Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Kolejna kasa wydana bez użycia mózgu przez marszałka i jego klakierów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po prostu jest za drogo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zaorać ten stadion i po problemie!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
budowę nowego stadionu do RPO wpisał nie kto inny jak Pruszkowski czyli PiS
Tzw. "wsamraśny".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A kto wymyśli bilety w pakiecie na 2 mecze. Mogłem wybrać się na mecze wieczorne, ale iść na jeden mecz w wybranym dniu płacąc za 2 mecze (sobotnie lub niedzielne) to używając słów najważniejszego prezesa czułem wielki absmak, więc wybrałem klimatyzowany lokal z dobrym piwem.  Inną sprawą jest beznadziejna promocja imprezy. Rzec można, że rozpropagowano imprezę "jakby na złość", czyli tak aby dowiedziało się o niej jak najmniej osób. Ot impreza dla wtajemniczonych. Kolejna sprawa, nie wszystkie dzieci i młodzież szkolna wyjechały na wakacje. Dlaczego nie było dla nich biletów po przysłowiowej złotówce? Wiem, że to żaden biznes, ale może parę tysięcy więcej widzów na stadionie spowodowałoby że widok trybun nie byłby taki żałosny?     
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
2 duże imprezy, jedna na stadionie Arena a druga na Placu Zamkowym. Promocja taka sobie, spóźniona, słaba bez "jaja", nie mówić że "w terenie" wogóle nie widoczna. A region ma tyle ludzi ile ma i tylko pewien % bierze udział na żywo, reszta chętnych woli darmową (?) telewizję, która mówi prawdę(podobno). Na stadionie Arena Lublin było za duzo wolnych miejsc siedzących  za to na Placu Zamkowym było zdecydowanie za mało. Ale te uwagi to tak dla przemyślenia dla przyszłych organizatorów imprez masowych.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Było gorąco i ludzie wybrali plażowanie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jeśli 30 zł za dwa mecze, cały dzień oglądania meczów,możliwość spotkania znanych zawodników i po prostu rozrywkę to dla was za dużo cebulaki to siedźcie na dupach w domu z tym piwem i niech wasze dzieci potem mają wspomnienia ,że ojciec żałował 60 zł na mecze. Najlepiej wam wszystko pod nos podstawić ,ale i to nie bardzo bo na złotej tacy nie podane. Byłem w oba dni i nie żałuję wydanych 120 zł, bo wspomnienia będę miał bez cenne .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WSZYSTKIE MARSZAŁKA POMYSŁY   .PROMOCJA WOJEWÓDZTWA TAKA JAK ŚWIŃ PRZY CHOROBIE ASF  .TEN SAM PAN TEN SAM POZIOM.    WIDŁY OBORA TRAKTOR POLE .TO TU WASZE MIEJSCE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zamknąć ten stadion. Milionowe straty!!! Pieniądze mogłyby być zainwestowane w inne obszary.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
upał i ceny biletów zawazyły o niskiej frekwencji.   jak sie organizuje turniej w lipcu, to trzeba dac normalne godziny a nie 13.30...ludzie albo woleli w domu zostac albo pojechac nad wode. dla obu grup godzina 17 na pierwszy mecz byłaby lepszym rozwiazaniem, wtedy po wodzie mozna pojechac na stadion. mecz o 17 bedzie tez lepszym widowiskiem, bo piłkarz tez człowiek i latac o 13.30 w pełnym słoncu to trzeba miec konskie zdrowie. po meczu o 17, krotsza przerwa i o 20.15-20.30 drugi mecz.   co do cen, to o ile bilety za 30-40 zł to niezbyt duza cena za 2 mecze, tak bilety za 120 na srodek trybun wzdłuz boiska to przesada, a były jeszcze za 90 i 60. organizatorzy zapomnieli ze to turniej towarzystki chyba. te na srodek trybun powinny kosztowac maks 60zł, a ogolnie wiecej ludzi zachecilaby cena 30zł za bilet bez znaczenia w ktorym miejscu trybun, i zasada wyboru miejsca - kto szybszy ten lepszy. wtedy na pewno wiecej ludzi by było.   a trzeba przypomniec ze od piątku ceny wzrostły o 20zł w kazdej kategorii, i to było kompletnym nieporozumieniem. jak to miało zachecic osoby do przyjscia na stadion?   aha, dla małych dzieci ceny powinny być symboliczne, 10zł za bilet dla 10latka były zachecajacy do przyjscia z dziecmi na stadion.   mam wrazenie ze ludzie organizujacy wydarzenia na arenie to nei maja w ogole pomyślunku i wyobrazni. mniejsze ceny za bilet wstepu czesto dadza wiekszy dochod bo przyjedzie wiecej ludzi niz w przypadku zabombienia wysokich cen i pustek na stadionie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
organizatorem był Polish Sport Promotion - MOSiR im tylko wynajął stadion
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do was wszystkich żałosnych internetowych wiecznie narzekających jęczycieli...jedynym i głównym powodem braku frekwencji był upał i tyle w tym temacie!...nie doszukujcie sie innych rewelacji i sensacji bo z nudów nie macie co robić.......Stadion ładny i jak najbardziej potrzebny miastu...idea takiego turnieju w mieście który futbol na wysokim poziomie widział 20 lat temu - ciekawy pomysł ....udział takich a nie innych znanych drużyn ..do zaakceptowania...nawet gdy niektórzy przysłali rezerwy to dla mieszkańców Lublina powinien być rarytasem...a jeśli ktoś doszukuje się winy w marnej reklamie tego turnieju to niech lepiej zamknie gębę!...kto chciał to o turnieju wiedział wszystko...bilety mógł kupić spokojnie w kasach stadionu jeśli nie umiał przez internet...Najgorsze jest to o zgrozo że mieszkańcy Lublina chyba wyleczyli się z futbolu na wysokim poziomie...przywykli już do marnego lokalnego amatorskiego futbolu...bo ten turniej był okazją przypomnienia i pokazania temu miastu jak grają w piłkę zawodowcy a że mieszkańcy nie skorzystali i woleli inne sprawy to już inna sprawa....ja mam nadzieję że to przez upał nie przyszli a nie przez to że jakieś rezerwy im przeszkadzały..rezerwy które grają o 10 klas lepiej od naszych lokalnych klubów...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten turniej pokazał jeden główny problem...zarządca jest kompletnym laikiem nie znającym się na organizacji takich i temu podobnych imprez...jeśli chodziło o frekwencję a ponoć ta sprawa dla organizatorów była priorytetem to po cholerę takie dziwne ceny biletów?...a już podrożenie biletów tuż przed imprezą to już mistrzostwo świata głupoty... pewnie się spodziewali Bitwy pod Grunwaldem o miejsce na stadionie a tu taka niespodzianka...zarządca Areny powinien się uczyć wszystkiego od podstaw..albo po prostu zmienić robotę bo tylko doprowadzi ten stadion do upadku...za marnotrawstwo takiej imprezy powinien być paragraf...mam tylko nadzieję że to niepowodzenie nie zniechęci ich do organizacji podobnego turnieju za rok ...tu nie chodzi o nazwy drużyn..tylko o zdrowe podejście do widza...bo zapełnienie stadionu jest możliwe...ale muszą to robić osoby które wiedzą jak się za to zabrać...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
hahah i miasto bedzie musialo oddac pieniadze ktore dostalo od unii na dofinansowanie ;) trzeba bylo myslec wczesniej i zrobic kabarety na arenie, skoro tyle ludzi bylo pod zamkiem to jeszcze wiecej przyszloby na arene, gdzie mogliby wygodnie usiasc i ogladac ;)
  ha ha ha - bardzo śmieszne!  Typowo lubelskie myślenie - zrobię mamie na złość i nie zjem obiadu! Ha ha ha ha, tylko kto na tym traci?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ten turniej pokazał jeden główny problem...zarządca jest kompletnym laikiem nie znającym się na organizacji takich i temu podobnych imprez...jeśli chodziło o frekwencję a ponoć ta sprawa dla organizatorów była priorytetem to po cholerę takie dziwne ceny biletów?...a już podrożenie biletów tuż przed imprezą to już mistrzostwo świata głupoty... pewnie się spodziewali Bitwy pod Grunwaldem o miejsce na stadionie a tu taka niespodzianka...zarządca Areny powinien się uczyć wszystkiego od podstaw..albo po prostu zmienić robotę bo tylko doprowadzi ten stadion do upadku...za marnotrawstwo takiej imprezy powinien być paragraf...mam tylko nadzieję że to niepowodzenie nie zniechęci ich do organizacji podobnego turnieju za rok ...tu nie chodzi o nazwy drużyn..tylko o zdrowe podejście do widza...bo zapełnienie stadionu jest możliwe...ale muszą to robić osoby które wiedzą jak się za to zabrać...
100% racji 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do was wszystkich żałosnych internetowych wiecznie narzekających jęczycieli...jedynym i głównym powodem braku frekwencji był upał i tyle w tym temacie!...nie doszukujcie sie innych rewelacji i sensacji bo z nudów nie macie co robić.......Stadion ładny i jak najbardziej potrzebny miastu...idea takiego turnieju w mieście który futbol na wysokim poziomie widział 20 lat temu - ciekawy pomysł ....udział takich a nie innych znanych drużyn ..do zaakceptowania...nawet gdy niektórzy przysłali rezerwy to dla mieszkańców Lublina powinien być rarytasem...a jeśli ktoś doszukuje się winy w marnej reklamie tego turnieju to niech lepiej zamknie gębę!...kto chciał to o turnieju wiedział wszystko...bilety mógł kupić spokojnie w kasach stadionu jeśli nie umiał przez internet...Najgorsze jest to o zgrozo że mieszkańcy Lublina chyba wyleczyli się z futbolu na wysokim poziomie...przywykli już do marnego lokalnego amatorskiego futbolu...bo ten turniej był okazją przypomnienia i pokazania temu miastu jak grają w piłkę zawodowcy a że mieszkańcy nie skorzystali i woleli inne sprawy to już inna sprawa....ja mam nadzieję że to przez upał nie przyszli a nie przez to że jakieś rezerwy im przeszkadzały..rezerwy które grają o 10 klas lepiej od naszych lokalnych klubów...
  amen!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gdyby w weekend było o 5-8 stopni mniej przyszło by dużo więcej osób - skwar był okrutny, ciężko było wytrzymać na stadionie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byłem, widziałem. Fajna atrakcja, w niedzielę sporo dzieciaków i zdecydowana większość się dobrze bawiła.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
byłem w sobotę na meczu - jak dla mnie super sprawa, aczkolwiek..... - o turnieju dowiedziałem się przypadkowo 3 dni przed mimo że codziennie jeżdżę po Lublinie nie było jakichkolwiek informacji, pewnie w miejscowościach ościennych było podobnie... - ceny biletów do zaakceptowania, dzień przed były takie same jak wcześniej, a to że podrożały w dniu meczu to już nieporozumienie - na pogodę nikt nie ma wpływu ale już na godziny meczów to i owszem Mam nadzieję że za rok znowu coś ZORGANIZUJĄ tylko zrobią to inne osoby od promocji i reklamy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...