Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

\"Bizon\" skazany na 10 lat więzienia

Utworzony przez garfield, 10 maja 2010 r. o 17:00 Powrót do artykułu
Warszawa napisał:
Ty kostek TY ku*** FRAJERZE DYMANY W RYJ,CWELU AFRYKAŃSKI,RURO BARDASZANA SZMATO ZCWELONA,POKAŻ SIĘ jak jesteś taki silny w dymaną morde.CZEKAM NA CIEBIE W KAŻDYM MIEJSCU WYZNACZ GDZIE I O KTÓREJ PRZYJEŻDŻAMY.LUDZIE Z PRAGI I MOKOTOWA.
PALY Z PRAGI I MOKOTOWA WLOZCIE RAJSTOPY!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
KOSTEK napisał:
Trzymaj się sztywno BIZON , AVE MOTOR , CH...j wbijaj w frajerów . Nałkowskich pozdrawia !
Przegwintowany bizon to chyba zwykła krasula nie? Będziecie mieć nową panienkę do dymania :lol :lol :lol
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Gość napisał:
Przegwintowany bizon to chyba zwykła krasula nie? Będziecie mieć nową panienkę do dymania :lol :lol :lol
PANIENKA TO TWOJ OJCIEC KONDONIE JADOWITY!!!!!!!!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
~GOSC~ napisał:
PANIENKA TO TWOJ OJCIEC KONDONIE JADOWITY!!!!!!!!!
Jak wyjdzie to zostanie twoją dziewczyną
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
A co to za wyrok ? Ten sędzia co motywował że cios nożem nie znaczy zabójstwo to jest współodpowiedzialny za śmierć chłopaka i ja bym go wsadził też na 10 lat do więzienia. A kto nadzoruje wydawanie takich wyroków? Gdyby był ministrem Z. Ziobro ten sedzia szukał by roboty heheheh ale w MPGK.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
10 lat ??????????????????????????????????????????? Dla takiego chwasta dożywocie to mało !!! Ten sędzia to chyba stracił kontakt z rzeczywistością !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
jakby bizon nie sprzedał kosy chłopakowi, to chłopak nie byłby operowany, nie lezałby w szpitalu i nie umarłby ....proste, wiec jakiego tu zwiazku nie ma?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Warszawa napisał:
Ty kostek TY ku*** FRAJERZE DYMANY W RYJ,CWELU AFRYKAŃSKI,RURO BARDASZANA SZMATO ZCWELONA,POKAŻ SIĘ jak jesteś taki silny w dymaną morde.CZEKAM NA CIEBIE W KAŻDYM MIEJSCU WYZNACZ GDZIE I O KTÓREJ PRZYJEŻDŻAMY.LUDZIE Z PRAGI I MOKOTOWA.
Haha co za przepiękna polszczyzna. Z tym że BARDACHA nie jest polską nazwą. Tak trzymajcie Kwiecie Młodzieży
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
i ja mam kurva jeszcze na takiego cwela pracować. Zayebać go i już!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
przepraszam za moje obraźliwe słowa, zrobie Ci laskę z połykiem a na końcy wyliżę dupkę w ramach przeprosin, ok?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Kawał cwela i prostaka . Ksywa Bizon . raczej bąk , bo wygląda jakby w majty ze strachu narobił . Ha ha ha . Cweluś. Wielki macho.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ALE PRAWO W TYM KRAJU ,DLA BANDYTÓW I ZŁODZIEJI ,TAK TRZYMAĆ ŻAŁOSNY WYMIARZE PSEUDO SPRAWIEDLIWOŚCI ,
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Z całym szacunkiem do zmarłego i do Was wszystkich... Jestem pewny, że sędzia ma znacznie wyższe kompetencje i wiedzę niż Wy wszyscy razem wzięci. Sędzią nie zostaje się od tak po skończeniu byle jakich studiów za nic więc sugerowałbym uważać z pisaniem o nim w ten sposób. Poza tym, wypowiadający się tu goście znają tę sprawę wyłącznie z gazet (zresztą tak samo jak ja) a z doświadczenia wiem jak gazety manipulują informacją. Decyzja sędziego jest taka a nie inna bo dowody są takie a nie inne. Poza tym sędzia musi być bezstronny i tak było też w tym wypadku. Przykro mi ale nie pozostaje Wam nic innego jak pogodzić się z decyzją sędziego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kpina,10 lat, minimum ćwiara dla nożownika bandyty.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
prawo napisał:
Z całym szacunkiem do zmarłego i do Was wszystkich... Jestem pewny, że sędzia ma znacznie wyższe kompetencje i wiedzę niż Wy wszyscy razem wzięci. Sędzią nie zostaje się od tak po skończeniu byle jakich studiów za nic więc sugerowałbym uważać z pisaniem o nim w ten sposób. Poza tym, wypowiadający się tu goście znają tę sprawę wyłącznie z gazet (zresztą tak samo jak ja) a z doświadczenia wiem jak gazety manipulują informacją. Decyzja sędziego jest taka a nie inna bo dowody są takie a nie inne. Poza tym sędzia musi być bezstronny i tak było też w tym wypadku. Przykro mi ale nie pozostaje Wam nic innego jak pogodzić się z decyzją sędziego.
he,he sędzia bezstronny, mało wiesz o sedziach,niektórzy nieuczciwi biorą kase za zmniejszenie wyroku,sedziów korumpują adwokaci bo przestepca nioe ma dojścia do sędziego , wszystko załatwiają papugi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...