Przeglądarka, z której korzystasz jest przestarzała.

Starsze przeglądarki internetowe takie jak Internet Explorer 6, 7 i 8 posiadają udokumentowane luki bezpieczeństwa, ograniczoną funkcjonalność oraz nie są zgodne z najnowszymi standardami.

Prosimy o zainstalowanie nowszej przeglądarki, która pozwoli Ci skorzystać z pełni możliwości oferowanych przez nasz portal, jak również znacznie ułatwi Ci przeglądanie internetu w przyszłości :)

Pobierz nowszą przeglądarkę:

Użytkownik
No cóż, po wojnie tzw. "żołnierze wyklęci" mordowali m.in. cywilów wracających z pokojowych manifestacji. Tak zginęło kilku młodych ludzi m.in. w Sernikach i w Puchaczowie. Niech więc Ci młodzi ludzie wracający z marszu cieszą się, że nie zostali potraktowani tak, jak ich "bochaterowie" traktowali przeciwników.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
folkatka to wtyka antify na forum - proponuję na nią uważać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
m.ak.s napisał:
No cóż, po wojnie tzw. "żołnierze wyklęci" mordowali m.in. cywilów wracających z pokojowych manifestacji. Tak zginęło kilku młodych ludzi m.in. w Sernikach i w Puchaczowie. Niech więc Ci młodzi ludzie wracający z marszu cieszą się, że nie zostali potraktowani tak, jak ich "bochaterowie" traktowali przeciwników.
tu jest ciekawa dyskusja na ten temat http://odkrywca.pl/pokaz_watek.php?id=673290
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przemysław Leniak napisał:
folkatka to wtyka antify na forum - proponuję na nią uważać
Uwierzyłam w to, że chcesz się ze mna pogodzic...znowu zaczynasz...? Dlaczego, Przemku? PS nie zamierzam wchodzic z Toba w dyskusje. Nie będe po raz kolejny próbowac Cie przekonac, że nie jestem wielbłądem.
Ostatnio edytowany 5 marca 2013 r. o 08:22
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
lewackie bezzębne eunuchy, szkoda że na mnie nie trafili. Dziesięciu wykastrowanych pedałów kontra 5 ONR-owców, lewackie cioty mają ograomnego farta że ta policja przyjechała inaczej zostaliby wgnieceni w glebe i (...) się ze strachu, a i dobrze że jest ten monitoring, przynajmniej wiadomo że te(...) od palikota były na tyle głupie żeby zacząć, żal mi tych lewusów, a i prosze o nie usuwanie tego komentarza ponieważ nie jest tak wulgarny jak poprzedni. Z góry dzieki.
Ostatnio edytowany 5 marca 2013 r. o 08:31
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Janek1992 napisał:
lewackie bezzębne eunuchy, szkoda że na mnie nie trafili. Dziesięciu wykastrowanych pedałów kontra 5 ONR-owców, lewackie cioty mają ograomnego farta że ta policja przyjechała inaczej zostaliby wgnieceni w glebe i (...) się ze strachu, a i dobrze że jest ten monitoring, przynajmniej wiadomo że te(...) od palikota były na tyle głupie żeby zacząć, żal mi tych lewusów, a i prosze o nie usuwanie tego komentarza ponieważ nie jest tak wulgarny jak poprzedni. Z góry dzieki.
A jednak Janku, nie mogłes sie powstrzymać żeby w dwóch miejscach mięsem nie chlapnąć.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
m.ak.s napisał:
No cóż, po wojnie tzw. "żołnierze wyklęci" mordowali m.in. cywilów wracających z pokojowych manifestacji. Tak zginęło kilku młodych ludzi m.in. w Sernikach i w Puchaczowie. Niech więc Ci młodzi ludzie wracający z marszu cieszą się, że nie zostali potraktowani tak, jak ich "bochaterowie" traktowali przeciwników.
MAKS - Ty DZIADU!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przecież nigdzie mi nie wykropkowało.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Ten incydent świadczy tylko o bezradności lewactwa. Ich idee się skompromitowały. Nie są w stanie przyciągnąć na swe mityngi więcej niż kilkudziesiąt osób. Na piątkowym marszu ku pamięciu żołnierzy wyklętych było w samym Lublinie od 2 do 3 tys. ludzi. Patriotyzm i nacjonalizm odradza się. Wyznawcom CheGuevary, Marksa i tzw. antyfaszystom pozostaje więc już tylko organizacja podstępnych nocnych ataków na pojedynczych ludzi. Znamienne, że te terrorystyczne akcje "antyfaszyści" przeprowadzają w znacznej przewadze liczebnej. Jak widać nie są w stanie nawet w sposób honorowy zmierzyć się z domniemanym przeciwnikiem. Napadają więc przed północą z użyciem niebezpiecznych narzędzi na mniejsze grupki, w dodatku dość przypadkowych osób - nawet nie powiązanych z organizacjami narodowymi.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Janek1992 napisał:
