Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bank tylko dla mężczyzn

Utworzony przez kamil, 29 marca 2008 o 13:59 Powrót do artykułu
Na jakiej ulicy znajduje sie ten bank ??
Zaloguj się, aby oddać głos
0
kamil napisał:
Na jakiej ulicy znajduje sie ten bank ??
bociania 6
0
witam jam jest tarzan, lubić walić. Chcieć to spieniężyć. ( Chłopaki z 2 Ti nadchodzą ), szykować beczki.
0
Oddam sperme za darmo potrzebujacym warunek wlasnoreczny udój. Tel. 696894310
0
ODAM NASIENIE PILNE
0
A co na to biskup Życiński?-czy wzywa do pojednania?
0
Dorota, dodaje: Powinno się to robić nie dla kasy, tylko tak jak oddaje się krew. Z serca. Z serca to raczej niewykonalne. Ale baby o tym nie wiedzą.
0
DAWCA NASIENIA w UK ( Lincolnshire / Yorkshire ) Pomoc na terenie Wielkiej Brytanii Polska - pomoc możliwa w czerwcu 2011 ( na terenie woj. Lubelskiego lub Polski – dojazd z twojej strony ) Pomoc tylko dla osób zdecydowanych i odpowiedzialnych które zapewnią dziecku opiekę, odpowiednie warunki rozwoju i miłość. Kontakt: mail: donorofsperm@o2.pl strona www http://donorofsperm.eu.interia.pl Skype: veterinarysurgeon ZAPRASZAM SERDECZNIE DO ROZMOWY !!!
0
Polski dawca nasienia na terenie UK i Polski ( woj. lubelskie i inne ) Witaj jestem polskim dawcą nasienia. Mam 33 lata, ciemne oczy i brązowe oczy 192 cm wzrostu i ważę 91 kg. Mam medyczne wykształcenie. Obecnie pracuję w UK a do Polski przyjeżdżam na urlopy. Moje nasienie charakteryzuje się dobrymi parametrami i żywotnością. Nie przenoszę żadnych chorób i defektów genetycznych. Jeżeli szukasz dawcy nasienia lub masz dodatkowe pytania nie wahaj się ze mną skontaktować na maila : donorofsperm@o2.pl Więcej informacji znajdziesz na mojej stronie: http://donorofsperm.eu.interia.pl p.s. możliwość inseminacji w domu lub pozostawienia nasienia do mrożenia w klinice Ab-ovo w Lublinie
0
Sprzedam spermę pilnie!! warszawa.bem@gmail.com
0
Zapłodnie kobiete, mam 20lat wysoki zdrowy i przystony 100% dyskrecji i satysfakcji. Więcej informacji telefonicznie 724813302
0
oddam nasienie mam 32 lat 100% dyskretnośc wiecej informacji :690817085 email loshi11124@gmail.con
0
oddam nasienie mam 32 lat 100% dyskretnośc wiecej informacji :690817085 email loshi11124@gmail.com
0
Oddam nasienie zbieram na egona
0
sprzedam sperme pilnie zainteresowane dzwoncie potrzebuje pilnie kasy poz.kamil
0
pilnie sprzedam sperme zainteresowane dzwoncie 667 549 308 poz. kamil
0

Dodaj odpowiedź: