Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
nie wiem kogo mi bardziej żal tego oszołoma bez grosza przy duszy ale za to z KARTĄ!!!! czy gazety dla której był to wielki ,,NIUS,, a może pan,,redaktor''dostał bonus od konkurencji??
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a w gazecie papierowej też o tym będzie/było? bo jeśli nie to nie wiem po co utożsamiacie te dwie rzeczy scalone razem, tu, tj. w internetowym portalu, panuje przecież zdecydowanie większa swoboda treści.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żal mi człowieka,który nie umie sobie poradzić z wózkiem i przychodzi z pytaniem co ma zrobić,a ciekawe jak radzi sobie na codzień w życiu.Musi mieć ciekawe życie ,bo z nudów aż do gazety leci. pozdrawiam Pana z kartą.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To co nie ma w Leroyu "gumówek", albo obcęgów?!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Do "pana" z kartą. Jeżeli jesteś takim "światowcem" to przypomnę ci że są takie żetony jak breloczki do kluczyków do samochodu którym to żetonem "uwolnisz" każdy wózek w większości krajów Europy.(Płacisz tylko raz).
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Andrzej napisał:
Do "pana" z kartą. Jeżeli jesteś takim "światowcem" to przypomnę ci że są takie żetony jak breloczki do kluczyków do samochodu którym to żetonem "uwolnisz" każdy wózek w większości krajów Europy.(Płacisz tylko raz).
Dać chłopu widły nie kartę. Dostał ją jak wcześniej widły od ojca (karta za ziemię pod drogę) i myśli że wszystko kartą załatwi.Karta nie widły w SKR lub GSie że przy ich pomocy wszystko załatwiałeś. Zapłać księdzu kartą!.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To wszytko wina kiboli !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Serwer napisał:
To wszytko wina kiboli !
Tylko i wyłącznie kiboli!. Dlatego że nie zniszczyli buraków!!!.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Tylko i wyłącznie kiboli!. Dlatego że nie zniszczyli buraków!!!.
Podpisz się bo będzie na mnie !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Serwer napisał:
Podpisz się bo będzie na mnie !
Przepraszam! Za szybko wysłałem i tak poszło bez podpisu jako gość. Zawsze podpisuję się swoim imieniem,chyba jak teraz przez przypadek lub moją sklerozę się nie podpisałem. Pozdrawiam - Andrzej.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja bym nawet kartą ten wózek uwolnił
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jaka gazeta takie tematy Mizernie niski poziom. Zarówno pana "klienta sklepu" jaki i tzw. dziennikarza, który zajął się tak "ważnym" tematem. napięcie rośnie ze zdania na zdanie. Poza tym 90 % z nas pracuje w obsłudze klienta i wie, że co jakiś czas trafia się klient, który chce się poznęcać nad "niższym" od siebie. Co opiszą jutro w tej pseudo gazecie? Na pewno artykułem dnia stanie się problem "pieczywo było nieświeże"?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Już niedługo trzeba będzie klientowi zrobić loda, bo jak nie to pójdzie do gazety znaczy pseudo gazety - bo jeżeli takimi pierdołami się zajmuje to niewiele ma wspólnego z rzetelną pracą dziennikarską.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
puściłem bąka ;] - proszę o skontaktowanie się ze mną dziennikarzy dziennika wschodniego celem opisania samego zdarzenia oraz okoliczności temu towarzyszących
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
piar napisał:
skąd wiesz za ile chciał dokonać zakupów? Może właśnioe to one były więsze? W leroju chyba nie kupujemy 2bułek i mleka nie?
skoro chciał zrobić pajac większe zakupy to wózek był mu nie potrzebny .mógł poskładać zamówienia i odebrać na DOKu;P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to ma być? Nie ma żetonów? To pewnie wszystko wina Ruskich! Postawmy tam krzyż i się pod nim módlmy! A tak na serio - ten facet to powinien się chyba leczyć, bo takie idiotyzmy nie są normalne...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ciekawe, czy oddał te dwa złote.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
http://piekielni.pl/16032 Na tej stronie jest opisana ta sytuacja, ale od strony owego pracownika. To już czysta bezczelność z taką drobnostką skarżyć się i żalić jak małe dziecko mamusi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
WTF? Oo Od zawsze wiadomo, że nawet w kasach nie każdy kasjer może wydać daną sumę nawet z grubszych pieniążków, więc rada dla tego Pana: jeżeli chce się pan wybrać do większego sklepu, proponuję mieć przy sobie na "zapasie" 2 zł na wózek, a nie zwalać tego na pracowników, którzy są Bogu ducha winni i nie mają jak wydać. Pana decyzja, do którego pan pójdzie sklepu... Ale żeby z takim za przeproszeniem gó*nem do gazety?! Pewnie, żeby sensacje różnego rodzaju wzbudzać, bo się Panu szanownemu nudzi. Radzę pójść na badania
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I pewnie nie mieli ulubionego papieru toaletowego autora albo darmowych długopisów w ulubionym kolorze więc o tym też polecam napisać, bo jak to tak może być, przecież trzeba się od razu poskarżyć całemu światu... Żal mi takich ludzi jak autor tego "artykułu"
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...