Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Będą nowe zatoki przystankowe w Lublinie

Utworzony przez Baldi, 27 kwietnia 2011 o 22:18 Powrót do artykułu
Mach chore zatoki i kolejnych 16 wcale mnie nie cieszy
Zaloguj się, aby oddać głos
0
A co na to naczelny dyrekór ZTM z cichego konkursu Pudło ??? Przecież ten autobus prezentowany na zdjęciu nie spełnia wymogów dla pojazdów wprowadzonych do sieci w 2011 roku. Czy on nie ma w tym interesu, aby kupić starego złoma z Łodzi, skąd pochodzi prezio Rydecki ??
0
Wstyd mi za ten ZTM. Pozwalają na tworzenie zatok zamiast innych rozwiązań. Bo niby samochody to ważniejsze od pojazdów komunikacji miejskiej? W normalnych miastach tworzy się priorytety dla komunikacji miejskiej, a nie dla samochodów osobowych. Porażka
0
Chyba już najwyższy czas pomyśleć o pasach autobusowych w centrum i na nowo budowanych ulicach. Nowe zatoczki to dobry krok, ale buspasy są jeszcze lepsze. Panowie z ratusza mogliby wreszcie wytyczyć te pasy autobusowe (tak robią inne polskie i europejskie miasta).
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: