Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Cugowski, dajcie spokój, już raz byliście senatorem i przed terminem zwialiście, zarzekając się, że nigdy więcej.
Zaloguj się, aby oddać głos
0
Cugowski jest cichym kandydatem PO bo podpisy na niego zbiera lubelska radna PO.
0
Cugowskiemu brakuje kasy? Chce startować 'na Giertycha'? V kolumna peło? Mojego głosu nie dostaniesz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
0
Jeszcze mało Biereckiemu?
0
Cugowski, dajcie spokój, już raz byliście senatorem i przed terminem zwialiście, zarzekając się, że nigdy więcej.
A kiedy to Cugowski "zwiał" oświeć mnie??
0
Cugowski z tego co pamiętam to były senator PIS
0
Cugowski gwarantem spokoju w miescie nie to co inni
0
Popieram Cugowskiego. A panowie co soba reprezentują ci co komentuja .?
0
Bierecki kasa za Skok?
0
Cugowskiemu brakuje kasy? Chce startować 'na Giertycha'? V kolumna peło? Mojego głosu nie dostaniesz!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
osoba komentujaca niech jedzie na mazury macac kury
0
Zamoyski.....
0
Cugowski jest cichym kandydatem PO bo podpisy na niego zbiera lubelska radna PO.
  Cugoski zawsze kluczył. Mówił, ze ma dość polityki. Teraz jest po stronie Bredzisława i Tusska. Nie jest słowny. Wstyd!
0
czy wy KORWiN isci zawsze musicie miec nieprawdziwe info.? A Korawina poprze Palikot?
0
Do senaty mamy JOWy amen
0
Ten G.Bierecki jest bardzo podobny do J E R Z E G O Millera, obaj mają głupkowaty face.
0
Cugoski zawsze kluczył. Mówił, ze ma dość polityki. Teraz jest po stronie Bredzisława i Tusska. Nie jest słowny. Wstyd!
Tuska i Bronka chyba nie lubi. Cioch senator PiS byl w Pzpr pewnie popieral karuzela
0
Tuska i Bronka chyba nie lubi. Cioch senator PiS byl w Pzpr pewnie popieral karuzela
Cioch z PIS to hanba dla Lublina . Czy wiecie kto w senacie spal 4 rok.? Nie kto inny tylko pis senator Cioch!
0
Zamoyski.....
  Zamoyski, jedyny z tego towarzystwa doświadczony samorządowiec... jestem ZA !
0
Bierecki kasa za Skok?
Bierecki jest debeściak ,nie jak te wszystkie Qurwy czerwone.
0
czy wy KORWiN isci zawsze musicie miec nieprawdziwe info.? A Korawina poprze Palikot?

Szanowny Panie "gość". Lubelska radna Marta Wcisło jest włascicielką kilku sklepów spożywczych w Lublinie i w tychże sklepach zbierano podpisy pod utworzeniem komitetu wyborczego Krzysztofa Cugowskiego. Takie są fakty !!!
0
Strona 1 z 4

Dodaj odpowiedź:

Zaznacz "Nie jestem robotem", by dodać komentarz: