Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Antyukraiński transparent na Arenie Lublin. Oskarżeni czekają na wyrok

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 10 września 2016 o 15:43 Powrót do artykułu
Czyżby Bandera był bohaterem wg polskiego wymiaru sprawiedliwości?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Banderowcy – w ścisłym znaczeniu: członkowie frakcji rewolucyjnej Organizacji Ukraińskich Nacjonalistów; także potoczna nazwa stosowana przez Polaków i Żydów na określenie Ukraińców, którzy brali udział w ludobójstwie Polaków na Wołyniu i w Małopolsce Wschodniej oraz dokonywali pogromów antyżydowskich. Część Polaków we wspomnieniach używając określenia banderowcy ma na myśli sprawców masowych mordów na Wołyniu oraz w Małopolsce Wschodniej, niezależnie od tego, czy byli oni członkami UPA, czy też nie. Analogicznie termin banderowcy w potocznym znaczeniu – określający partyzantów UPA, członków OUN-B lub ukraińskich milicjantów – używany jest we wspomnieniach Żydów. ŹRÓDŁO:WIKIPEDIA
Zaloguj się, aby oddać głos
0
NIE ANTYUKRAIŃSKI A ANTYBANDEROWSKI!! A TO JEST ZUPEŁNIE CO INNEGO!!! PROKURATOR TO IDIOTA ALBO BANDEROWIEC!! JEŚLI SĄD ICH NIE UNIEWINNI- ZNACZYĆ TO BĘDZIE, ŻE W SADZIE PRACUJA ALBO IDIOCI ALBO BANDEROWCY!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
 SAMOSTIJNA!! Na wyżynie i w dolinie każdy marzy o Ukrainie, ale Rusin doskonale rozumie, że żyje w reżimie, to w obecnej sytuacji-nie tych bohaterów obrali i z taktyki wynika, iż politykę Niemiecką wybrali, gdyż owe bohatery z Niemcami współpracowali, no i należy mówić, że wspólnie Polaków zabijali. Większa część Ukraińców jest życzliwa Polakom, a odradzający się szowinizm zaszkodzi Rusinom. Morał: za czasów ZSRR czczono Chmielnickiego, dziś banderowców uniesiono i Petlurę poniżono, a SS-Galizien, to zbrodnicza formacja militarna, w mundurach niemickich - winna  ludobójstwa.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
... ale żeby kobitki wyręczały ochronę i policję ? cioty !
Zaloguj się, aby oddać głos
0
"Lwów odzyskamy" co za kretyn to wymyślił...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A który to sędzia sądzi?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Banderyzm to ukraińska odmiana nazizmu. Wychodzi na to, że prokurator to człowiek pochwalający nazizm. Podajcie nazwisko tego mądrali.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
oskarża się kibiców za transparent, a banderowscy ludobójcy chodzą wolni
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Parlament Ukrainy potępił polski Sejm za uchwałę ws. ludobójstwa na Wołyniu. Uchwała przyjęta przez większość frakcji w ukraińskim parlamencie wyraża sprzeciw przeciwko "upolitycznianiu historii" i stwierdza, że decyzja polskiego Sejmu odsuwa na dalszy plan budowę "wspólnych konstruktywnych relacji" pomiędzy oboma krajami. Za przyjęciem rezolucji zagłosowało 247 z 335 posłów obecnych na sali ukraińskiego parlamentu. Ukraińską rezolucję poparły Blok Petra Poroszenko, Front Ludowy, Samopomoc, Batkiwszczyna oraz Patria Radykalna, a także pojedynczy posłowie z innych frakcji. Uchwała jest zgodna z projektem o którym już pisaliśmy. Można w niej przeczytać, że ukraińscy posłowie "z przykrością, rozczarowaniem i głębokim zaniepokojeniem przyjął uchwałę Senatu i zgodne uchwalenie przez Sejm RP" uchwały wołyńskiej. Według ukraińskiego parlamentu ustanowienie przez Sejmu RP Narodowego Ddnia Pamięci Ofiar Ludobójstwa dokonanego przez ukraińskich nacjonalistów na obywatelach II Rzeczypospolitej Polskiej "nadało polityczną i historycznie niepoprawną ocenę tragicznych stron ukraińsko-polskiej historii, które dotyczą tragedii na Wołyniu".
Zaloguj się, aby oddać głos
0
a ilu polaków ukraińcy zamordowali, czy wiecie
Zaloguj się, aby oddać głos
0
niech sie durny sąd odczepi od naszych obywateli,niech sobie sąd wyjedzie do telavivu i niech tam przebywa do naturalnego wykopyrtnięcia,takich sądów nam tu nie trzeba .ziobro zaraz wam uczyni prawa,a sprawiedliwość
Zaloguj się, aby oddać głos
0
obrzydliwa napsaść na naszych obywateli w naszym kraju ,niesłychana bezczelnośc ,a w d.upa nas pocałujcie swołocz
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Po kiego czorta w Lublinie chcą Lwowa? Rozumiem, że wtedy Lublin znowu byłby bliżej centrum polski, ale jako mieszkańcy Lubelszczyzny, nie mamy w tym przypadku prawa do głosu, to mogą chcieć tylko wysiedleni kresowiacy ze Szczecina, Wrocka czy Gdańska... w Lublinie są jedynie nowi Lwowianie z obecnej fali imigracji...
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Nie antyukraiński tylko antybanderowski. Przestańcie wreszcie pieprzyć w kółko to kłamstwo! Jeżeli napiszę na transparencie: "Hitlerowców ubijemy" - to będzie antyniemiecki? Przedmiotem krytyki nie jest narodowość tylko ideologia. Można być Ukraińcem i nienawidzić banderowców, tak jak być Niemcem i nienawidzić hitlerowców, albo Rosjaninem i nienawidzić bolszewików.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Pan prokurator ma racje, mamy w Polsce demokracje, pan prokurator ma racje, demokracja jest
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Myślę, że będzie uniewinnienie. Czym dla Polski zasłużyli się banderowcy, żeby polski sąd miał ich bronić?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
weźcie się za banderowców, a nie patriotów!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
***s://youtu.be/edzyggh4jxy :)
Zaloguj się, aby oddać głos
0
***s://youtu.be/edzyggh4jxy
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Strona 1 z 2

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: