Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bezpłatne szczepienia przeciw pneumokokom dla dzieci

Utworzony przez al, 5 września 2013 r. o 11:54 Powrót do artykułu
Dlaczego tylko dzieci urodzonych w 2010 r.? Jest jakieś uzasadnienie takiej decyzji? Ja mam dzieci urodzone w 2009 i 2011 r.... Cóż, nie trafiłam w fantazję urzędników...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
a po co szczepić w ogóle? NIedawno chcieli moja corke zaszczepic, ale jak mi kobieta powiedziała: "wybiera pan tę mniej bezpieczną czy tę trochę bezpieczniejszą szczepionkę?" Podziękowałem za obie :) Szczepionki są szkodliwe i tyle w tym temacie. Lepiej niech sie dzieci myją i o higenę dbają to nie bedzie chorób.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzeba mieć nieźle narąbane w głowie aby narażać swoje dzieci .... na kontakt z tym g...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rozsyłajcie informacje o powikłaniach poszczepiennych swoim znajomym, którzy nie są świadomi zagrożenia! Pozwólcie im też uchronić swoje dzieci!   http://prawdaxlxpl.wordpress.com/aktualnosci-2/profesor-maria-dorota-majewska-szkodliwosc-szczepien/  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...