, pracownika muzeum.     Zdjęcia zarówno Libionki, jak i Kuwałka (obok Tomasza Pietrasiewicza) znalazły się na antysemickich plakatach (z treścią "Syjoniści won z Lublina"), które w nocy ze środy na czwartek w Lublinie próbowali rozwiesić członkowie grupy, w której działał Krzysztof K. - Jestem zażenowany, mam nadzieję, że policja dokładnie wyjaśni, jaka była rola poszczególnych członków grupy - komentuje Libionka.       rozmawiajmy teraz...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Agato (folkatko) jak pamiętasz nasze spory dotyczyły sporawy Antify w listach do mojej żony pisałaś o tym że zarzucam ci że to ty własnie byłaś współodpowiedzialna za umieszczenie Krzystofa K. na liście Antify pomnisz to? ... sądzę że nadszedł czas grać w otwarte karty twoje milczenie mnie dziwi  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
cicho coś...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niech żyje wolna Palestyna!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak pewna ocja narodowa i religijna  donosiła  w 1939  hurtowo do NKWD  Polaka -dobrze. I o tym w mediach cisza . Polak wyraża sie ktrytycznie o przedstawicielach pewnego narodu - to antysemita.W jakim kraju żyjemy????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żyd ciśnie z każdej strony !!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z moich podatków policja zajmuje sie takimi pierdołami ! To niech na pensje i emeryturki po 40 daje izrael !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
 Ci ludzie wyrażja poglądy więkrzości. Żydzi poprzez policlę "w białych rekawiczkach" niszczą polski patryjotyzm.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O jakich atakach mówi pani rzecznik? Czy nie zdradza tym samym przynależności do zorganizowanej grupy ds. siania paniki? Żadna grzywna się za coś takiego nie należy ;)?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Chłopaki robili pewnie dobrą robotę ,a pracownikowi muzeum otworzyły się oczy jak przeczytał muzealne dokumenty i zrozumaiał CAŁĄ PRAWDĘ o żydach ,szkoda chłopaków ,...jak powiedział jeden z reporterów "zatrzymano zorganizowaną grupę przestępczą" to ja w takim razie życzę sobie jak najwięcej takich grup w Polsce !! trzymajcie się chłopaki ,szkoda ze daliście się złapać!! Atym czasem już niedługo "Polscy politycy" będą lecieć w ślinę z żydowskim knesetem ,zlot zdaje się 27 stycz. -ręce opadają 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wkleję ten tekst w całościTomasz Pietrasiewicz, atakowany dyrektor ośrodka dokumentującego historię lubelskiej społeczności żydowskiej, nie ukrywa satysfakcji z powodu zatrzymania ekstremistów, którzy wzięli go na cel. Zapowiada, że... chciałby się z nimi spotkać - Bardzo się cieszę, że policji udało się w końcu dokonać zatrzymań - mówi "Wyborczej" Tomasz Pietrasiewicz, dyrektor Ośrodka Brama Grodzka - Teatr NN. - Chciałbym spojrzeć zatrzymanym w oczy. Być może udałoby mi się zrozumieć niezgłębioną tajemnicę polskiego antysemityzmu. Dla środowisk prawicowych nie zawsze to dyrektor Teatru NN był ofiarą. W listopadzie 2012 r. podczas konferencji zorganizowanej przez ONR w siedzibie lubelskiej "Solidarności" sympatycy obozu sugerowali, przy milczącej aprobacie członków związku, że Pietrasiewicz atakuje się sam. - To prowokacje prowadzone przez rzekomo samego poszkodowanego - mówił Tomasz Kozyra związany z ONR. myślę że warto by było przypomnieć jak doszło do powstania specgrupy policyjnej bez tego nie da się zrozumieć konstrukcji całego tego przestępstwa to nastąpi oczywiście ale już nie na forum a na facebooku na profilu Lubelska mafiahttps://www.facebook.com/pages/Lubelska-Mafia/ tekst o drukowaniu na drukarce chyba juz omówiłem? jęsli nie to nie szkodzi tam są jedynie mniej ciekawe rzeczyKrzysztof K. projektował m.in. okładki książek wydawanych przez muzeum - np. do wydanej w ubiegłym roku pracy "Obóz zagłady w Bełżcu w relacjach ocalonych i zeznaniach polskich świadków". Redaktorem tomu był dr hab. Dariusz Libionka, szef działu naukowego Muzeum, profesor Instytutu Filozofii i Socjologii PAN w książce były też teksty m.in. Roberta Kuwałka, pracownika muzeum.     Zdjęcia zarówno Libionki, jak i Kuwałka (obok Tomasza Pietrasiewicza) znalazły się na antysemickich plakatach (z treścią "Syjoniści won z Lublina"), które w nocy ze środy na czwartek w Lublinie próbowali rozwiesić członkowie grupy, w której działał Krzysztof K. - Jestem zażenowany, mam nadzieję, że policja dokładnie wyjaśni, jaka była rola poszczególnych członków grupy - komentuje Libionka.       rozmawiajmy teraz...
