Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
4stycznia 2016 r. porady prawne udziela też Lubelskie Stowarzyszenie Samopomocy przy ul. Probostwa 27 w Lublinie więcej pod nr tel. 696638037
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ojojoj tak pisiory krzyczały że darmo,że dla każdego i co..........jak zwykle dooopa blada. Porady dla patologii i staruchów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podobno porad ma udzielać między innymi znany lubelski prawnik Przemysław Leniak
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podobno porad ma udzielać między innymi znany lubelski prawnik Przemysław Leniak
https://www.facebook.com/groups/watchkrzczonow/  ma ważniejsze i lepiej płatne sprawy na głowie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nie korzystałam co prawda z bezpłatnej porady ale chciałam bardzo pochwalić formę telefonicznej porady, z której skorzystałam. NIe ruszając się z domu uzyskałam odpowiedź na nurtujące mnie pytanie właściwie od ręki. Taką możliwość znalazłam na telepapuga.pl i bardzo moim zdaniem dobra rzecz.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ja nie korzystałam co prawda z bezpłatnej porady ale chciałam bardzo pochwalić formę telefonicznej porady, z której skorzystałam. NIe ruszając się z domu uzyskałam odpowiedź na nurtujące mnie pytanie właściwie od ręki. Taką możliwość znalazłam na telepapuga.pl i bardzo moim zdaniem dobra rzecz.
Świetne porady. Mają bardzo dobrych prawników znających się naprawdę na prawie. Polecam.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ta TelePapuga to nie głupia sprawa, sam ostatnio skorzystałem i te koszta są niskie w porównaniu z szybkością działania, uzyskania odpowiedzi i braku konieczności wychodzenia z domu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
miloby bylo mape umiescic a nie ciag adresow
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Aby uzyskać poradę musisz: a) Puścić się - skutecznie - co najmniej 3 razy b) Być już starym, kiedy ta porada jest już zazwyczaj niepotrzebna bądź i tak nic nie da c) Być jeszcze za młodym, wtedy to jeszcze nie trzeba się sądzić - raczej - d) Byc niepełnosprawnym, (nie mam zastrzeżeń) )
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...