Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Byłam tam dzisiaj i przez moment zastanawiałam się,czy ten kompleks naprawdę należy do Lublina... Aż trudno uwierzyć. A i ceny biletów wstępu na baseny zachęcają. Ciekawe czy to już stałe czy po 2 tygodniach podniosą?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
O jakiej pan prezydent ścieżce mówi bo wytyczyć to i ja sobie mogę ścieżkę niestety nie ma ścieżki do okola zalewu a było by miło gdyby byłą... Druga sprawa zamiast takie baseny to ja wole aquapark który będzie czynny cały rok... ale nie takie pipidówka co w Nałęczowie tylko coś ala w Krakowie jest... ewentualnie z dodatkowym basenem solnym jak w Szczecinie...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ananas napisał:
O jakiej pan prezydent ścieżce mówi bo wytyczyć to i ja sobie mogę ścieżkę niestety nie ma ścieżki do okola zalewu a było by miło gdyby byłą... Druga sprawa zamiast takie baseny to ja wole aquapark który będzie czynny cały rok... ale nie takie pipidówka co w Nałęczowie tylko coś ala w Krakowie jest... ewentualnie z dodatkowym basenem solnym jak w Szczecinie...
A może wytyczyłbyś sobie inny cel...??????Poćwicz ortografię,bo aż oczy bolą
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czy tam są jakieś szafki na rzeczy, gdzie można zostawić bezpiecznie dokumenty i kluczyki od samochodu? Czy trzeba przyjechać w więcej osób i ktoś musi pilnować "dobytku"? Pomysł fajny.... gratuluję. Małymi kroczkami coś zaczyna się dziać u nas.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
aaa napisał:
Czy tam są jakieś szafki na rzeczy, gdzie można zostawić bezpiecznie dokumenty i kluczyki od samochodu? Czy trzeba przyjechać w więcej osób i ktoś musi pilnować "dobytku"? Pomysł fajny.... gratuluję. Małymi kroczkami coś zaczyna się dziać u nas.
NIE
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
baseny w Lublinie hucznie sie otwiera a potem zasypuje piachem jak na Al.Zygmuntowskich - na fanaberie nas stac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jedna os dorosła i dziecko tak wygląda bilet rodzinny czy władze mosiru mają porozbijane rodziny i nie liczą sie z rodzinami typu mama tata dziecko
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...