Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Nie wiem czy ktoś z tego szpitala to przeczyta ale szczere Pozdrawiam dzięki, że mi swojego uratowaliście cztery litery kilka lat wstecz. Lotnisko na pewno się przyda ale święcenie go to przesada zamiast wydawać na księdza to kupcie nie wiem po batonie dzieciakom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
...oni tak na poważnie, czy tez bawią się fotomontażem? przecież nie możliwe, aby w cywilizowanym świecie takie debilizmy miały miejsce!
...też w pierwszej chwili myślałem że to mem... ale nie... to real... a to się dopiero rozkręca... Moja znajoma byłą zbulwersowana że rekolekcjonista całe kazanie poświęcił uzasadnianiu 28 mln PLN dla ojca dyrektora (oczywiście w retoryce "wali z kościołem").... ale nie miała pretensji, że "ktoś" te pieniądze mu dał... a sama na PiS głosowała.... Dno muł i wodorosty... 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Klecha juz jak widac tam wyladowal !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ludzie czy to się dzieje naprawdę ? Kiedy pogonicie tych czarnych obsrańcow? XXI wiek a w Polsce średniowiecze!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludzie, ile w was podłości .... ludzie ?
luuudziii.... luuuudzi... ratunku watykanczyki w natarciu ,potopio wodo mietło głowu rozwalo szpital zepsujo
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...