Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Atak zimy w Lublinie i regionie. Trudne warunki na drogach

Utworzony przez gosc, 15 marca 2013 r. o 07:38
A co z pociągami?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
może ktoś wie czy droga Lublin-Chełm jest przejezdna?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Peresołowice gmina werbkowice drogi całkowicie zawiane
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
soszka napisał:
A co z pociągami?
Ja mam nadal
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ale sie podniecata ku*** jest zima to ma prawo wiać,jest fajnie jezdze se terenuwką po pijaku a niebieskih nima moglo by zajebac metra zeby ruh zablokowac calkiem nawet karetki niedojada fajnie koham zaspy
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkam w centrum przy wydziale komunikacji, do garażu mam pod lekka górkę, chciałem odwieźć żonę do pracy ale nie sposób nawet wyjechać z garażu już nie mówiąc o zjechaniu z górki, pod wydziałem komunikacji pusto jak nigdy:-D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
droga milejów-mełgiew-świdnik nieprzejezdna, zaspy, koleiny
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To weź sobie wpisz w np. google hasło: "śnieżyce sparaliżowały i tu wpisz dowolne miasto, państwo, region na świecie" Zdziwisz się, że nikt nie jest w stanie pokonać takiej aury.... W Niemchech ostatnio większość autostrad była nieprzejezdne. Podobnie w Belgii, Holandii czy Francji. I co, tam też drogowcy zaspali???
snowman napisał:
......jeszcze wszyscy śpią i dopiero o 7 wyruszą pługi i solarki na ulice.... NIe,nie wyruszą nawet po 7-mej.Służby odpowiedzialne za zimowe utrzymanie już mają wiosnę,sprzęt spakowany.Ktoś powie,że zima zaskoczyła.NIe,zima nie zaskoczyła.Zima kalendarzowa ończy się 21 marca.Zdarzało się,że i w kwietnu sypnęło śniegiem.Kilka lat temy nawet na początku maja było biało. No cóż,jakie władze takie porządki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podobno śnieżyce mają być tylko dziś. jutro wiatr też, ale trochę mniejszy i bez śniegu. Mam nadzieję, że jutro już nie będzie takiej masakry a drogi będą przejezdne.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak będzie wiać to będzie problem z zaspami wcale tak znowu bardzo nie sypie ale nawiewa śnieg z pól i to bardzo szybko pług owszem usunie zaspę ale ona przy takim wietrze jak dziś będzie za 30 min taka sama
Ostatnio edytowany 15 marca 2013 r. o 09:46
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bez przesady. w mieście drogi to istny dywan perski. pod miastem jest masakra.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Miałam jechać samochodem z LSM-u na Hutniczą. Dojechałam do Okopowej i zawróciłam - jeździ się koszmarnie, a najgorsze jest to, że ciągle pada, wieje i warunki pogarszają się! Na przystankach mnóstwo ludzi, na postojach taksówek pusto. Kto może, niech dziś siedzi w domu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czy ktoś wie jak z warunkami na Nałęczowskiej?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Widzialem jak radiowuz wjehal do rowu w zaspe prubowali buraki odkopac ale niewyszlo teraz dymaja 5km do gluwnej drogi hahaha a ja im sie niezatźymal bom pijany ale sie patżyli jak szpąk w piz.e hahaha haha
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pada sobie śnieżek pada sobie równo raz spadnie na kamień drugi raz na gów.no.
Adamek napisał:
Widzialem jak radiowuz wjehal do rowu w zaspe prubowali buraki odkopac ale niewyszlo teraz dymaja 5km do gluwnej drogi hahaha a ja im sie niezatźymal bom pijany ale sie patżyli jak szpąk w piz.e hahaha haha
Adamek koniu WON DO PSYCHIATRY!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
PIĘKNA POLSKA ZIMA,WARUNKI WSPANIAŁE,ŚWIETNIE SIĘ JEZDZI,KAZDY ZAKRĘT BOCZKIEM...RWD.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie o czym wy piszecie. ja pier.. jak ktoś nie umie jeździć lub się boi w takich warunkach to niech wogóle nie rusza auta a nie jedzie środkiem drogi 5km/h i blokuje wszystkich kur.. taka
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
napiszcie, o tym, że zablokowany jest wyjazd z Felina - autobus wpadł w zaspę. Autobusy próbują nawracać na parkingu i na razie im się udaje.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
he he wieje
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
DZIS morzna jehac po pijaku bo mundura niezobaczyta pohowali sie w budah marian bylem u psyhiatry ale sie h** powiesil
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 8

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...