Przecież nigdzie mi nie wykropkowało.
Bo tutaj nie kropkuje, kropkuje np. na "Wyborczej". Dlatego mięso w Twoim poscie osobiście zastąpiłam nawiasikami Jezyk polski jest taki piekny, po co go psuć?
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
HWPD
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Jednych i drugich ( narodowców i lewaków ) powinno sie wykastrować to by złagodnieli.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
wielbładem nie ale żony mojej chyba nie zaczniesz znów straszyć co? bo w sumie chyba błedem było że wówczas zwyczajnie nie wybraliśmy sie na policję ale wiesz co się odwlecze...
Ostatnio edytowany 5 marca 2013 r. o 09:06
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
ot tolerancja w lewackim wydaniu ....a gdzież wypowiedź "zatroskanego" tuskoszenki, ze demokracja zagrożona ???? Nie ma ? Hipokryta ....
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przemysław Leniak napisał:
wielbładem nie ale żony mojej chyba nie zaczniesz znów straszyć co?
Nie straszyłam Twojej zony. Prosilam ja tylko o to, żeby wpłyneła na Ciebie, żebyś nie wypisywał tych wszystkich inwektyw pod moim adresem. Okazało się, ze nie miała o tym pojecia, i przeprosiła mnie za wszystko. Jakis czas potem Twoje ataki na mnie ustały, co uznałam ze zbawienny wpływ Iwonki. ja wszystkie posty, ktore do niej pisałam, mam zarchiwizowane, moge w kazdej chwili udostępnic. Tam nie ma zadnych pogrózek.
Ostatnio edytowany 5 marca 2013 r. o 09:09
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
dobrze byś myślę zrobiła pokazując te zarchiwizowane "prośby" redakcji Dziennika moga być zaskoczeni faktem że "moderatorka społeczna" za sposób moderacji uważa straszenie żon forumowiczów cóż skoro sprawa wyszła i ładnie się na forum przyznałaś to myślę że czas to wyjaśnić i upublicznić
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Przemysław Leniak napisał:
dobrze byś myślę zrobiła pokazując te zarchiwizowane "prośby" redakcji Dziennika moga być zaskoczeni faktem że "moderatorka społeczna" za sposób moderacji uważa straszenie żon forumowiczów cóż skoro sprawa wyszła i ładnie się na forum przyznałaś to myślę że czas to wyjaśnić i upublicznić
NIe ma problemu, Przemku. Ja nie pisalam niczego, czego mogłabym sie wstydzić. PS Przyznawać, to sie mozna do czegos złego.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
komuniści to największe zło świata !!!! każdy powinien wisieć !!!
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
Bardzo mnie to cieszy. O sprawie straszenia mojej Zony informowałem ówczesnie te osoby na które się powoływałaś jak równie i redakcję Dziennika Wschodniego. Myślę że zechcą do sprawy wrócić skoro się takich działań nie wstydzisz to chętnie się nimi pochwalisz zapewne A forumowicze jak sądzę zostali właśnie ostrzeżeni co ich może spotkać
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz
kazik napisał:
Prawicowe bydlo w akcji! Pospieszalski stanie w ich obronie! na bank ... [/quote] [quote name='kazik' timestamp='1362393444' post='740927'] Prawicowe bydlo w akcji! Pospieszalski stanie w ich obronie! na bank ...
Naucz się czytać ze zrozumieniem cymbale. Lewackie ścierwo napadło małolatów ze sprzętem. Nie odwracaj rzeczywistości. Na tyle ich tylko stać tych palikotowców bo w innych sytuacjach odwagi brakuje a tu w całym osprzętowaniu napadają na młode dzieci haha. Czerwona chołota bez szacunku do swojego kraju i jego historii.
Zgłoś do moderatora
Cytuj
Odpowiedz

Dodaj odpowiedź:

Przerwa techniczna ... ...