Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
jak można robić z siebie takiego idiotę... Kozidrak siedzi jak na tronie a inni biegną jakby nie wiem kim była... normalnie brak słów
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Co to za łysy pajac się pytam ja???
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Śpiewać karaoke, tańcować, gotować, wyginać smiało ciało ..... to dzisiejsza rozrywka w każdej telewizji.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
podczas biegu wyglądają jakby swoją godność wypocili...kto to widział klękać przed kawałkiem cielska, całować "tron"... plebs bez poczucia własnej godności!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ktosiek napisał:
Co to za łysy pajac się pytam ja???
to Grzegorz Lato! [media]http://www.youtube.com/watch?v=SlBY8SaDps0&feature=player_detailpage#t=92s[/media]
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Żenada
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Królowej Lubelskiej śpiewajmy, Różami uwieńczmy jej tron, Jej serca w ofierze składajmy, Ze łzami wołajmy doń: O Lilijo jakżeś Ty wspaniała, wszelkich cnót rozlewasz woń, ... itd
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...