Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bijatyka kiboli Motoru Lublin i Stali Stalowa Wola koło Radomia

Utworzony przez Użytkownik niezarejestrowany, 29 maja 2016 r. o 19:18 Powrót do artykułu
...średnia wieku pewnie 17-21.... słowem "orczyki".
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
"Media proszę państwa zazwyczaj informują o kibicach wtedy gdy dochodzi do jakiś awantur, prawda? w myśl tego, że wiadomo, agresja się lepiej sprzedaje, jeżeli nie mamy zadymy, nie mamy krwi no to raczej nie piszemy."
A kto tu pisze o kibicach? Tu nie ma o kibicach tylko o pseudo-kibicach.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jesteś cykorem trzymaj z lubelskim motorem
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jprdl, jak chlopaki chcieli sie pobić miedzy soba to dlaczego policja interweniuje? ja rozumiem burdy na miescie, zaczepianie przechodniów etc ale jak ktos chce się pobić z dala od ludzkich siedzib to dlaczego policja interweniuje?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ja2 napisał:
A jak przyjdzie do obrony kraju i kobiet przed Islamistami to kto będzie za to walczyl? TY ?? pierwszy uciekniesz
ładnie ci w gimbazie mózg wyprali dzieciaku
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak spartakus nie ucieka to atakuje z za***enia niczym partyzantka i do tego z przewagą 70 chłopa.mało tego grupa kibiców spartakusa przytrzymując drzwi autokarów stali nie dopuszcza do dołączenia pozostałych kibiców stali do bójki,bo znów trzeba by było uciekać jak przed widzewem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
odwróć tabele.... Motór na czele. Ten klub przynosi wstyd miastu.TO DLA MIASTA HAŃBA, kiedyś kibic Jagielonii Białystok wmawiał mi że jest taki MOTOR LUBLIN. Wyparłem się go jak św.Piotr Jezusa. mówiłem że pierwsze słysze. Kiedy miasto zlikwiduje MOTOR?. Tym dziadom wystarczą orliki i sokoliki. Nawet bić się nie umieją. Niech zadrą z Legią w-wa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Niekturymi wpisami sami sie hanbicie i nie wiem sprawia wam to przyjemnosc ze napiszecie wrzuty na Motor Wiekszosc z was nawet nie byla na meczu i nie wie o co chodzi w kibicowaniu W kazdym miescie sa kibice ultrasi hooligans i walki byly sa i beda
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Policja twierdzi że nikomu się nic nie stało? to jakiś żart!! ja mam informacje że jeden chłopak ze stalówki nie żyje tak go skopali!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kibice motoru zwykle *** i tyle wstyd dla miasta ten klub, nie dość że mieli przewagę ponad 100 osób to nje dali wyjść z autokaru i *** jakie nic się nie stało jak chłopak walczy o życie bo go *** z motoru w 20 kopali
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Użytkownik niezarejestrowany napisał:
kibice motoru zwykle *** i tyle wstyd dla miasta ten klub, nie dość że mieli przewagę ponad 100 osób to nje dali wyjść z autokaru i *** jakie nic się nie stało jak chłopak walczy o życie bo go *** z motoru w 20 kopali
Napisz prawdę że kopali Go w 120-stu. Wszyscy na raz. Wybrali najminiejszego bo się bali cykory. A reszta ze stalówki go nie mogła bronić bo reszta z motoru trzymała ich za ręce zeby nic nie mogli zrobić. I to jest honorowa ekipa?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
To dla tego zespołu pobudowano arena lublin????
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A jak przyjdzie do obrony kraju i kobiet przed Islamistami to kto będzie za to walczyl? TY ?? pierwszy uciekniesz
akurat takie bydło to tylko w grupie mocne, szczególnie gdy jest 3 vs 1
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pozdro dla Motoru i Staluwki
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak barany jesteście nie w temacie to się nie odzywajcie. Obraza na stadionie zakończyła się tak jak zakończyła. Koniec tematu. Łowca znad Bystrzycy nigdy nie będzie ofiarą...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Byl bedzie jest MOTOR RKS
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak nikomu nic się nie stało jak jeden kibic jest w stanie ciężkim....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
co za brednie jeden kibic ledwo żywy leży w szpitalu... ale jak zwykle nikt nic nie powie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze im wielcy kibice na mecz sie idzie kibicowac a nie bić i zabijać banda i tyle niech giną nie żal mi ich mają to na własne życzenie pe...........ły.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zajebać wszystkich kiboli i swiety spokój , przyjdzcie cwaniacy na kaito i boks to zobaczymy gówniarze w grupie to cwani póżniej mamusie płacza że ich synek to taki świety był chyba był z pisu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...