Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Awantura na sesji sejmiku. Radni PO i PSL chcą odwołania Andrzeja Pruszkowskiego

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 13 marca 2017 o 15:07 Powrót do artykułu
odwołać pruszona , co on wogole potrafi?
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Ten nierób nic nie umie tylko siedzi na rożnych stanowiskach.
0
potrafi brać pieniądze i latać po świecie na koszt podatnika
0
To Pruszkowski nie wstydzi się działać jeszcze w samorządzie, po tym jak po swojej prezydenturze zostawił Lublin w maraźmie i zacofaniu.
0
Pruszona odwołać a zielonych zapuszkować.
0
nie jestem wiązana z żadną partią ale napiszę, ze pozbawianie człowieka środków do życia za cos co powiedział jest niedobre! Za mojej młodości tak nie było. Przecież to koledzy co to się znają i pracują razem!
0
Przestańmy wreszcie głosować na tych pieniaczy z PIS, PO i PSL (kolejność alfabetyczna). Zagłosujmy wreszcie na "świeżą krew"!!!!!!
0
Awantury pisu to normalność na każdy kroku., a zaufanie już dawno utracili .
0
POstkomunisci zsl ostatni rok zawlaszczaja samorzad. Nastepne wybory ich zmiota ze sceny
0
W Holandii wrze, we Francji, Niemczech, Szwecji terroryzm, w Polsce cisza spokoj, tylko oderwana od zloba ekipa po'psl donosi do schultza i sndzeli... jechac z nimi!
0
BRAWO, BRAWO 27 : 1, wstyd w Europie, wstyd w kraju, wstyd w lubelskim
0
LUBELSKIEM.
0
Jakim cudem rządzi w Sejmiku koalicja z Po - PSL, skoro ta partia dawnych ZSL-owców nie ma żadnego poparcia społecznego a ostatnie wybory samorządowe przebiegały w sposób delikatnie mówiąc skandaliczny? Oni powinni już dawno oddać mandaty.
0
"Jakim cudem rządzi w Sejmiku koalicja z Po - PSL, skoro ta partia dawnych ZSL-owców nie ma żadnego poparcia społecznego a ostatnie wybory samorządowe przebiegały w sposób delikatnie mówiąc skandaliczny? Oni powinni już dawno oddać mandaty." A ja pytam jakim cudem rządzi w Polsce PiS, skoro jak pytam kogokolwiek czy na nich głosował, to okazuje się że NIE? Myslę, ze jak PiS odda mandaty poselskie to PO i PSL zgodzą sie oddać mandaty wojewódzkie.
0
"POstkomunisci zsl ostatni rok zawlaszczaja samorzad. Nastepne wybory ich zmiota ze sceny" NIEDOCZEKANIE TWOJE.................
0
pruszon imbecylu spadaj nierobie na pysk
0
Ten obrzydliwy nie ogolony pajac niech kury doi i kanarki pęta bo rozumu nie miał nigdy ani kiedy pracował w pomocy społecznej ! Gdzie robił z siebie nie w pełni sprawnego pod każdym względem ! Ani jako niby prezydent a właściwie pajac w podróży ! Wniosek wyrzucić na zbity pysk. Kochani radni Sejmiku róbcie swoje bo was wybraliśmy a nie sektę pislam wraz z mafią kaczo-rydzokową !
0
Słowa radnego Olborskiego brzmią jakby PiS strzelał focha...... hmmmmmm..... A w sejmie takie cwaniaki....
0
To co pisze troll sekty pislam jest tyle warte co "zwycięstwo" 27:1 !!!!!
0
mam nadzieję że Marek Kos kibicuje akcji trzeźwy za kierownicą :)
0
Strona 1 z 15

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: