Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
muchy przeciez jeszcze śpią.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
43 się jak widać nie zmieniła....w końcówce lat 80 tych chodziło tam 2 tys dzieci. Korytarze jak lotniska, a co do gry w piłkę to nie grało się na głównych korytarzach tylko koło sal gdzie były zabudowane grzejniki na dole zrobione jak........bramki.Sala była jaka jest,dziura w ziemi gdzie planowany był basen została jak miało to miejsce 20 lat temu....Co do Vipów to do C chodził Tułajew...reszta chyba nie ma z tą szkołą nic wspólnego. Tynk jak odpadał tak odpada tylko drzewa większe. Mało kto pamięta, że w połowie lat 80-tych szczególne od zakopiańskiej rogera i dalej harnasie chodziło się przez mega błoto, a normą było wyciąganie przez rodziców które utknęły w tym bagnie:) .43-zawsze była olewana na rzecz 16-stki, która miała polityczne plecy.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pytanie - czy jak przyjdę ze znajomymi z osiedla to będę mógł sobie za darmo wejść i pograć?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
teraz to już w ogóle super szkoła będzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lol ja jestem uczniem i tańczylem tylko tego macha xD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wieczorem można tam bez problemu wejść i pobiegać po bieżni ?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co ta puszczalska ministra szukała na orliku. Lepiej niech spada z Lublina i nie psuje tu powietrza. Niech sie jedzie bzykać na Madagaskar.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a czy z tymi lokami to jest Marek Gasior?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Skandal co kazali dzieciom dzien wczesniej sie uczyć....Otóż. moja siostra(12 lat) opowiedziała mi jak to w jej szkole kazali dzieciom uczyc sie KLASKANIA . mieli nawet próby. mieli sie łądnie uśmiechać do pani Muchy etc. hm. . Moim zdaniem to jest podobne do działań w PRL kiedy to Gomułka lub inny "dobry towarzysz " przybywali by otworzyć swoje dzieła. Ludzie.. obudźcie sie! Jeszcze dzieci.. które nic nie rozumieja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
@Monika Trzeba było synka klaskanka nauczyć wcześniej, a nie teraz masz pretensje... Jak matoł to co poradzisz? Pewnie w dodatku ma dysleksję, dysgrafię i inne fajne rzeczy, a mamunia uważa go za centrum wszechświata i geniusza
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://www.youtube.com/watch?v=NnDV5MKLuUg tyle w temacie orlików
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...