Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Mercedesy i Autosany przyjechały bez kasowników. Mam pytanie czy ZTM kupił autobusy bez podstawowego wyposażenia czy każe MPK zamontować kasowniki ubezpieczyć nieswoje wozy AC + OC i płaci dzierżawę.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
i tylko 1 zdjęcie macie?
0
Siedzenia powinny być tylko z plastiku żeby po takim wszarzu i śmierdzielu można było je raz na jakiś czas zmyć.A teraz świecą się przepocone od tłuszczu ludzkiego że obrzydliwością jest na nie siąść.
0
1. Kasowniki zostaną domontowane przez ZTM (model kompatybilny z systemem ZTMu). 2. W Lublinie jest już 5 sztuk M12LF.
0
przyjechały i będą stać, a kiedy na miasto wyjdą? pewnie jeszcze ceny biletów pójdą w górę, bo trzeba sobie odrobić wydane pieniądze, tylko pytanie proste, a kiedy pójdą w górę zarobki na lublinie? takie autobusy są, nawet w uj ich jest, ale co z tego, jak stoją w zajezdni, a po mieście jeżdżą stare trolejbusy ....
0
Twoja wiedza n.t. komunikacji jest powalająca...
0
a po co klima...skoro nigdy przez kilka lat podróżowania MPK nie doświadczyłem działania takowej na sobie...tylko pot,smród ściśniętych ludzi i jeszcze jakiś zaszczaniec od czasu do czasu w kącie...szkoda.
0
A BYŁ POKROPEK???BO U NAS WSZYSTKO CO MIEJSKIE CZY PAŃSTWOWE BEZ FUNKCJONARIUSZA W CZARNEJ ABLO FIOLETOWEJ SUKIENCE NIE MA PRAWA DZIAŁAĆ ALBO FUNCKJONOWAĆ,CHA,CHA!!
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: