Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
ktoś tu ma rozdwojenie jaźni - z jednej strony płacze, że Lublin się wyludnia z drugiej narzeka, że powstają nowoczesne obiekty, które sprawiają, że ludzie w danym mieście chcą mieszkać bo mają dostęp do basenów, stadionów, orlików, kin i teatrów   ile Lublin ma tych stadionów, że tak narzekasz na budowę tego jednego? sto? milion? Zygmuntowskie, Kresowa, Leszczyńskiego - przecież te obiekty to wstyd dla miasta wojewódzkiego i stolicy ściany wschodniej   z jednej strony pisze, że lotnisko niepotrzebne, z drugiej narzeka, że ludzie wolą Warszawę, Kraków czy Wrocław(przypominam, że wszystkie te trzy miasta lotniska mają i m.in. dzięki nim się rozwijają)
Masz rację Żuk jest jeden niezastąpiony. Gonimy inne miasta w ekspresowym tempie. Jak tak dalej pójdzie to za 10 lat konkurować będziemy z Krakowem czy Warszawą a nie Poznaniem i Wrocławiem. Będziemy conajmniej 600 tysięcznym miastem, w którym będzie przybywać po kilkanaście tysięcy rocznie nowych obywateli. Twoje posty mnie przekonują Gościu. Na tym i na innych forach...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Masz rację Żuk jest jeden niezastąpiony. Gonimy inne miasta w ekspresowym tempie. Jak tak dalej pójdzie to za 10 lat konkurować będziemy z Krakowem czy Warszawą a nie Poznaniem i Wrocławiem. Będziemy conajmniej 600 tysięcznym miastem, w którym będzie przybywać po kilkanaście tysięcy rocznie nowych obywateli. Twoje posty mnie przekonują Gościu. Na tym i na innych forach...
Nie będę tego komentował. Twój rozwój nie licuje z moim poziomem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten typ co się podpisuje "Gość" ma chyba jakąś paranoję. Pisze w wielu wątkach na DW i wszędzie chwali Żuka. Ok, Żuk zrobił wiele dla Lublina. Jest dobrym prezydentem (na pewno lepszym niż Muszyński, który jak wypowiadał się przed kamerami miał problemy ze zbudowaniem kilku sensownych zdań). Sam na niego głosowałem. Ale wychwalanie Żuka pod niebiosa i ciągłe mówienie, że jest niezastąpiony zaczyna przyprawiać o mdłości. Dzieje się wiele dobrego w Lublinie. To prawda. Ale dobrze się dzieje w wielu miejscach, poza tym duża zasługa w tym funduszy unijnych. Ps. Na jesieni najprawdopodobniej zagłosuję na PIS bo na Platformę już patrzeć nie mogę, szczególnie od kiedy ster rządu objęła Ewa z Szydłowca a doradzać jej zaczął skądinąd jakże wybitny Misiek Kamiński....I wcale nie jest tak dobrze w Lublinie jak pisze "Gość". Choć rzeczywiście dzieje się  wiele dobrego...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten typ co się podpisuje "Gość" ma chyba jakąś paranoję. Pisze w wielu wątkach na DW i wszędzie chwali Żuka. Ok, Żuk zrobił wiele dla Lublina. Jest dobrym prezydentem (na pewno lepszym niż Muszyński, który jak wypowiadał się przed kamerami miał problemy ze zbudowaniem kilku sensownych zdań). Sam na niego głosowałem. Ale wychwalanie Żuka pod niebiosa i ciągłe mówienie, że jest niezastąpiony zaczyna przyprawiać o mdłości. Dzieje się wiele dobrego w Lublinie. To prawda. Ale dobrze się dzieje w wielu miejscach, poza tym duża zasługa w tym funduszy unijnych. Ps. Na jesieni najprawdopodobniej zagłosuję na PIS bo na Platformę już patrzeć nie mogę, szczególnie od kiedy ster rządu objęła Ewa z Szydłowca a doradzać jej zaczął skądinąd jakże wybitny Misiek Kamiński....I wcale nie jest tak dobrze w Lublinie jak pisze "Gość". Choć rzeczywiście dzieje się  wiele dobrego...
Pisze się Pani Premier Ewa Kopacz. Chamie Ty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kogoś tu boli, że Żuk cieszy się dużym poparciem wśród mieszkańców   przypominam, że głosowało na niego 60% tych co poszli do urn   pytam w takim razie, co w tym dziwnego, że pisze się o nim dobrze w internecie?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...