Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Apteka nie sprzedała tabletki „po”? Możesz złożyć skargę. W Lublinie nie ma problemu?

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 18 kwietnia 2017 r. o 21:14 Powrót do artykułu
Ale zmartwienie, przecież jest 500 +.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prywatne poglądy nie powinny przekładać sie na prace. Wszystko co jest zgodne z prawem naszego kraju powinno być respektowane. Nikt nikogo nie zmusza do wykonywania określonego zawodu. W tym lekarza czy farmaceuty. Żadna klauzula sumienia. Jak ci nie odpowiada prawo to zmień prace i idz do roboty w supermarkecie, choć i tam są prezerwatywy. Wiec z sumieniem tylko do sklepu z elektroniką!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Możemy sobie pogratulować jako społeczeństwo - idziemy we wspaniałym kierunku. Teraz jeszcze czekam na żądanie eutanazji oraz adopcję dzieci przez homoseksualistów i będzie komplet. Faktycznie są to nasze najważniejsze prawa jako ludzi - zabić innego człowieka w świetle prawa.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale Jaja autor boi się podpisać imieniem i nazwiskiem pod artykułem. Czyżby to jakaś redakcyjna qwa pisała dająca d..y w redakcji Dzwonić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale Jaja autor boi się podpisać imieniem i nazwiskiem pod artykułem. Czyżby to jakaś redakcyjna qwa pisała dająca d..y w redakcji DzW?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dlaczego autorka tych wypocin nie podpisała sie ??? Boi sie ????:)))
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ile lat ma to dziecko na zdjęciu w tle? w ogóle skandal, ze w Polsce utrudnia się ten sposób niszczenia zarodków, przez co w miarę mamy nienajgorszą demografię i ciągle nie da się nam wcisnąć imigrantów. Chyba każdy wie o co chodzi, mam nadzieję... Aborcja, upadek kultury, tożsamości to grunt pod zalew imigrantami, to dopiero początek, a po co? niedługo zobaczycie sami, mam nadzieję, że tylko w TV
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepiej urodzić i wyrzucić do beczki lub wyrzucić do śmietnika, bo kupić tabletkę czy gumkę to wstyd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co z pedofilją w klerze, jest klauzula sumienia
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jeśli wszyscy aptekarze w odmówią sprzedaży tego środka wczesnoporonnego? To nie jest lekarstwo, niech truciznę sprzedaje Policja. Ale tam też mogą być ludzie z sumieniem. Lewactwu chodzi o to by łamać ludzkie sumienia i zmuszać ich do grzeszenia. Tyle mówią o tolerancji a nie chcą tolerować poglądów innych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jakaś nowa lewacka moda, ze dziennikarz wstydzi się swojego nazwiska?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"OFICER" - książaka Sumlińskiego - o klauzuli sumienia pewnego lubelskiego biskupa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co się dzieje w sprawie gwałtu przez proboszcza we wrocławiu ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jeśli nowa lewacka moda na nie podawanie nazwiska pod artykułem ,to tym bardzie pod wypowiedzią ,która świadczy o piszącym komentarz
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wypowiadają się mądrałki,dopóki ich problem nie dotknie,niedługo mięsa i masła nie kupisz bo będzie klauzula postu jak średniowieczu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To moja sprawa a nie pana w sukience czy innego fanatyka, jakie leki przyjmuję a z racji tego iż nie przynależę do jedynego i słusznego związku wyznaniowego, nie interesuje mnie ich opinia i o rozgrzeszenie się nie martwię.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No to cudownie! Moze nalezaloby polakow wysterylizowac ? Niemcy wpadli na ten pomysl juz dawno. Teraz tez probuja, przez swoje media w Polsce, realizowac eliminacje polskosci na inne sposoby
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pora skończyć z pisowską komuną i zacofaniem raz na zawsze! Sprzedawca w monopolowym też klauzulę sumienia wyznaje i nie pozwoli się upić?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Hitler też wprowadzał w Polsce aborcję na życzenie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Warto pamiętać, że im więcej zabrania się człowiekowi, tym bardziej będzie chciał to zrobić. A jeśli zachce, to na pewno znajdzie jakiś sposób.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...