Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Babcia z promilami wiozła 2-letnią wnuczkę (wideo)

Utworzony przez kaj, 24 września 2014 r. o 13:57 Powrót do artykułu
W cywilizowanej Europie taka ilość alkoholu jest dopuszczalna.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...dziś na al. Warszawskiej kierujaca volvo LU 1515T mało nie rozjechała mnie z dzieckiem na przejściu dla pieszych i jeszcze nawygrażała - któż bogatemu zabroni i do pokory skłoni - dzien jak co dzien..... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dokładnie! W Anglii 0,8 i jest OK! U nas powinni podwyższyć do 0,8. Widać nie w ilości alkoholu w organizmie tkwi prawdziwe bezpieczeństwo na drodze! I mam już dosyć tej nagonki medialnej! Nie ma dnia, żeby nie nagłaśniać wielkich przestępców z 0,4 promili. Słyszeliście ludzi w kolejce do lekarza co wyrzucili go z pracy za alhohol - wszyscy murem za nim stali, bo to dobry lekarz - a redaktorzyna się bulwersował i szukał taniej sensacji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
na Mełgiewskiej jest ograniczenie do 70 km/h a nie 50 :P ja bym nie przyjął mandatu
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja rozumiem ze byla po drinku , ale po jaka cholere szleje na ulicach , piles jedz wolniej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W cywilizowanej Europie taka ilość alkoholu jest dopuszczalna.
tak , ale tam sie inaczej jezdzi , brak cwaniaczkow wpychajacych sie wszedzie , ludzi sie przepuszcza na przejsciu dla pieszych , pozwala sie innym kierowcom na latwe wlaczenie sie do ruchu itp. a tu wypiles to jestes kozak :-(
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...