Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
A kto wymyśli bilety w pakiecie na 2 mecze. Mogłem wybrać się na mecze wieczorne, ale iść na jeden mecz w wybranym dniu płacąc za 2 mecze (sobotnie lub niedzielne) to używając słów najważniejszego prezesa czułem wielki absmak, więc wybrałem klimatyzowany lokal z dobrym piwem.  Inną sprawą jest beznadziejna promocja imprezy. Rzec można, że rozpropagowano imprezę "jakby na złość", czyli tak aby dowiedziało się o niej jak najmniej osób. Ot impreza dla wtajemniczonych. Kolejna sprawa, nie wszystkie dzieci i młodzież szkolna wyjechały na wakacje. Dlaczego nie było dla nich biletów po przysłowiowej złotówce? Wiem, że to żaden biznes, ale może parę tysięcy więcej widzów na stadionie spowodowałoby że widok trybun nie byłby taki żałosny?     
Pomyśl trochę zanim coś napiszesz.  Teoretycznie można było sprzedawać bilety na każdy mecz osobno, ale tylko teoretycznie. Ale jak sobie wyobrażasz w praktyce opróżnienie stadionu i parkingu między meczami w tak krótkim czasie i ponowne jego zapełnienie? Widziałeś co się działo na  drogach dojazdowych do stadionu kiedy wszyscy masowo opuścili stadion? KOSZMAR! A to było spowodowane tylko wyjazdem ze stadionu. Dołóż do tego tych co by jechali w stronę stadionu na wieczorny mecz i masz sytuację patową.  No chyba żeby jeden mecz rozgrywali rano a drugi wieczorem, ale wtedy też byś narzekał.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
gratuluję władzom Lublina organizacji dwóch fajnych imprez w tym samym czasie!...kabarety i turniej piłkarski wzajemnie sobie odbierały widzów!...o ile kabareciarze tego nie odczuli to stadion już tak ...tyle weekendów w wakacje i nie można tego było rozdzielić?...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Sprawa prosta: społeczeństwo po raz kolejny nie dorosło. I tyle Zarąbisty stadion, w dechę impreza  i brak frekfencji bo nie przyszła...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
właśnie społeczeństwo dorosło bo wybiera co chce a nie tylko piłka ( a tak na marginesie to samą piłką się nie żyje i tyle )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
społeczeństwo tego miasta nie dorosło do uczestniczenia w takich imprezach...kto chciał być to poszedł i nie narzekał na to i tamto...reszta jeśli wolała siedzieć w ogródkach i chlać piwo to ich sprawa...jeśli pasuje im taka rozrywka to gratuluję
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a może po prostu ludzie zniesmaczeni poziomem naszego rodzimego futbolu, oraz chamstwem i burdami podczas meczy piłkarskich, maja dość piłki kopanej. Jakoś na mecze piłki ręcznej na Globusie zawsze przychodzi komplet widzów. Może komuś te puste trybuny dały być w końcu cos do myślenia. Puki piłką nożna będą rządziły grupy przestępcze nazywane pseudokibicami, puki nie będzie sensownych wyników, póty frekwencja na meczach będzie mizerna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie gadajcie głupot bo ten turniej, w przeciwieństwie do koncertu Geldofa i Biohazard, miał dobrą reklamę. Przy takich upałach ludzie miękną i szukają jakiegokolwiek chłodu. Pogoda to loteria. Nikt nie przewidzi podczas dopinania szczegółów imprezy czy będzie burza czy z nieba poleje się żar i temp. sięgną 40 stopni.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
pier.... hipolicie kto chciał to o tej imprezie usłyszał.... reklamowali ją wszędzie... media, radio, gazety, telewizja... proszę nie opowiadać bzdur o rzekomo "beznadziejnej promocji imprezy"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Po prostu ludzie woleli w taki upal siedziec w domu albo nad jeziorem a nie smazyc sie na trybunach....