Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik

Bogaci się bogacą

Utworzony przez ~Piotr~, 18 lipca 2008 r. o 06:07 Powrót do artykułu
werner napisał:
Budynek projektował Stanisław Witkiewicz, który był ojcem Witkacego i wybitnym architektem! Witkacy nie zajmował się architekturą - dlatego "nie była jego najmocniejszą stroną" dzieki za szczególowe info nt. pochodzenia tego budynku, nie wiedziałem. Ale to nadal nie zmienia faktu, ze jest obrzydliwy. A fakt, ze projektował go Witkacy, sorry, nie do każdego przemawia to jego "dzieło" architektoniczne. Sztuki pisał niezłe, zresztą jestem stałym bywalcem teatru jego imienia z Zakopanem, ale architektura nie była jego najmocniejszą stroną - moje prywatne zdanie. Budynki w majątkach mojej rodziny inspirowali Franciszek Maria Lanci i Adam Idźkowski, ale to był XIX wiek i może dlatego mam inny smak...
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Za to że takie osoby jak Pan i inni pozwalają sobie na takie traktowanie. Czy ten Pan trzyma Pana u siebie? Przywiązał do swojej firmy?? Chcesz zarabiać tyle co ten Pan??? To zrób coś wiecej a nie tylko narzekać na forach!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Strona 2 z 2

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...