Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
Dziękuję panie Żuk!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nowe linie - hurra, drożej - beeee, Gawryszczak - no coments.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
do warszawskich to nam jeszcze dużo brakuje
240 a 250 tez mi duża różnica
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
nie wiem skąd jesteś i jak długo mieszkasz w Lublinie ale dawniej były dłuższe trasy i było dużo taniej, więc przestań pieprzyć bzdury !!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze myślałem że idziemy ku Europie zachodniej gdzie utrzymanie komunikacji miejskiej jest obowiązkiem państwa i jest. W tym zamyśle komunikacja miejska nie ma być rentowna i dochodowa a pomocą dla mieszkańców w celu łatwego przemieszczania się po aglomeracji. Dlatego dofinansowywane są z budżetów w taki sposób żeby bilety były stosunkowo tanie. Przy takich podwyżkach jazda we dwie osoby jest już trochę bez sensu gdyż dokładając do dwóch biletów jeszcze parę złotych jedziemy taksówką w o wiele większym komforcie. Nie wiem w jakim kierunku zmierza to miasto ale to już kolejny raz jak ekipa prezydenta ewidentnie staje przeciwko mieszkańcom i ich interesom.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Te pajace z pisu co twierdzą że jazda nocnym autobusem to ekstrawagancja to już w ogóle mają mózgi poprzestawiane. W porównaniu z miastami w których komunikacja jest całkiem bezpłatna to jest zaprowadzanie średniowiecza.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jak bilety idą w góre to i mandaty. Jezeli ktos bedzie chcial przejechac np. 3 przystanki to jednak troche drogo moim zdaniem.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
powinni byc tak jak w innych miastach ze placisz odpowiednio za tyle przystankow ile chcesz przejechac
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma nic za darmo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Pojebalo was konkretnie z tymi biletami!!! Od razu po 10pln!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
no cóż, nie jeżdżę miejskimi i dalej nie będę niech tam sobie podnoszą ile chcą a potem sami urzędasy będą jeździć. Lublin jest na tyle mały że nie ma potrzeby na 4 kołach, można na 2.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
I to jest właśnie anty propagowanie jazdy komunikacją miejską, kto umie liczyć i posiada własne auto nie będzie jeździł z mpk i płacił tak dużo za bilety - ja się znowu przesiadam do własnego samochodu!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Zawsze myślałem że idziemy ku Europie zachodniej gdzie utrzymanie komunikacji miejskiej jest obowiązkiem państwa i jest. 
Czy Londyn to ta Europa? ten Londyn, gdzie miesięczny na strefy 1-6 (tzw. Wielki Londyn,  kosztuje 225 funtów, czyli ok 1350zł. Berlin - bilet miesięczny 80E (350zł)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nocna kominukacja wozi powietrze ?! powietrza to często tam nie ma przez ogromną ilość osób ! Radny mówi o rzeczach które mu się wydają a nie zbadanych, kompromitacja
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
No cóż bardziej mi się będzie opłacać jeździć osobówką. Witajcie jeszcze większe korki na ulicach bo napewno duża część osób też się przesiądzie do swoich samochodów.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Nie ma nic za darmo.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Rodzinny 12-miesięczny: 10 zł * Bilet 30-dniowy na wszystkie linie na okaziciela: 130 zł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
"maja trafic na rozwuj sieci polaczen" a moze na ten remont na stefczyka 40 co nowa zajezdnie buduja i juz miedzy robotnikami słychac jak to ładnie kaske ciagna na lewo :P
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Linie 151 i 159 mają kursować w dzień powszedni co 7,5 minuty, pozostałe linie trolejbusowe co kwadrans.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A bilet za 1 zł będzie od 1 lutego 2016 r.?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...