to ja napiszę krótko i zrozumiale " syjoniści won z Polski ,wara wam od  Naszego Kraju ,wy stworzyliście holokaust w Palestynie cały świat o tym wie i nic nie robi!!"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakieś 15 lat temu widziałem na mieście napisane czerwonym spreyem "Żydo-komuna" zastanawiałem się co to ma ze sobą wspólnego. W szkole na lekcjach historii nikt o takich rzeczach nie opowiadał. Dopiero jak zagłębiłem się osobiście w historię, wszystko okazało się jasne. Wydarzenia marca 68 roku uważam za próbę oczyszczenia kraju z elementu antypolskiego. Od 89 roku tracimy naszą suwerenność jako naród, popatrzmy na nasze elity. Widzimy systematyczne i zaplanowane niszczenie naszego narodu i kraju,  staliśmy się niewolnikami Europy. Przejdę do sedna, 4 lata temu mój bliski kolega wyjechał na rok do pracy w Kanadzie, podjął prace w budowlance u Żyda polskiego pochodzenia. Starszy Pan który bardzo dobrze się  wyrażał o Polakach i Polsce. W głębi serca czuł się pewnie Polakiem. Opowiedział koledze jak podczas oficjalnej wizyty naszego ministra spraw zagranicznych w Kanadzie, ten zamiast spotkać się z naszą Polonią  , odwiedził tamtejszą synagogę. Odbyło się tam spotkanie w którym brał udział ten starszy poczciwy Pan, słowa które tam padły utwierdziły mnie w tym, że nasz kraj jest zagrożony poważnie. Uw minister stwierdził " Musimy tak robić w Polsce żebyśmy My mieli dobrze " !!! Kolega nie pamiętał nazwiska ministra ale myślę, że to mało znaczące bo wiemy jakiego pochodzenia mieliśmy ministrów spraw zagranicznych po 89 roku. Starszy Pan opowiedział również historię innego Żyda polskiego pochodzenia wynajmującego mieszkanie od niego. Wskazał przez okno na starszego Pana idącego o lasce, został on wydalony z Polski w latach 60 na fali protestów antysyjonistycznych. On to kiedyś podczas zakrapianej imprezy przyznał się do tego że w latach 50 mordował Polaków. Był w aparacie bezpieczeństwa. Padło stwierdzenie w tej opowieści "że to tylko byli Polacy". Jak kolega to słyszał wszystko to nie mógł uwierzyć. Nikt mnie teraz nie przekona że to bajki ,że nie ma układu w Polsce który ma na celu zrobienia z nas podległego Żydom państwa. Nasze elity nas sprzedały. Mam tylko nadzieje że się szybko obudzimy zanim będzie za późno. Ile bym dał żeby móc spotkać się z tym poczciwym dziadkiem w Kanadzie i samemu się wypytać dokładnie o wszystko. I tak 99% ludzi by w to nie uwierzyło. A co Wy na to? Ostatnio zaszokowało mnie zdjęcia prezydenta i jego żydowskiej małżonki palącego świeczki w święto Hanuka w Belwederze!!! Poczytajcie sobie jakie mieli marzenie jak byli młodzi " Ślub w Jerozolimie"... Popatrzcie sobie na akcje lewicowej Żydówki, która chce powrotu 3 mln Żydów do Polski, widzieliście filmik na you tube ? Mam nadzieje że udało mi się komuś otworzyć oczy. Wiem że dla większości brzmi to jak jakaś paranoja. Mi nie jest do śmiechu, boję się o mój kraj.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Posłuchajcie tego nagranie !! Obudźcie się!!! Oni nasz niszczą we własnym kraju !!     http://www.monitorpolskislowian.iq24.pl/default.asp?grupa=189712&temat=197325  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przeraża mnie to co oni robią w naszym kraju. To jak film s-f o inwazji obcych. Jaka to zorganizowana grupa przestępcza ?? Nie pozwólmy im na to !! Jeśli się nie postawimy będą nas systematycznie usuwać. Musimy prosić o pomoc Polonię, sami nie wyjdziemy z tego bagna. Oni są dobrze zorganizowani i działają w sposób zaplanowany.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Alfie i owszem masz rację tyle że to nie są żydzi komunista alfie to czlowiek który wyrzekł się kultury i narodowości własnej są zorganizowani owszem bo to jest mafia długo by gadać trzeba sie zwyczajnie przeciwstawiac bandziorom w tym wypadku o którym tu mowa najpierw trzeba się zorganizować bo uwięzieni potrzebują pomocy ale wczesniej jeszcze trzeba wyrazic ze sie nie akceptuje tego zamordyzmu Pietrasiewicza ze to nie przejdzie i na to jest czas jutro o 15 w bramie grodzkiej pzdr
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie lubię pana Roberta Kuwałka bo jest niby Polakiem ale na facebooku non stop pluje na Polskę i Polaków i jest to nowy trend TVN-owsko-medialny= pluje na Polskę jestem zajebisty :) Olejnik, Miecugow, Najsztub, Meller, Czubaszek, Wojewódzki, Majewski, Owsiak, Lis, Sekielski, czy ta idiotka Pieńkowska .... banda sprzedawczykó na usługach PO ... nawet większość kasy nie bierze ale się boi że jak Kaczor do władzy dojdzie to się lewa kasa urwie i to jest nasze państwo prawa.... żenada i utopia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
już nie mówię nawet o pedałach bo to inny temat, który nagle się okazał największym problemem RP... :) gender, lesby, banda dawnych SBków typu Kalisz, Miler itp.... czasy są zadziwiające.... media lansują tryb życia typu: jaraj, pieprz, baw się, nie patrz na czyny możnowładców, jaraj, pij, baw się, bądź kretynem, nie myśl samodzielnie, jaraj, oglądaj TV i baw się, rozwódź się, nie módl się bo to banda pedofili itp.... Szczuka i Senyszyn są w siódmym niebie jak widzą Dzień Dobry TVN czy Szkło Kontaktowe.... :)  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...