Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Pan Gawryszczak nigdy chyba nie jechał nocnym. Na te autobusy zawsze czeka tabun ludzi, nie tylko młodych, a frekwencja wygląda podobnie jak w autobusie dziennym jadącym przez centrum o 15.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Cieszę się ze zrównania cen biletów dziennych i nocnych. To duży plus szczególnie dla osób pracujących na zmiany także nocne oraz studentów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
będzie sporo udogodnień krótka lista zmian: 151,159 co 7-8 minut na wniosek dzielnic: Dziesiąta, Tatary, Czuby Pozostałe trolejbusy co 15 min 154 - nowa trasa, wydłużona do pętli na Węglinie 152 - częściej 157 - zupełnie nowa linia 161 - nowe odcinki 38 - nowa linia Czuby, Wrotków i Dziesiąta 14 - wydłużenie, 4 pojazdy w godzinę 16 - wydłużenie do pętli Rudnik 36 - wydłużenie Sławinek Sławin linia obwodowa 13,14,15, 40 zwiększenie częstotliwości do 15 minut nowa linia - Węglin Czuby dworzec PKP nowe połączenie z nowym Światem Czechów Ponikwoda nowe połączenie Dziesiąta Kruczkowskiego wzmocnienie połączenia 47 - większa częstotliwość
  no i za takie coś można te parę zł więcej zapłacić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Trzymam kciuki za ztm żeby udało mu się zrealizować te plany o nowych liniach. Priorytet na 151 i 159 to majstersztyk. Jestem za takimi cenami biletów mając w perspektywie te wszystkie zmiany. Coś za coś
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
40zł podwyżki na 5miesięcznym, no świetnie. Ceny warszawskie, 90dniowy w Warszawie 250; u nas 240, szkoda że nie mamy w tej cenie jak oni: metra, WKD, KM, tramwajów, i autobusów. Brak słów. Przydałaby się jeszcze warszawska pensja, ale już za dużo bym chciała, wiem, wiem. Notorycznie nie wsiadam z dzieckiem po pracy i przedszkolu, bo nie ma gdzie się wepchnąć, a nawet jak jest gdzie to kierowca wyprasza... za 380zł + dziecka bilet...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Taaaa jasne!! chyba zrezygnuje z jeżdżenia autobusami bo zaczyna się robić jakaś paranoja z tymi cenami.... Brakuje im kasy na dalsze modernizacje... a co chcecie zrobić fotele z masażerami w autobusach??!! Wi-fi już jest, właściwie nie wiem po co bo każdy w dzisiejszych czasach ma internet w telefonie więc zbędna inwestycja przez co potem trzeba podnieść cenę biletów bo nie ma komu płacić za internet z którego nie korzysta większość ludzi.... tak samo wyświetlacze na przystankach no super spojrzę i wiem że mam za minutę albo pięć autobus hmmmm ale z rozkładu wiszącego na przystanku dowiem się tego samego, kiedyś tego nie było i jakoś ludzie dawali radę... idiotyzm!! No ale chcemy być taacy nowocześni... To prawda że w Lublinie niedługo będzie druga Wawa bo i ceny mieszkań zaraz dorównają ..... eh
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przede wszystkim nie powinno być żadnych ulg! Socjalistyczne brednie - kombatant jeździ "za darmo", staruch "za darmo", bachory "za darmo", niedługo pewnie muzułmanie będą jeździć "za darmo"...A kto płaci za te "darmowe" przejazdy? M.in. ja! Gdyby każdy niezależnie od swoich dochodów płacił symboliczną złotówkę za przejazd komunikacją miejską, starczyło by na wszystko. Ale że większość Polaków to debile lubiący pojęcie "za darmo",ceny rosną...Tacy zdziwieni? 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No chyba ich pogięło! A te ulepszenia nie sa dla wszystkich tylko dla tych którym te autobusy pasują. Żenada to jest, Lublin wyżej sra niz dupe ma, nie ma pracy w tym zasranym mieście połowa populacji jest bezrobotna a oni tu bede podwyższać, czasami trzeba pomyśleć nad ludźmi a nie uchodzić za bogaczy i pokazywać innym co to nie my...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
starczyłoby*
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
autem na gaz taniej wyjdzie
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gawryszczak pis wielka krecha u mnie za te słowa o nocnej
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Czyli jak za powiedzmy 3 lat będą chcieli wprowadzić kolejne nowe linie to bilety znów podrożeją? Tym razem normalny 30 min będzie kosztował 4 czy 5 zł? Za kolejne kilka lat znów to samo i kolejna podwyżka, bo przecież trzeba wprowadzać nowe linie? Przecież tego typu tłumaczenie jest BEZ SENSU.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
będzie sporo udogodnień krótka lista zmian: 151,159 co 7-8 minut na wniosek dzielnic: Dziesiąta, Tatary, Czuby Pozostałe trolejbusy co 15 min 154 - nowa trasa, wydłużona do pętli na Węglinie 152 - częściej 157 - zupełnie nowa linia 161 - nowe odcinki 38 - nowa linia Czuby, Wrotków i Dziesiąta 14 - wydłużenie, 4 pojazdy w godzinę 16 - wydłużenie do pętli Rudnik 36 - wydłużenie Sławinek Sławin linia obwodowa 13,14,15, 40 zwiększenie częstotliwości do 15 minut nowa linia - Węglin Czuby dworzec PKP nowe połączenie z nowym Światem Czechów Ponikwoda nowe połączenie Dziesiąta Kruczkowskiego wzmocnienie połączenia 47 - większa częstotliwość
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
drenowanie kieszeni mieszkańców ciąg dalszy
ludzie, jaki drenaż??? bez przesady!!! 8 zł więcej miesięcznie za możliwość jazdy w dzień i w nocy na wszystkich liniach - nie oszukujmy się, większość z nas nie zauważy różnicy! kupuję miesięczną sieciówkę od bardzo dawna i szczerze mówiąc nie pamiętam kiedy była ostatnia podwyżka mam tylko nadzieję, że wszystkie te dzisiejsze obietnice ZTM wypełni
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
żaden drenaż tylko wyjście naprzeciw oczekiwaniom mieszkańców, choć gdyby chcieć spełnić wszystkie zachcianki rad dzielnic to bilety musiałyby kosztować nie 3 zł a minimum 5
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dzięki Bogu za rok nie będę musiał płacić na tych zdzierców i oszóstów Tu tłumaczą ludziom że "wozokilometry", że "skracamy linie dla pasażerów, dla oszczędności" (44) A tu nagle podwyżki! To jest chamstwo w czystej postaci! Tyle protestów mieszkańców os. Ruta, Czubów przeciwko zmianom na liniach 57 czy 44, a teraz jeszcze to?! Gratuluję pomysłu - na pewno przełoży się to na ilość pasażerów podróżujących komunikacją miejską...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Mi się te zmiany podobają, dużo biletów czasowych, duży wybór biletów, a podwyżki małe, no i te nocne tańsze :) super!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Domyslam sie ze Ci zadowoleni z podwyzki i broniacy pomyslu aby "sprostac" zadaniom to nasi f. radni bo przeciez trzeba sprawdzic nastroje tluszczy. Burzy sie czy nie? Burzy sie to dawaj jako anonim popiszemy kilka komentarzy ze to super pomysl... Eh zal i smuteczek.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jak mam pojechac na miasto ze swoją żoną w takim układzie wole taryfe za te sama kase 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
czyli Lublin od lutego bedzie miał jedne z najdrozszych biletów w miejskich w Polsce. w dodatku jest najwiekszym miastem w Polsce bez tramwajów. dalej ulice beda zawalałyh 15 letnie szroty bo ludzi nie przesiada sie do komuniakcji... lipa. 3.20 to zbyt wygorórowana cena w stolicy bieda województwa. 
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...