Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Będzie najazd kibiców na Euro 2017 w Lublinie. Już rezerwują miejsca w hotelach

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 3 lutego 2017 o 16:54 Powrót do artykułu
Na huuj to hlokujecie!!!!
Zaloguj się, aby oddać głos
0
oj drzwiami i oknami walą
0
Dostęp ograniczony do komentarza...
0
No wyobraź sobie.że walą drzwiami i oknami,ździwiony bo wròzka powiedziała.tobie że będzie.klapa.:-)
0
Oby nie bylo tak jak na ostatnich mistrzostwach w Czechach, ktore ogladalem. Frekfencja mizerna.
0
Daj Boze niech beda tlumy. Tylko nie takie jak na meczu z mlodziezowa reprezentacja Wloch w Łecznej.Tez byl komplet widzow, lecz ogladalo sie beznadziejnie, poniewaz nagonili dzieci ze szkol podstawowych,ktorych mecz interesowal srednio, wiec biegaly po trybunach.
0
hahahaha już to widzę
0
To my mamy bazę hotelową? Nie wiem, dwa hotele to widziałem...
0
To my mamy bazę hotelową? Nie wiem, dwa hotele to widziałem....No wyobraź sobie ze mamy,a jak ty tylko dwa hotele widziałeś to tak naaprawde h+ja widziałeś.
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: