Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Faszystowskie Państwo, które wie lepiej od rodziców co mają jeść ich dzieci.
Czytam komentarze i nie mogę powstrzymać się od uwagi, że owszem. Państwo wie lepiej od wielu rodziców, co jest zdrowe dla ich dzieci. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Boże ludzie ogarnijcie się. Państwo nie powinno NIKOMU nakazywac co ma jeść. Uwierzcie mi, nikt nie będzie pił tego sojowego gowna. Wygrały supermarkety, bo do nich pójdzie młodzież po normalny napój. Rodzice powinno wychować dzieci, nie Państwo. To nie komunizm.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
weźcie się ludzie ogarnijcie, toż dzieci i tak sobie załatwią co chcą, pójdą do sklepu przed lekcjami, albo między nimi i kupią se chipsy i tak. NIKT NIE WMÓWI MI CO MAM JEŚĆ, rukwa. inna sprawa, że trza zdrowo jeść. po prostu NIC NA SIŁĘ. jak tak będziecie to załatwiać to najwyżej pozamykacie szkolne sklepiki. ps. mam nadzieję że lody są na tej liście, bo jak bardzo ciepło to jakoś schłodzić się trza. dziękuję, dobranoc.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież państwo nie Nakazuje nikomu co ma jeść, tylko zakazuje tego G*w**, którego jeść się nie powinno, a każdy zdrowo myślący człowiek się z tym zgodzi, ale jak widać są ludzie nie myślący zdrowo, albo nie myślący, całkiem. I trochę się boje, ale przecież słabsze osobniki muszą jakoś wyginąć na tym świecie.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No dobrze, tylko dzieciak wróci do domu i będzie miał gotowca z Biedronki na obiad, bo mamusia pracuje 12 godzin na dobę i nie ma czasu zdrowego obiadu ugotować...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Prowadze sklepik szkolny w prywatnej szkole i co do mnie sie tez dosrają ? Gdy podpisywalam umowe bylo w niej zawarte ze nie ma byc chipsów coli itp wiec nie mam ale slodycze są. Te przepisy są chore... w szkole stoja dwa automaty a tam cola i inne gazowane napoje i gdzie tu logika ? A to zasrane ministerstwo da mi 1100 na zus ? a gdzie tu jeszcze zeby oplacic dzierżawe i nie zapominając o tym że za coś trzeba życ !! Jak nie bedzie drożdżówek batonów to ja nie widze żeby moja firma przetrwała ! A sie później dziwią że młodzi spier za praca do Uk i Ie ! Pierw daja dofinansowanie a pozniej rzucają kłody pod nogi. Chore Państwo !
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
chińska ziupa!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A u nas koło szkoły właśnie powstaje nowy sklep - żelki , chipsy, cola - to główny asortyment - jak sadzę gość zarobi krocie przez tych kretynów z ministersta pożal się Boże zdrowia. Najpierw pismaki pod dyktando robili nagonkę że sklepiki to samo zło i główna przyczyna tycia dzieci a teraz gdy pokazał się bubel prawny i sklepiki będą zamykane okazuje się że jednak ustawa jest zbyt restykcyjna bo można jeść tylko pełnoziarnistą bułeczkę i zapijać napojem orkiszowym albo z ryżu. Ludzie, wytrzymajcie byle do października a potem z taczkami pod sejm!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co ma do niezdrowego jedzenia ketchup? Może redakcja wytłumaczy tytuł artykułu? To już pomidory są niezdrowe?
Ketchup to nie tylko pomidory. Pomidory są zdrowe i nie są zakazane przez ministerstwo. Ketchup to jeszcze  woda, syrop glukozowo-fruktozowy, cukier ocet spirytusowy, skrobia modyfikowana, sól, przyprawy, substancja zageszczająca(np. guma ksantanowa), kwas cytrynowy, substancja konserwująca np. benzoesan sodu,sorbinian potasu, sacharynian sodu, aromaty, i wiele innych, w zależności od marki.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czytałaś rozporządzenie do ustawy? Chyba nie, bo byś wiedziała, że prawie nic nie będzie można kupić w sklepiku szkolnym, a to co będzie raczej nie spodoba się potencjalnym klientom.  A dodatkowo gdzie urozmaicenie diety? Lepiej edukujmy a nie zakazujmy.
Tak i na pewno  zrobiła pani wiele sałatek dla dzieci i na pewno wiele marchewek pani potarła i słodzi pani napoje miodem ale prawdziwym .Powodzenia.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozumiem w podstawówkach dzieci są małe i nie wiedzą tak naprawdę co jedzą. Ale w szkołach średnich?? Zmiana w sklepikach nie przyniesie nic dobrego, a doprowadzi do ich zamknięcia natomiast młodzież z tych szkół sama decyduje o sobie będą chcieli jeść chipsy to pójdą do sklepu obok szkoły wiec jaki w tym sens, nie zrobią krzywdy im, a ludzią którzy mają z tego dochody..
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Witam Jestem przedstawicielem Firmy ANIA . W swojej ofercie posiadamy produkty ekologiczne , bez cukrowe, naturalne ( również dla szkół) . W razie pytań zapraszam do kontaktu 606572617 . Pozdrawiam . Klaudia Grzesiak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 3 z 3

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...