Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Będą wspominać Ojca Krąpca

Utworzony przez Pan Od Maszyny, 5 maja 2010 o 08:28 Powrót do artykułu
Katedra Metafizyki ?! To ichni odpowiednik socjologii ? Wiadomo, że na kulu jest niewiele konstruktywnych kierunków ale jak się znowu dowiem, że otrzymali kolejne dotacje to k....
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Pan Od Maszyny napisał:
Katedra Metafizyki ?! To ichni odpowiednik socjologii ? Wiadomo, że na kulu jest niewiele konstruktywnych kierunków ale jak się znowu dowiem, że otrzymali kolejne dotacje to k....
jeśli już metafizyka ma byc jakimkolwiek odpowiednikiem to ontologii ignorancie
Zaloguj się, aby oddać głos
0
KUL-awe WSPOMINKI: Nie da się ukryc, że wszyscy KUL-awi Intelektualnie, a więc pół ŚWIAT ek NAUKOWY ma co wspominac. KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW prowadzący w internecie AKADEMIĘ SZTUK CUDOWNYCH z Katedrą SŁOWEM MALOWANE i cyklem Z CZEGO ŚMIEJĄ SIĘ POLACY pozwoli sobie zauważyć, że czas rozgromienia Związku (KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ OGANISTÓW) pokrywa się z rektoratem wspominanego Ojca Krąpca, a wraz z nim wszelkie wulgaryzmy kierowane pod adresem Związku: od 1980 r. Kler określał KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW jako „WRZÓD NA DU---PIE PAPIEŻA” (o JP 2 chodziło) – i to w Lublinie! Nie wykluczone, że określenie to powstalo na KUL-awej uczelni pod wodzą Krąpca. Czas sobie leciał, Zwiazkowców zwolniono z etatów organistów parafialnych, powywalano z KUL-awej MuzyKULogii zapewniając im w ten sposób kopanie dołów na wieki wieków... Biadolenie w mediach,że jest to AUTORYTET – KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW i ASC pokazuje jakiego wymiaru był to Autorytet! W świetle odbywających się JUVENALÓW dziwnie wyglądają przedszKULaki – czyli KUL-awi STUDENCI – prezentujący niebieskie balony – czy przypadkiem nie chcieli pokazać jak KUL-awy pół ŚWIAT ek NAUKOWY zrobił Ich w balona? Czy nie lepiej było ubrać Ich w habity KUL-o odporne, a czuliby się jak świeżo upieczeni Hab.( itowcy)! W międzyczasie (1994 r.) duchowieństwo zafundowało ncne napady znajomych księży na mieszkania i rodziny Związkowców, wprowadzili zakaz opalania budynków zimą i wymrozili małe dzieci – nie swoje, a Organistów! W 2002 lub 03 pod adresem związku – tym razem już w internecie – poleciał KUL-ejny wulgaryzm z klawiatury jakiegoś watykańczyka („RUDY” lub „SK”) „JE---BA---NE---MU ORGANIŚCIENIE POMOŻE NAWET CZYŚCIEC” - i jak widać NIE POMÓGŁ i NIE POMOŻE! - w tym przypadku jest to nowy DOGMAT, który się sprawdził. Dla ciekawskich: więcej info ukaże sie po wpisaniu w GOOGLE hasła (koniecznie wielkimi literami) KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW . - czytać należy wpisy pod artykułami opatrzone podpisem Związku. Z wdzięczności za m. in. wymrożone dzieci w 1994 r. Zostańcie z B(L)OGIEM Rektorem ASC jest *************** ****************, tel. +** *** *** ***. www.********/********.***, e-mail ****************@*******.*** (PODPIASNO: KZ NSZZ SOLIDARNOŚĆ ORGANISTÓW)
Zaloguj się, aby oddać głos
0

Dodaj odpowiedź:


Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: