Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bilety na autobusy podmiejskie na razie nie zdrożeją

Utworzony przez michał.lublin, 4 czerwca 2010 r. o 12:16 Powrót do artykułu
27 nie jedzie do Głuska tylko do Mętowa i to tylko w godzinach szczytu. Chyba już takie bilety były. Chyba nie maja pomysłów tylko odgrzewają stare nie sprawdzone kotlety. A i tak premia będzie za nowy stary pomysł
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ktos smaruje radnym ze swidnika pytanie tylko kto?no i mamy cala lubelska aglomeracje hahahahaa
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
witam odnośnie komunikacji do Swidnika to nie przejdzie bo ktoś tam bardzo lobuje prywaciarzy oni zdzierają z ludzi tyle kasy co za dojazd do Łęcznej i Lubartowa gdzie trasa jest dużo dużo dłuższa 26km. oraz 31km. Obecnie mamy wszystko dzielące się na różne własności i dlatego jest jak jest ..A wogóle ten nowy twór rządzący w MPK to też tylko ciepłe posadki dla kolesiów nic nowego nie zrobili i nie zrobią , przykład rozkładów jazdy tak komputerowo są ustawione żę na przystanek jednocześnie przyjeżdża 4 autobusy a pózniej 20 minut przerwy i znowu to samo i narzekają na ciasne zatoki przystankowe. ale to jest temat ......znowu mają być ankiety i znowu pasażęr zaplaci .
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Dla mnie to w ogóle dziwne,że lubelskie MPK miasto Świdnik traktuje"po macoszemu".Bardzo to dla mnie niezrozumiałe,że nie ma linii MPK do Świdnika-a powinny być bez żadnego"ale"... Wg mnie powinny być co najmniej dwie linie łączące Świdnik z Lublinem(np.z Dworcem PKS). Jedna"szybka"linia ze Świdnika do Lubelskiego PKS(Podzamcza)przez Kalinówkę-Al.Witosa (dwupasmówką)wprost do Dworca PKS;a druga linia ze Świdnika przez Kalinówkę-Męcz.Majdanka-Wolską-Plac Bychawski(lub Fabryczną)-Al.Unii Lubelskiej i do PKSu.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
bambosh napisał:
Dla mnie to w ogóle dziwne,że lubelskie MPK miasto Świdnik traktuje"po macoszemu".Bardzo to dla mnie niezrozumiałe,że nie ma linii MPK do Świdnika-a powinny być bez żadnego"ale"... Wg mnie powinny być co najmniej dwie linie łączące Świdnik z Lublinem(np.z Dworcem PKS). Jedna"szybka"linia ze Świdnika do Lubelskiego PKS(Podzamcza)przez Kalinówkę-Al.Witosa (dwupasmówką)wprost do Dworca PKS;a druga linia ze Świdnika przez Kalinówkę-Męcz.Majdanka-Wolską-Plac Bychawski(lub Fabryczną)-Al.Unii Lubelskiej i do PKSu.
to nie mpk tak traktuje tylko radni i starostwo powiatowe swidnika tak traktuja z wiadomych wzgledow (wycieczki na szkolenia teraz to sie tak na nazywa chyba)
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
krystyna napisał:
witam odnośnie komunikacji do Swidnika to nie przejdzie bo ktoś tam bardzo lobuje prywaciarzy oni zdzierają z ludzi tyle kasy co za dojazd do Łęcznej i Lubartowa gdzie trasa jest dużo dużo dłuższa 26km. oraz 31km. Obecnie mamy wszystko dzielące się na różne własności i dlatego jest jak jest ..A wogóle ten nowy twór rządzący w MPK to też tylko ciepłe posadki dla kolesiów nic nowego nie zrobili i nie zrobią , przykład rozkładów jazdy tak komputerowo są ustawione żę na przystanek jednocześnie przyjeżdża 4 autobusy a pózniej 20 minut przerwy i znowu to samo i narzekają na ciasne zatoki przystankowe. ale to jest temat ......znowu mają być ankiety i znowu pasażęr zaplaci .
Stuknij się mocno w łepetynę to może coś zakumasz Linia MPK nie miała być tańsza dla pasażerów i oprócz tego ZTM zażyczył sobie dopłat za km od Świdnika, czyli chcieli wyssać trochę kaski z naszego budzetu dla podratowania się. Fakt że jest drożej niż do Łęcznej, ale z MPK byłoby jeszcze drożej, nie mówiąc już o jakości.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...