Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
4stycznia 2016 r. porady prawne udziela też Lubelskie Stowarzyszenie Samopomocy przy ul. Probostwa 27 w Lublinie więcej pod nr tel. 696638037
Zaloguj się, aby oddać głos
0
ojojoj tak pisiory krzyczały że darmo,że dla każdego i co..........jak zwykle dooopa blada. Porady dla patologii i staruchów
0
podobno porad ma udzielać między innymi znany lubelski prawnik Przemysław Leniak
0
podobno porad ma udzielać między innymi znany lubelski prawnik Przemysław Leniak
https://www.facebook.com/groups/watchkrzczonow/  ma ważniejsze i lepiej płatne sprawy na głowie
0
Ja nie korzystałam co prawda z bezpłatnej porady ale chciałam bardzo pochwalić formę telefonicznej porady, z której skorzystałam. NIe ruszając się z domu uzyskałam odpowiedź na nurtujące mnie pytanie właściwie od ręki. Taką możliwość znalazłam na telepapuga.pl i bardzo moim zdaniem dobra rzecz.
0
Ja nie korzystałam co prawda z bezpłatnej porady ale chciałam bardzo pochwalić formę telefonicznej porady, z której skorzystałam. NIe ruszając się z domu uzyskałam odpowiedź na nurtujące mnie pytanie właściwie od ręki. Taką możliwość znalazłam na telepapuga.pl i bardzo moim zdaniem dobra rzecz.
Świetne porady. Mają bardzo dobrych prawników znających się naprawdę na prawie. Polecam.
0
Ta TelePapuga to nie głupia sprawa, sam ostatnio skorzystałem i te koszta są niskie w porównaniu z szybkością działania, uzyskania odpowiedzi i braku konieczności wychodzenia z domu.
0
miloby bylo mape umiescic a nie ciag adresow
0
Aby uzyskać poradę musisz: a) Puścić się - skutecznie - co najmniej 3 razy b) Być już starym, kiedy ta porada jest już zazwyczaj niepotrzebna bądź i tak nic nie da c) Być jeszcze za młodym, wtedy to jeszcze nie trzeba się sądzić - raczej - d) Byc niepełnosprawnym, (nie mam zastrzeżeń) )
0

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: