Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Będzie głośno o górkach czechowskich. PiS chce wstrzymania prac nad nowym planem

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 20 czerwca 2017 r. o 13:07 Powrót do artykułu
Żuk byłby dobrym prezydentem gdyby nie to że jest uwikłany w układy z developerami i zamiast myśleć co zrobić by miasto zarobiło to myśli jak kolegom nabić kasiorę . Wszyscy liczacy się developerzy w Lublinie mają układy z PO i nawet wywodzą się z partii PO. Ograbiają to miasto z tego co najcenniejsze czyli ziemi za bezcen. Nie chodzi o to żeby nic nie budować ale o to żeby miasto było beneficjentem tych interesów a nie dojną krową!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Ile kondygnacji tych garaży podziemnych potrzeba? 3, 4, czy jeszcze więcej. I za każda kolejną kondygnację garażu 2000PLN więcej do każdego metra kwadratowego ceny mieszkania.
 A nawet jeśli 4 to co? To nie twój problem ile będzie trzeba dopłacić, więc nie martw się na zapas. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ludwik napisał:
undefined napisał:
Ile kondygnacji tych garaży podziemnych potrzeba? 3, 4, czy jeszcze więcej. I za każda kolejną kondygnację garażu 2000PLN więcej do każdego metra kwadratowego ceny mieszkania.
A nawet jeśli 4 to co? To nie twój problem ile będzie trzeba dopłacić, więc nie martw się na zapas.
To jest bardziej problem po stronie urzędników, którzy powinni zastrzec w odpowiednich dokumentach ilość i i sposób budowy miejsc parkingowych.  A z myśleniem u lubelskich urzędników jest kiepsko i nie trzeba daleko szukać. Po sąsiedzku przy górkach czechowskich w ostatnich latach urzędnicy pozwolili na budowę bardzo dużej ilości bloków min. przy ul. Relaksowej - kto tam mieszka/bywa to wie co tam się dzieje z parkowaniem...to już nawet nie jest kwestia że trudno zaparkować, tam czasami się nie da przejechać bo infrastruktura jest niedostosowana do ilości aut!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Żuk byłby dobrym prezydentem gdyby nie to że jest uwikłany w układy z developerami i zamiast myśleć co zrobić by miasto zarobiło to myśli jak kolegom nabić kasiorę . Wszyscy liczacy się developerzy w Lublinie mają układy z PO i nawet wywodzą się z partii PO. Ograbiają to miasto z tego co najcenniejsze czyli ziemi za bezcen. Nie chodzi o to żeby nic nie budować ale o to żeby miasto było beneficjentem tych interesów a nie dojną krową!!!
 Masz jakieś dowody na te rzekome układy z deweloperami? Jeśli tak to goń do prokuratury, raz dwa Żuka skażą i zostanie odwołany. Ale jeśli nie masz to lepiej zamilcz i się nie ośmieszaj. Tak poza tym takie pomówienia i oskarżenia są karalne, ostrzegam bo może nie jesteś tego świadom i żeby potem nie było płaczu przed sądem, że "ja tylko tak sobie pisałem".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mieszkańcy Czechowa chcą parku i zgadzają się na bloki!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mój problem, bo mieszkańcy nie wykupią po 1 MP dla każdego samochodu i te samochody będą stały na chodnikach, trawnikach, w piaskownicach i wszędzie, gdzie tylko da się wjechać. To mi przeszkadza. Nikomu nie zależy na tym, żeby zapewnić MP dla każdego samochodu. Deweloper nie będzie budował garaży więcej niż to wynika z przepisów. A gdzie będzie stało pozostałe kilka razy więcej samochodów?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To jest prywatna działka i pisuary niech spadają na drzewo !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
A ja liczę na to, że w końcu uda się zagospodarować teren Górek i go ucywilizować.
 +1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prace powinny dalej trwać. Czas najwyższy zrobić porządek z tym terenem i w końcu pogodzić interes miasta z interesem właściciela działki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Piękna przestrzeń? A co takiego pięknego jest w dzikich chaszczach i porozrzucanych wokół nich śmieciach? Pani Magdalena Nosek niech zacznie trzeźwym okiem patrzeć na górki i przestanie bujać w obłokach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Mój problem, bo mieszkańcy nie wykupią po 1 MP dla każdego samochodu i te samochody będą stały na chodnikach, trawnikach, w piaskownicach i wszędzie, gdzie tylko da się wjechać. To mi przeszkadza. Nikomu nie zależy na tym, żeby zapewnić MP dla każdego samochodu. Deweloper nie będzie budował garaży więcej niż to wynika z przepisów. A gdzie będzie stało pozostałe kilka razy więcej samochodów?
