Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Chyba nie trzeba być jakimś geniuszem, żeby mając za duży bilet choćby nieco zagiąć jego brzeg i móc dzięki temu skasować? Inną rzeczą jest (domniemane) zachowanie kontrolera, który wykazał się brakiem profesjonalizmu i zwykłym chamstwem połączonym z agresją.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepiej nie będzie. Firrma z Radomia. To samo już mówi bardo wiele. Sama nazwa firmy sugeruje, kto jest jej właścicielem i kto tam pracuje. Poza tym należy olać MPK ponieważ do kontroli biletów powinna zatrudnić osoby o odpowiedniej kulturze osobistej i przygotowaniu. Można wprowadzić odpowiednie wymagania do przetargu i tym samym wyelimonować taka firmę i takich chwiejów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trudno się dziwić jak Ci kontrolerzy 4 razy do prostego egzaminu musza podchodzić. To inteligencją, a zarazem rozsądkiem też nie grzeszą...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze zrobił kontoler za mordę łacha i niech ma w bety. Kuźwa nie raz widze takie szczylowate panisko któremu wszystko się należy  i wszystko jego   i  jeszcze prowokuje każdego jeszcze pogonił do szmatławca     Ćwok jeden na ruchańsko jedzie a kasy na bilet  nie ma co za świat
  Ja za to chetnie zlapie za morde takiego chama jak ty i udroznie ci rury pajacu. Daj na siebie jakis namiar jak taki cwaniaczek jestes.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze mam w kieszeni jakiś bilet z defektami.Od półtora roku zawsze się wywijałem kanarom i po takim incydencie to będzie pewniejsze.Kiedyś wrzucałem kasę do biletomatu i po podróży rezygnowałem.Ten zwracał kasę.Trochę nie wygodne jak jakićś cwel chcial kupić bilet.Najlepiej jak nie było automatow,stalem kolo kierowcy i dłuuuuugo liczylem kasę,az do wysiadki.Można?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
MKK się udziela widać :D
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze mam w kieszeni jakiś bilet z defektami.Od półtora roku zawsze się wywijałem kanarom i po takim incydencie to będzie pewniejsze.Kiedyś wrzucałem kasę do biletomatu i po podróży rezygnowałem.Ten zwracał kasę.Trochę nie wygodne jak jakićś cwel chcial kupić bilet.Najlepiej jak nie było automatow,stalem kolo kierowcy i dłuuuuugo liczylem kasę,az do wysiadki.Można?
    Stary, rozwaliłeś system. Bierz się teraz za satelilty szpiegowskie i Pentagon.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jasne, że kontroler się zemści, przecież ma rodzinę na utrzymaniu. Nic mu więcej nie zostaje. Także niech się gość szykuje bo kontroler pewnie nie będzie sam....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kanar kanarem, ale co z szyją?? możezaszyjkę od butelki złapał???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Może to ten sam Pan, którego ja obserwowałam w akcji jakiś czas temu? Aparycja knura, posterydowy głos i agresywne zachowanie w stosunku do każdego, łącznie ze współpracownikami.   Jeden człowiek miał jakiś problem z biletem elektronicznym, przy czym zachowywał się spokojnie i kulturalnie. Niestety tego samego nie można było powiedzieć o Panu, który stał nad nim, pokrzykiwał na niego, groził wezwaniem policji i wysokimi karami. Drugi schwytany nie mówił po polsku, więc jeden z kontrolerów starał się z nim rozmawiać po angielsku. Wysiadałam akurat na tym samym przystanku, na którym wysiadkę mieli gapowicze, więc słyszałam jeszcze miłego Pana kontrolera jak zwracał się do kontrolera mówiącego po angielsku: "niech jedzie do Anglii, jak nie mówi po Polsku, to po ch*j tu przyjeżdżał?" Europejska Stolica Kultury jak nic. Wstyd.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dobrze zrobił kontoler za mordę łacha i niech ma w bety. Kuźwa nie raz widze takie szczylowate panisko któremu wszystko się należy  i wszystko jego   i  jeszcze prowokuje każdego jeszcze pogonił do szmatławca     Ćwok jeden na ruchańsko jedzie a kasy na bilet  nie ma co za świat
Ale Ty jetes dobrze wychowany..mama Ciebie nie uczyła trybu grzecznościowego ? Nie wypisuj sie na forach bo Twoje uproszczenie j.polskiego bije najbardziej Ciebie i pokazuje jaki jesteś płytki a Twój język jaki jest ubogi. Żal mi Ciebie popraw sie i wstydź...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jestem kierowcą MPK od ponad 30 lat i proszę mnie uświdomić jak można wyłączyć niektóre kasowniki a inne pozostawić włączone , bo ja nie potrafię takich cudów. Jak się nie ma pojęcia o czymś to nie należy się wypowiadać drogi Lublinianinie.
  chociażby solarisy starsze posiadają dwa rodzaje kasowników i oba można osobno zablokować panie kierowco
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Lepiej nie będzie. Firrma z Radomia. To samo już mówi bardo wiele. Sama nazwa firmy sugeruje, kto jest jej właścicielem i kto tam pracuje. Poza tym należy olać MPK ponieważ do kontroli biletów powinna zatrudnić osoby o odpowiedniej kulturze osobistej i przygotowaniu. Można wprowadzić odpowiednie wymagania do przetargu i tym samym wyelimonować taka firmę i takich chwiejów.
geniuszu powiedz mi co ma MPK do zatrudniania kontrolerów ? bo z tego co wiem MPK jest tylko i wyłącznie przewoźnikiem, a sprawami przetargów między innymi na obsady kontrolerów zajmuje się ZTM ;-)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Firma ochroniarska, czyt. ludzie, którzy sobie dorabiają, ludzie w różnym wieku. Czy bałbyś się takiego "ochroniarza", który stoi, dajmy na to w Leclercu :D?
akurat z Leclerciem to zły przykład bo tam od pewnego czasu zatrudniają firmę z "prawdziwego zdarzenia", gdzie ich pracownicy obstawiają również banki i robią za konwojentów, mają własne patrole interwencyjne w razie jakiegoś zdarzenia a spora część  pracowników ma prawo do użycia broni na ostrą amunicję...aa...i jeszcze jedno, jest tam spory przesiew na testach więc dorabiających dziadków i jakiś obiboków raczej tam nie spotkasz ;)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kontrolerzy są bardzo agresywni, widziałem już kilka takich sytuacji ... myślą że wszystko im wolno i są bardzo uprzejmi
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
oj ku*** musial by na mnie trafic ten kontroler smiec je***y
  "O większego trudno zucha jak był Stefek Burczymucha (...)" :)  
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zapraszam Wszystkich Kontrolerów na Tatary :*
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
W chełmie wcale niejest lepiej, kontroler zaczal szarpac i dusic 16 latka ale po interwencji pasarzerow ( niektorych!!!) puscil go i teraz chlopak jezdzi za darmoche:) Czad:)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jakby próbował mnie złapać za szyję, to by go z tego autobusu wynieśli w czarnym foliowym worku zamykanym na suwak.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...