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Więcej osób wolało pójść na kabarety pod zamkiem :)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drogie bilety, brak promocji, upał, oraz dwie duże nakładającę się w terminie imprezy. Po za tym co to za przyjemność oglądać Lechie, Hanover, AS Monaco, Shatar, skoro i tak nie wiadomo komu kibicować. Byłem, widziałem miernotę organizacyjną. Masakra po co ten stadion skoro nasze Lubelskie kluby tułają się po 3 ligach. Założyć nowy klub kupić licencję od jakiegoś upadającego klubu typu widzew. Szanuje motor czy Lubliniankę, ale z taką organizacją to może za 20 lat coś będzie grało w pierwszej lidze. A o ekstraklasię możemy zapomnieć. Brawo naprawdę piękny stadion. Ale przy tej inwestycji zapomniano o najważniejszym, ktoś musi na nim grać w przyzwoitej klasie rozgrywkowej. Miernota, brak myślenia. Szkoda bo aż płakać się chce, jak widzi się stadion.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Drogie bilety, brak promocji
  30 zł to drogi bilet? nie żartuj, przyjechało Monako, Szachtar, Hannover i Lechia a nie Izolator Boguchwała, Avia Świdnik, Lewart Lubartów i Włodawianka   brak promocji? ten turniej był bardzo dobrze zareklamowany, trąbiono o nim od dawna chyba we wszystkich możliwych mediach   potworny upał to jedyny powód słabej frekwencji   część osób w takie temperatury nawet nie wychodzi z domu w którym jeszcze jakoś idzie wytrzymać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gratuluje jesli ktos sie spodziewal, ze 15 tys ludzi zaplaci 60zl za ogladanie czwartego skladu Monako. Bylem zaplacilem i bylem niesamowicie rozczarowany poziomem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten stadion był tu potrzebny jak na d..pryszcz!.Teraz trzeba go utrzymać, tylko jak???.Lublin to dziura ,nie pomogą ani mecze ani koncerty (byle nie "Jarzebina").Ludzie nie maja kasy na takie fanaberie, zarobki to srednia krajowa albo ze 200zł więcej, z czym do ludzi???.Kto wpadł na ten szalony pomysł ,zeby stawiać tu stadion???. Wywalono cukrownię ,ludzi,ktorzy tu pracowali i co?,niby teraz jest lepiej, bo stadion...?...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mnie bardzo boli jaka  bezmyślność   organizatorów aby zamiast Lechii byli Gracze Górnika ,Motoru ,Wisły  Puławy    czy   Lublinianki?2.Z  samej  Łęcznej przyjechało by około 3 tys widzów do Areny gdyby grał Górnik Łęczną wzmocnione piłkarzami z regionu.2Jeżeli Lublin chce aby stadiony były zapełnione muszą wręcz powinny być reklamowane w autobusach   i       trajkach  ?afisze w regionie również oraz trasach wylotowych
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten stadion był tu potrzebny jak na d..pryszcz!.Teraz trzeba go utrzymać, tylko jak???.Lublin to dziura ,nie pomogą ani mecze ani koncerty (byle nie "Jarzebina").Ludzie nie maja kasy na takie fanaberie, zarobki to srednia krajowa albo ze 200zł więcej, z czym do ludzi???.Kto wpadł na ten szalony pomysł ,zeby stawiać tu stadion???. Wywalono cukrownię ,ludzi,ktorzy tu pracowali i co?,niby teraz jest lepiej, bo stadion...?...
  budowa nowego stadionu to pomysł PiSu a dokładnie Pruszkowskiego, podobnie jak 'wywalenie' cukrowni za którym stoi Kaczyński a właściwie ministrowie w jego rządzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
mnie bardzo boli jaka  bezmyślność   organizatorów aby zamiast Lechii byli Gracze Górnika ,Motoru ,Wisły  Puławy    czy   Lublinianki?2.Z  samej  Łęcznej przyjechało by około 3 tys widzów do Areny gdyby grał Górnik Łęczną wzmocnione piłkarzami z regionu.2Jeżeli Lublin chce aby stadiony były zapełnione muszą wręcz powinny być reklamowane w autobusach   i       trajkach  ?afisze w regionie również oraz trasach wylotowych
 Ja widziałam w autobusach, przy Saskim, wszędzie banery, ciągle Lotto i jeszcze megafony. Szlag trafiał, ale ja mieszkam w centrum. W taki upał nawet jakby mi dopłacili to bym nie poszła
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
w taki upał można jedynie zdychać z przegrzania niestety pogoda nie sprzyjała kibicowaniu na stadionie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W łodzi na te mecze dawali za free. Jakim códem?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaki Prezes,takie imprezy i frekwencja! Oby krótko, temu panu dziękujemy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...