1) Trzeba wprowadzić zapis, że np. na każde rozpoczęte 35 mkw mieszkania musi przypadać 1 miejsce parkingowe 2) zarezerwować korytarz pod linię tramwajową, która zapewni dognodny i pojemny transport dzielnicy z resztą miasta i zniechęci ludzi do tłuczenia się samochodami
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
zabudowa + zieleń w proporcjach 30 + 70 to wg mnie bardzo dobre rozwiązanie, taki swoisty kompromis, deweloper dostanie pozwolenie na mieszkaniówkę a mieszkańcy park i/lub rezerwat
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zobaczcie ile jest zieleni wokół tych wysokich punktowców tylko dzięki temu, że są wysokie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Zobaczcie ile jest zieleni wokół tych wysokich punktowców tylko dzięki temu, że są wysokie
  a dzięki temu że ich póki co nie ma, jest jeszcze więcej zieleni ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
józek napisał:
undefined napisał:
Żuk byłby dobrym prezydentem gdyby nie to że jest uwikłany w układy z developerami i zamiast myśleć co zrobić by miasto zarobiło to myśli jak kolegom nabić kasiorę . Wszyscy liczacy się developerzy w Lublinie mają układy z PO i nawet wywodzą się z partii PO. Ograbiają to miasto z tego co najcenniejsze czyli ziemi za bezcen. Nie chodzi o to żeby nic nie budować ale o to żeby miasto było beneficjentem tych interesów a nie dojną krową!!!
Masz jakieś dowody na te rzekome układy z deweloperami? Jeśli tak to goń do prokuratury, raz dwa Żuka skażą i zostanie odwołany. Ale jeśli nie masz to lepiej zamilcz i się nie ośmieszaj. Tak poza tym takie pomówienia i oskarżenia są karalne, ostrzegam bo może nie jesteś tego świadom i żeby potem nie było płaczu przed sądem, że "ja tylko tak sobie pisałem".
 Nigdzie nie napisałem że "bierze w łapę" i osobiście Żuka o to nie obwiniam i w to nie wierzę . Po prostu uwikłal  się w niewygodne znajomości i musi być przychylny za poparcie wyborcze. To że niektórzy developerzy sa dużo bardziej uprzywilejowani niz inni widać jak na dłoni i pewnie zbiegiem okoliczności jest to że to wlaśnie sa ci dawni radni czy prezydenci miasta z PO a obecnie biznesmeni. Umowa na budowę biurowca dla miasta była tak niekorzystna  że nawet nierozgarnięty obywatel by jej nie podpisał , co zresztą przyznał sąd. Przekształcenia działek w mieście są na zawołanie developerów , spróbuj ty zwykły obywatelu coś załatwić w podobnej sprawie to się przekonasz jaki spotkasz mur. Należy w końcu przeciąć ten łańcuszek kolesi wzajemnie się popierających i grabiących to miasto.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nikt oprócz Dzioby ( czy to jest rodzina dyrektora z UM Lublin ?) nie chce tam żadnej zabudowy!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ponad 80 proc. mieszkańców Czechowa chce tu parku z zabudową mieszkaniową – chyba 80 % nie chce tam bloków!! Bardzo dobrze PIS pogonić dewelopera. Tam miały być tereny rekreacyjne a nie blokowiska.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
Ponad 80 proc. mieszkańców Czechowa chce tu parku z zabudową mieszkaniową – chyba 80 % nie chce tam bloków!! Bardzo dobrze PIS pogonić dewelopera. Tam miały być tereny rekreacyjne a nie blokowiska.
 chce bloków, a dokładnie chce parku i bloków
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
nikt oprócz Dzioby ( czy to jest rodzina dyrektora z UM Lublin ?) nie chce tam żadnej zabudowy!!!
ja razem z wieloma znajomymi z osiedla jestem za zabudową więc nie pisz proszę w imieniu naszym oraz innych mieszkańców, którzy na zabudowę się zgadzają!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
undefined napisał:
zabudowa + zieleń w proporcjach 30 + 70 to wg mnie bardzo dobre rozwiązanie, taki swoisty kompromis, deweloper dostanie pozwolenie na mieszkaniówkę a mieszkańcy park i/lub rezerwat
 +1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 7

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...